No i po "lisach" Wbrew obawom pogoda dopisała, wiatr wiał wprawdzie potężnie ale nie padało a od pewnego momentu było nawet słonecznie. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zawodach.
Wyniki
Kategoria Juniorów
1. Mikołaj Walkowski - 154 pkt
2. Kacper Gorgoń - 58 pkt
Kategoria Kobiet
1. Dorota Czajkowska - 194 pkt
2. Agnieszka Bilecka - 175 pkt
3. Paulina Celarek - 94 pkt
4. Edyta Gabała - 71 pkt (nie ukończyła zawodów)
5. Małgorzta Stolarska - 15 pkt (nie ukończyła zawodów)
Kategoria Łuk Tradycyjny Polowy (myśliwski) TRH
1. Adam Kaczmarkiewicz - 346 pkt
2. Krzysztof Burzymowski - 327 pkt
3. Wojciech Rybarczyk - 291 pkt
4. Adam Zenio - 234 pkt
5 Rafał Stempski - 214 pkt
6 Andrzej Rubach - 205 pkt
7 Szymon Rubach - 189 pkt
8 Rafał Lis - 157 pkt
9 Piotr Prokopowicz - 151 pkt
Kategoria Kategoria Łuk Tradycyjny
1 Michał Celarek - 404 pkt
2 Grzegorz Kostrzewski - 374 pkt
3 Bartosz Kolasiński - 357 pkt
4 Emil Kowalski - 340 pkt
5 Bogdan Gumiński - 320 pkt
6 Grzegorz Bilecki - 305 pkt
7 Przemysław Walkowski - 266 pkt
8 Ryszard Rutkiewicz - 240 pkt
9 Adam Klarowicz - 229 pkt
10 Jerzy Domachowski - 209 pkt
11 Mariusz Szamburski - 191 pkt
12 Krzysztof Zarębski - 159 pkt
13 Przemysław Krawczyk - 96 pkt
14 Mateusz Szałucki - 92 pkt
Klasyfikacja generalna - bez względu na kategorię sprzętową
1 Michał Celarek - 404 pkt
2 Grzegorz Kostrzewski - 374 pkt
3 Bartosz Kolasiński - 357 pkt
4 Adam Kaczmarkiewicz - 346 pkt
5 Emil Kowalski - 340 pkt
6 Krzysztof Burzymowski - 327 pkt
7 Bogdan Gumiński - 320 pkt
8 Grzegorz Bilecki - 305 pkt
9 Wojciech Rybarczyk - 291 pkt
10 Przemysław Walkowski - 266 pkt
11 Ryszard Rutkiewicz - 240 pkt
12 Adam Zenio - 234 pkt
13 Adam Klarowicz - 229 pkt
14 Rafał Stempski - 214 pkt
15 Jerzy Domachowski - 209 pkt
16 Andrzej Rubach - 205 pkt
17 Dorota Czajkowska - 194 pkt
18 Mariusz Szamburski - 191 pkt
19 Szymon Rubach - 189 pkt
20 Agnieszka Bilecka - 175 pkt
21 Krzysztof Zarębski - 159 pkt
22 Rafał Lis - 157 pkt
23 Mikołaj Walkowski - 154 pkt
24 Piotr Prokopowicz - 151 pkt
25 Przemysław Krawczyk - 96 pkt
26 Paulina Celarek - 94 pkt
27 Mateusz Szałucki - 92 pkt
28 Edyta Gabała - 71 pkt (nie ukończyła zawodów)
29 Kacper Gorgoń - 58 pkt
30 Małgorzta Stolarska - 15 pkt (nie ukończyła zawodów)