Autor Wątek: Hoyt Cybertec  (Przeczytany 4603 razy)

Marcin B.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
Hoyt Cybertec
« dnia: Grudzień 21, 2007, 12:01:43 am »
Witam,

niedawno na allegro wisiała aukcja z łukiem Hoyt Cybertec wraz z akcesoriami (link do zakonczonej juz aukcji http://tiny.pl/pg8g) moje pytanie brzmi: ile mniej wiecej  wart był ten wlasnie zestaw?

pozdrawiam
Marcin

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2007, 09:18:28 am »
nie jestem pewien, ale to chyba jest luk typowo mysliwski, troszke za krótki na strzelanie tarczowe, no i naciąg 75funtów tez nieco za mocno na wszelkie zawody. ladnie wyglada, ale nie wiem czy warto wogole w cos takiego inwestowac.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2007, 12:13:57 pm »
Witam!
Ten sprzedawca o ile się nie mylę często sprzedaje łuki na Allegro sprowadzone z USA, aukcje zakończył przed czasem bo go chyba sprzedał, ale do czego zmierzam:
On sprzedając go w Polsce z zyskiem musi doliczyć koszty transportu ewentualnie cło i VAT i ta cena musi być atrakcyjna, więc ten łuk kupuje na eBay za grosze.
I z tymi łukami sprzedający postępują czasami (nie jest to oczywiście reguła bo sporo osób kupiło łuk używany w USA i służy im świetnie) jak owiani u nas złą sławą handlarze samochodów - żeby tylko sprzedać, czyli łuk często ma jakąś istotną część uszkodzoną, coś jet krzywe etc.
Jakieś 2-3 tygodnie temu byliśmy właśnie u Mathewsa i Grzęśka w Rudzie Śląskiej z Hoytem Ultrateciem zakupionym przez znajomego w USA - przez cały trening praktycznie męczyliśmy się z nim żeby ustawić i niestety coś w łuku jest skrzywione i nie idzie z nim nic zrobić!
Tak więc tak jak Andrzej już pisał kiedyś na forum uważajcie z okazjami przy zakupie używanych łuków bo często można stracić pieniądze!
Inna sprawa, że sporo początkujących od razu chce jak najsilniejszy łuk wspomniany wyżej Ultratec miał 80# - było śmiechu przy jego naciąganiu!

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:20:57 pm »
Hej!

Sporo w tym racji. Dlatego zamiast e-bay polecam dział kupię/sprzedam na archerytalk.com . Kupiłem tam już 4 łuki z drugiej ręki i wszystkie były w znakomitym stanie.

Pozdrawiam
Maciek

ReAkToR

  • Gość
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:22:25 pm »
potwierdzam słowa Maćka... on po prostu ma szczęście... sam mam okazję jak ładnie chodzi sprowadzony przez niego łuk... nie strzelałem z niego bo ma 32cale naciągu więc przy moim wzroście straciłbym ucho... ale Jacek radzi sobie z nim całkiem nieźle. jedyne co było w nim zkobzane to cięciwa, którą już  wymienił.

co do mocnych łuków... hmmm widziałem jak sobie radzą ludzie z moją 80# masakra... PANOWIE to tylko 80# jak bym wiedział że produkują mocniejsze to bym se kupił mocniejszy...

adamc1

  • Gość
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 26, 2007, 10:27:11 pm »
Hmm to kup tutaj jest adres aukcji ze 100# łukiem bowtecha :)
http://cgi.ebay.pl/Die-letzten-BOWTECH-Tribute-Modell-2007-100-Lbs_W0QQitemZ360006276889QQihZ023QQcategoryZ20838QQcmdZViewItem
Sprzedawca jest pewny kupowałem u niego łuk
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2007, 10:39:38 pm wysłana przez adamc1 »

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Hoyt Cybertec
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 27, 2007, 01:19:35 am »
uhh, to juz typowy hunting.. przeciez takiego biednego jelonka to to na wylot przebije :p