Autor Wątek: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!  (Przeczytany 2567 razy)

Starless

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« dnia: Marzec 26, 2016, 10:12:05 pm »
Witam Kolegów,

jakiś czas temu dręczyłem Was moimi opowieściami nt nowo nabytego łuku PSE Freak # 70.

Obecnie sprawa jest zakończona, bloczki zostały wymienione w szybko przez sprzedawce i w końcu łuk nadaje się do użytku.
Co prawda sklep wymieniając bloczki , nie ustawił ani łuku ani podstawki, choć przysięgali że to zrobili.
Łuk strzelał w cały świat. Naciągało mi się go bardzo niekomfortowo a ściana była żle wyczuwalna.
Postanowiłem zatem skończyć z płaceniem frycowego za bezdurno i za rada p. Dawida ze Sklepu Łuczniczego udałem się wraz z córką i naszymi łukami do p. Pawła Mazalika z Broadheda w Wojskach.
Od nas to około 160 km, dotarliśmy szybko na miejsce i p. Paweł zajął się najpierw Fuelem córki przy którym nie było za wiele pracy, a potem moim Freakiem.
Łuk oczywiście był rozsynchronizowany, podstawka żle ustawiona, lotki się brudziłu od podstyawki jednym słowem , partanina.
Ustawienie łuków oraz testy strzelania, test papierowy etc. trwały ok 2 godzin.

Potem wyszliśmy outside i oddaliśmy ok 20 strzałów z każdego łuku, a p. Paweł ustawiał nam łuki z godnie z naszymi sugestiami.
Wszystko metodycznie, bez pośpiechu, który tak był odczuwany w odwiedzanych przeze mnie sklepach łuczniczych, bo nastepny klient ju z czekał.
Obecnie z mojego łuku strzela się cudownie.
Mam naciąg ustawiony na 58 funtów i to jest niestety około minimum.
Ale, p. Paweł poregulował również cięciwe i w efekcie naciągam łuk z mniejszym wysiłkiem niż poprzednio.
I tu uwaga dla kupujących nowicjuszy.
Ludzie nie dajcie sobie wcisnąć tak jak ja laik łuku o naciągu 70 pds, bo tak jak umnie problemy będą w odpuszczeniu naciągu , a naciąganie tak mocnego łuku jest mordegą i z relaksem nma mało wspólnego, nie mówić o ew. kontuzji.
No chyba , że planujecie polować na grizzly lub bawoła afrykańskiego, ale wtedy 60 pds też wystarczy...
Konkludując, gorąco polecam Serwis Łuczniczy Broadhead w Wojskach, gdyż poza kompetencjami ceny są również bardziej niż przystępne.
Co zaskakujące p. Paweł zadzwonił do mnie po tyg, pytając czy łuk się dobrze sprawuje i czy jesteśmy zadowoleni z usługi. Taki serwis to rozumiem!
Wracając z wyregulowanymi łukami, zjedliśmy ponadto świetne steki w Dębowej Barci przy drodze z Wojsk na Lubliniec. Tez Polecam ;D
I takie było podsumowanie owocnego dnia..








hans18

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2016, 10:35:10 pm »
Miejscowość kolego nazywa się(wieś) Wojska i znajduje się koło Pyskowic .Mieszkam niedaleko i znalazłem przypadkowo ten serwis w internecie ,w komentarzach były same pochwały ale teraz jest potwierdzenie wiec pewnie się wybiore ,chciałbym aby ktoś fachowo spojrzał na mój łuk zwarzywszy gdzie go kupiłem (w opisie sklepu mają wzmianke że łuki przed wysyłką ustawia fachowiec z 16letnim  doswiadczeniem ciekawe) pozdrawiam.

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2016, 10:42:22 pm »
To nareszcie jakaś optymistyczna, świąteczna wiadomość.  Są jeszcze na szczęście w tym kraju profesjonaliści i oby ich było co raz więcej.  Po tych Twoich przygodach to teraz mam nadzieję, że nareszcie będziesz miał radość z uprawiania tego pięknego sportu. Twoja historia jest przestrogą dla innych, zwłaszcza początkujących adeptów łucznictwa.  Powodzenia i wiele radości Ci życzę oraz wesołych Świąt aktualnie  :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2016, 12:08:20 am »
Ja też gorąco polecam ten serwis. Paweł Mazalik to fachowiec pełną gębą i spokojnie można mu powierzyć łuk do ustawienia.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2016, 07:38:05 am »
To naprawdę super wiadomość. Cieszę sie ze twoja gehenna dobiegła końca. Niestety z bloczkiem tak to jest ze albo sam sie nauczysz go ustawiać albo jesteś skazany na innych. Dlatego super ze masz praktycznie pod ręka tak fachowa pomoc. Nic tylko teraz sie w pełni cieszyć ze ze wspólnych strzelań z rodzina.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2016, 08:42:59 am »
Cieszy takie zakonczenie sprawy. Dowiemy sie w koncu oficjalnie kto powinien dostac karnego k...a za sprzdaz uszkodzonego 70 funtowego Freaka?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2016, 08:45:24 am wysłana przez gibber »
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

spite

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 216
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2016, 08:10:59 pm »
Cieszy takie zakonczenie sprawy. Dowiemy sie w koncu oficjalnie kto powinien dostac karnego k...a za sprzdaz uszkodzonego 70 funtowego Freaka?

chyba większość już potrafi skojarzyć fakty i stwierdzić że to...  "specjalnie dla gibber- a" zmieniam opis żeby nie było... a może to jakiś znajomy...?
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2016, 09:12:21 pm wysłana przez spite »

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2016, 08:30:04 pm »
Różnica pomiędzy faktami a domyślaniem się to art. 212 kk.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

spite

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 216
Odp: Serwis Łuczniczy Broadhead- P O L E C A M !!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2016, 08:48:29 pm »
Różnica pomiędzy faktami a domyślaniem się to art. 212 kk.
Proszę Cię nie rozbrajaj mnie takim pisaniem. Masz trzy sklepy na krzyż, łuk masz od wczoraj i zadajesz pytanie jaki to sklep... już dawno jest to wiadome...