Autor Wątek: Lublin dla początkujących  (Przeczytany 1141 razy)

buczacza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Lublin dla początkujących
« dnia: Październik 03, 2015, 11:47:39 pm »
Hej, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem nauki strzelania z łuku. Nie zapoznawałam się jeszcze z żadną literaturą na ten temat, dlatego, że nie wiem czy w ogóle jest sens - nie udało mi się znaleźć żadnych szkół czy stowarzyszeń łuczniczych w Lublinie. Będę wdzięczna za porady jak i od czego zacząć, oraz gdzie można zapisać się na jakieś zajęcia, może ktoś z was chciałby udzielać lekcji?

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Lublin dla początkujących
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2015, 08:46:45 am »
Witaj. Też niedawno zacząłem naukę. Wiadomo że najlepiej mieć możliwość spotykania się z osobami strzelającymi....a dodatkowo między spotkaniami polecam oglądać jak strzelają zawodnicy na mistrzostwach i starać się odwzorowywać.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Lublin dla początkujących
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2015, 05:04:20 pm »
AyE!

Na bank ktoś strzela w Twojej okolicy :) Ale jak masz natchnienie możesz wpaść do nas - nie całe 100 km :) do Niska albo Stalowej. Mamy tu parę miejscówek na strzelanie.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Andrzej N

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Lublin dla początkujących
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 28, 2015, 09:47:21 pm »
W lubelskim jest tylko jeden klub dla klasyków "Agros Zamość". A w lublinie możesz spróbować przyjść na trening "Startu Lublin" może pokażą ci podstawy na apaczu ;)