Autor Wątek: kupię bloczek-ONE CAM  (Przeczytany 1451 razy)

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
kupię bloczek-ONE CAM
« dnia: Sierpień 10, 2011, 09:46:35 am »
Witam,czy ktoś z was ma na chandel bloczek do hoyta redlaina-one cam, ja mam RL7-HO, jest to naciąg 31cali,ja potrzebuję 28 cali, jest to rocznik 1999, może być zamiana lub sumboliczna dopłata. Michał.-517-429-778 :(
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: kupię bloczek-ONE CAM
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 09:59:37 pm »
Witam ponownie i ponownie pytam o taki bloczek,albo czy ktoś może kupić za granicą, no i wiadomo-----za ile, mimo że rozciągam ręce na madejowym łożu to nadal są za krótkie,,pozdrawiam. :-[
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.

Adam Zygarlicki

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: kupię bloczek-ONE CAM
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2011, 12:04:04 am »
Cześć na necie znalazłem coś takiego może ?   http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=hoyt+redline zawsze można zapytać  ;)
Jakiś tam łuczek jest .....

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: kupię bloczek-ONE CAM
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:02:41 am »
jest to już leciwy sprzęcior.. wybór w bloczkach też cienki.. będzie kłopot, lepiej łuk sprzedać i kupić inny,  dobrany parametrami  :D na ebay-u oznaczenie od 7.. w górę były tylko z tego co pamiętam.. ciężko też powiedzieć jakie oznaczenie-jaki naciąg, hoyt też jasno nie pokazuje tego w tabelach na te lata, lepiej poszukać chętnego na długi łuk.. a nie brakuje takich wielkich chłopów  ;)  i kupić taki na początek z bloczkiem regulowanym.. znajdziesz swoje parametry będziesz wiedział jakie łuki kupować w przyszłości..
zapalony łucznik

majdanek66

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 340
Odp: kupię bloczek-ONE CAM
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2011, 11:40:36 am »
Witajcie,piter87 chyba masz rację,łuk jest dobry,celny,lecz gdy skracam długość  naciągu na bloczku a ma on 2xpo3 stopki na uch cięciwy,staje się mało dynamiczny, kupiłem taki bo taki miałem budżet na całość, kolega rosły chłop ruski wykorzystał go na maksa i przebił dwie ściany płyty wiórowej segmentowej po 2cm. każda  :o :o dam ogłoszenie o zamianie może masz rację, i ktoś może ma za krótki,albo wymienić oba koła na inny rozmiar,,, jednak nie kupować w ciemno,a po pijaku jak kto woli, Proszę o mądrą poradę-Michał. :(
Hoyt redline-55#,28"--XX75,30".2213. alu.