Autor Wątek: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.  (Przeczytany 11980 razy)

yokai

  • Gość
Odp: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 20, 2014, 11:11:31 am »
Nie bardzo jest o czym pisać, Merlin jest niezawodny, kilka razy musiałam odesłać zamówiony towar bo odbiegał od wyobrażenia czy potrzeb, Marlin potrafił zwracać kasę na konto przez ponad 60 dni, raz oddał za dużo i też były jazdy z wyjaśnianiem, oddawaniem całości i kolejnym okresem oczekiwania na zwrot właściwej należności. O reklamacje w Merlinie zapytam się znajomego, on reklamował łuk i coś jeszcze, był zachwycony poziomem i sposobem reklamacji. Wiem tyle, że po wypełnieniu karty reklamacyjnej, zapakował wszystko w karton i odesłał na adres Merlina. Po kilku tygodniach wymiany mailli dostał paczkę z wymienionymi uszkodzonymi rzeczami.

aszop

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Łucznik bloczkowy od 1993r :-)
Odp: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 21, 2014, 12:48:20 pm »
W moim przypadku od zamówienia do wysłania zamówienia minęło ponad 20 dni, sprzedający miał dużo czasu na napisanie maila z informacją...

Aż wierzyć się nie chce, że sprzedawca wysyłał towar przez 20dni? Być może pojechali po zamówienie autem do producenta w Chinach, choć taka podróż w 20dni to był by sukces.
Starty:
pierwsze zawody z bloczkiem - 1993r. , pierwsze zawody 3D 1996r., pierwsze MŚ Indoor FITA 2001r., pierwsze MŚ FITA 2003r., pierwsze MŚ FIELD 2004r.,
---
dotychczasowe Łuki: PSE-15x, Hoyt-12x, Mathews-7x, Bowtech-3x, EliteArchery-1x,

yokai

  • Gość
Odp: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2014, 09:07:32 am »
Witajcie
Jest ciąg dalszy historii moich 2-ch Black Sheep-ów.
Wczoraj http://sklep-robinhooda.pl oddał mojemu znajomemu (za pośrednictwem którego dokonałam całej transakcji) na bankowe konto równowartość za dwa buttony Black Sheep. Znajomy nie otrzymał ani pół maila z wyjaśnieniem sytuacji czy propozycji rozwiązania "problemu" bo jakby nie patrzeć człowiek coś mi wysłał i kasa za to mu się należy, może nawet większa niż za Black Sheepy bo nie wiem czy to co otrzymałam nie jest przypadkiem droższe.
Jak przetrawię całą sytuację dam znać albo i nie jak nie będzie o czym pisać.
Na chwilę obecną o sklepie-robinhooda należy powiedzieć że solidny i uczciwy ale z utrudnionym kontaktem z kupującym.

wojtek9929

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2014, 12:31:05 pm »
Skoro są uczciwi, to naprawdę szkoda, że psują sobie opinię, a innym nerwy tym utrudnionym kontaktem. W końcu to 3 minuty roboty napisać mail.
sprzęt:
łuk do strzelania w tarczę
celownik przykręcany do łuku
podstawka taka ze sznureczkiem
spust czarny
strzały z lotkami
motto:
trzymajmy się ramy, to się nie zesramy :D

GHOSTciu

  • Gość
Odp: Sklep łuczniczy. Ciekawostka.
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 09, 2014, 05:59:59 pm »
Ja po zamówieniu w sklepie robin'a srebrnej podstawki decut nova i buttona black sheep, dostałem czarną postawkę i inny ( co ciekawe ) droższy o jakieś 12 zł button cartel triple. Poza tym ze poinformowany o wszystkim zostałem dopiero, gdy paczka była już w drodze, to mimo wszystko zakupy w tym sklepie miło wspominam.