Autor Wątek: Pozdrowienia z UK  (Przeczytany 1354 razy)

Mircalla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Pozdrowienia z UK
« dnia: Listopad 10, 2015, 03:56:29 pm »
Witam,
cieszę się, że trafiłam na forum, które łączy ludzi posiadających wspólną pasję  :D
Mam 25 lat, mieszkam w Anglii, ciekawe czy znajdzie się tu jakiś jeszcze brytyjski imigrant/-ka.
O strzelaniu z łuków marzyłam od dawna, ale na poważnie swoją przygodę rozpoczęłam 4 miesiące temu. Obecnie jestem członkiem klubu Phoenix Archery i jestem bezgranicznie zakochana w łukach refleksyjnych. Sama strzelam z gołego łuku SF o naciągu 34lbs.  Marzę, że na święta Mikołaj przyniesie mi łuk tradycyjny ;).
Pozdrawiam, Karolina
From my ashes, I rise

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Pozdrowienia z UK
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2015, 04:52:29 pm »
Cześć Karolina,

fajnie że dołączyłaś do nas na forum. Jako członkini klubu łuczniczego masz fachową opiekę. Baw się dobrze i życzę aby Mikołaj dostarczył wymarzony łuk....oby zmieścił się w kominie ;)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Munin

  • Gość
Odp: Pozdrowienia z UK
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2015, 07:04:50 pm »
Cześć
Jest kilku tradycyjnych łuczników w UK i Irl ale nie wiem czy mają konta na tutejszym forum.
Na forum arcusa znajdziesz Wojtka zwanego Qdlat przebuwajacego w UK i strzelającego z łuków wschodnich zekierem, jest sebastian ludzik miotający patyki ze wschodnich i nie tylko metodą jak mu pod palce wpadnie bo to raz pierścień a raz 3-y palce, była na tutejszym forum Jolka zwana Yokai, dziewczę mieszkające w kilku krajach na raz w tym też w UK, jestem tez ja ale ja w głównej mierze przebywam Francja i Irlandia bardzo sporadycznie praca mnie gna do Irlandii Północnej.
Jak sobie przypomnę kogoś z Twojej lokacji to dam jeszcze znać, było tam kilka osób z którymi miałem kontakt.

Mircalla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Pozdrowienia z UK
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2015, 04:34:39 pm »
Dzięki za powitanie :)
Tak, w klubie mogę liczyć na dobrą radę, choć 90% strzelających tam to bloczkowcy ;]
Miło wiedzieć, że jest tu garstka strzelających imigrantów, może przy odrobinie szczęścia spotkam i u siebie rodaka :)
From my ashes, I rise

Ponury

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 82
Odp: Pozdrowienia z UK
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 14, 2015, 12:59:12 pm »
Cześć Karolina,

Powodzenia i sukcesów w łucznictwie na obczyźnie  ;)