Autor Wątek: KUP SE ŁUK I POWIEŚ NAD KOMINKIEM ! TO NAPRAWDE PIEKNA OZDOBA !!!  (Przeczytany 4113 razy)

SILVERADO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Witam wszystkich kupiłem  sobie fajny łuk hoyt 38 ultra ,
ba i co z tego ze fajny jak zamiast strzelać to łuk wisi sobie jako ozdoba i kurz go pokrywa !!!!A to dla tego że od miesiąca bezskutecznie próbuje dorwać namiary na jakiegoś bloczkowca z KS Płaszowianka!!!Szanowni koledzy jeśli ktoś może ma namiary na któregoś trenera z KS Płaszowianka to podajcie jak was prosze !!!

ReAkToR

  • Gość
Odp: KUP SE ŁUK I POWIEŚ NAD KOMINKIEM ! TO NAPRAWDE PIEKNA OZDOBA !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:20:41 pm »
Łuk bloczkowy może być ozdobą nie tylko nad kominkiem, ładnie wygląda także za tyną szybą w samochodzie, na ścianie w salonie lub też w szklanej gablocie. Szkoda tylko że jak zamontujesz na nim cały osprzęt to już się nie mieści za szybą samochodu... ale zawsze możesz zmienić samochód, wybudować większy kominek, wykuć kawał ściany w salonie lub powiększyć gablotę. Najlepiej trzymać w szczelnej gablocie bo tam nie jest narażony na działanie promieni słonecznych, ciepła z kominka, no i się nie kurzy.

masz dwa wyjścia:
1. szukać dalej
2. kupić plexi i zrobić sobie gablotkę

żarty żartami...
Płaszowianka ma swoją stronę www wiem że tam już szukałeś i że na ich forum nikt na twojego posta nie odpowiedział a szkoda... może tu Ci się uda kogoś znaleźć.

POWODZENIA życzę!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2008, 11:36:49 pm wysłana przez ReAkToR »

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: KUP SE ŁUK I POWIEŚ NAD KOMINKIEM ! TO NAPRAWDE PIEKNA OZDOBA !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:31:23 am »
>Witam wszystkich kupiłem  sobie fajny łuk hoyt 38 ultra ,
>ba i co z tego ze fajny jak zamiast strzelać to łuk wisi sobie jako ozdoba i >kurz go pokrywa !!!

Gratuluje zakupu.
A to ze wisi to dobrze akurat, bo luk nie powienien byc trzymany w pokrowcu podobno:)

A tak powaznie, przykro mi ze nikt sie nie odezwal...

Marek




--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

adamc1

  • Gość
Odp: KUP SE ŁUK I POWIEŚ NAD KOMINKIEM ! TO NAPRAWDE PIEKNA OZDOBA !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 21, 2008, 09:13:35 am »
Witam
Tak pomijając wszystko inne to do strzelania niekoniecznie musisz mieć towarzystwo.
Inna sprawa że w kupie raźniej ja do klubu mam około 60 km i czasem sie w nim nawet pojawiam :)
W Krakowie z łuku strzela sporo osób niekoniecznie z Płaszowianki
Poza tym po prostu zadzwoń do kogoś z nich np Hrehora link prowadzący do jego nr komórki  bez wysiłku znajdziesz na stronie Płaszowianki.
Poza tym http://www.plaszowianka.fc.pl/faq.php?topic=2#faq6 pod tym adresem znajdziesz info jak zostać członkiem sekcji łuczniczej Płaszowianka
Inna możliwosć strzelania w grupie  to Jaworze; Bytom; Ruda śląska;Częstochowa; Zawiercie i cała masa innych nie wymienionych.
Pozdrawiam
Nikt nie mówi że jest łatwo ale na pewno jest fajnie.