Autor Wątek: co myslicie o tym luku dla poczatkujacego strzelca 3D  (Przeczytany 4404 razy)

egom

  • Gość

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: co myslicie o tym luku dla poczatkujacego strzelca 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2008, 07:52:17 am »
Witaj,

Łuk jest bardzo dobry! Ale:
- Czy długość naciągu 29" jest dla Ciebie odpowiednia? Nie ma możliwości zmiany bez wymiany krzywki.
- Sprzedawca wysyła tylko do USA i Kanady. Możesz mieć problem jeżeli wygrasz aukcję.
- Cena - oczywiście pójdzie wyżej pod koniec aukcji. Moin zdaniem sięgnie conajmniej 400$.

Pozdrawiam
Maciek

egom

  • Gość
Odp: co myslicie o tym luku dla poczatkujacego strzelca 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2008, 08:33:10 am »
odnosni dlugosci naciagu to dzis wlasnie jade do luksportu  i tam sprawdze a mam jeszcze jeden luk ktory mi sie podoba i co o nim sadzicie:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220196874907&ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123
dziekuje za odpowiedz

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: co myslicie o tym luku dla poczatkujacego strzelca 3D
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:41:47 pm »
odnosni dlugosci naciagu to dzis wlasnie jade do luksportu  i tam sprawdze a mam jeszcze jeden luk ktory mi sie podoba i co o nim sadzicie:

Tego modelu PSE zdecydowanie nie polecam. Jest bardzo szybki ale trudny do opanowania dla poczatkujacego lucznika.
Poprzedni luk, ktory wskazales jest zdecydowanie lepszy tylko cena rzeczywiscie bedzie wysoka.
A na czym zalezy ci w luku? szybkosci?

Marek


mAREK
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

egom

  • Gość
Odp: co myslicie o tym luku dla poczatkujacego strzelca 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2008, 05:31:28 pm »
Dziekuje bardzo za rady po dzisiejszej wizycie w luksporcie wiem ze nie bedzie ani jeden ani drugi. upatszylem sobie u nich tylko za nim kupie zobacze bo moze taniej bedzie w usa

egom

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 07:22:29 pm wysłana przez egom »