Autor Wątek: pies postrzelony z łuku, 3miasto  (Przeczytany 25165 razy)

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 03, 2015, 10:53:26 am »
Nie dojdziesz prawdy jeśli nie było świadków. Ja na miejscu tego kogoś specjalnie bym się zgłosił na policję po strzałę. Będzie miał spokój .Znając profesjonalność naszych policmajstrów będzie umorzenie. Oczywiście nie pochwalam tutaj kozaczenia z łukiem ale pies nie wyszczeka przebiegu zajścia. Mieć tylko nadzieję, że  w moim zadku nie zagości taka strzała kiedy się wybiorę na grzyby .

Munin

  • Gość
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 03, 2015, 10:59:54 am »
Widzisz Łukasz, to doskonale, że tan pies przyniósł lisa a tamten jeden 6-o letnie dziecko, psy potrafią o siebie zadbać przeciwnie do ich właścicieli. No poza aerografem. Ten wytycza całkiem nowy szlak i idzie pod prąd prawu ustanowionemu ale pionierzy zawsze mają pod górkę i są niezrozumiali. Dobrze, że mieszkam daleko to może jak aerograf będzie potrzebował auta bo mu jego gdzieś się rozkraczy nie sięgnie po moje...

EDIT
Literówki i poprawa wielkości liter
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 11:21:08 am wysłana przez Munin »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 03, 2015, 11:12:14 am »
Hassassin -  Nie zrozumiałeś mojego przekazu.



Łukasz, to dobrze że ten pies przynosił lisa czy zająca lub innego zwierza, chyba po to ma kły aby to robić, przynajmniej ten pies ma jaja i potrafi zadbać o własny garnek,  jak go właściciel wyzuci z domu i stanie się psem bezdomnym, to nie zdechnie...


No tak :), pewnie ;) niech napadnie ciebie sfora takich psów, zagryzie ci żonę dziecko może ciebie ... przecież mają jaja, żeby przeżyć, może zagryzą dziecko sąsiada, jakąś staruszkę czy coś :). Pewnie hulaj duszo piekła nie ma :), aaa ano my jako ludzie broń boże nie możemy się bronić :), biedny piesek ma kły i musi gryźć :) najlepiej od razu rzuć mu swoje dziecko na pole niech jedzą ... :), za tydzień teściową albo sam siebie ...


A co do psa mojego kolegi to on MORDOWAŁ te zwierzęta dla przyjemności, czasem przynosił kota żywego tylko po to, żeby przy panu odgryźć mu łeb i padlinę rzucić na ganek ... A no tak to z głodu przecież bo w misce bida ....

Luzzzz :)  pewnie niech latają sfory psów napadają na zwierzęta ludzi itp :)

w USA widzisz, że pies lata po nie swojej posesji albo ciebie atakuje , albo atakuje innych ludzi zwierzęta, wyciągasz strzelbę i tyle go widzieli ...

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 03, 2015, 11:32:53 am »
aerografia:
Hassassin -  Nie zrozumiałeś mojego przekazu.
Ty jesteś w stanie usprawiedliwić zabijanie zwierząt jeżeli litera prawa (czyli interes dla danej grupy) na to pozwala.
Myślę że się mylisz; zabijanie świń a zabijanie zwierząt leśnych to jednak co innego (poza oczywiście pozbawieniem życia), zwierzęta hodowlane służą jak sama nazwa wskazuje do hodowli a później niestety do jedzenia ludziom, leśne natomiast nie są do tego celu specjalnie hodowane a jest to jedynie jeden z elementów ich życia, wyobraź sobie teraz kilkaset tysięcy świń, krów i drobiu wypuszczonych na wolność do lasu i na łąki oraz pola, poza tym to nie jest interes jakiejś grupy tylko konieczność cywilizacyjna, nic na to nie poradzisz, że urodziłeś się w na przełomie XX i XXI wieku

Rozkoszuj się ustawami, smacznego.
Łukasz, to dobrze że ten pies przynosił lisa czy zająca lub innego zwierza, chyba po to ma kły aby to robić, przynajmniej ten pies ma jaja i potrafi zadbać o własny garnek,  jak go właściciel wyzuci z domu i stanie się psem bezdomnym, to nie zdechnie...
W UK w lesie nie wolno zbierać grzybów, i jest to karane, przypuszczam Hassassin że jak wejdzie u nas ten przepis to będziesz na forum grzybiarzy załączał fragmenty owej ustawy o strasznym wykroczeniu jakim jest niszczenie runa leśnego.
Też nie jestem zwolennikiem zniewolenia "państwem opiekuńczym"...oraz nie podoba mi się jak są zabijane zwierzęta hodowlane...
Nie, niedobrze, pies jest też zwierzęciem hodowlanym służącym człowiekowi, więc jego zadaniem jest pomaganie człowiekowi w polowaniu, a pamiętaj o tym, że głodne, zdziczałe psy są zagrożeniem dla ludzi dużo gorszym niż wilki; nie posiadają naturalnego lęku przed człowiekiem oraz są dużo bardziej zuchwałe.
W UK, jest inna struktura własnościowa lasów, lasy stanowią ok. 10% powierzchni kraju (w Polsce ok. 30% z czego 75 % to Lasy Państwowe) oraz Anglicy znają się na grzybach jak świnia na gwiazdach.
Sage 35#

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 03, 2015, 11:57:03 am »
Hassassin -  Nie zrozumiałeś mojego przekazu.
Masz rację. Musiałbym się czołgać z lupą, by dostrzec jego poziom.

Dany, Łukasz, Munin - popieram Wasze wypowiedzi i cieszę sie, że są tu jeszcze rozsądni i zorientowani ludzie.
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 03, 2015, 12:43:43 pm »
Hassassin -  Nie zrozumiałeś mojego przekazu.



Łukasz, to dobrze że ten pies przynosił lisa czy zająca lub innego zwierza, chyba po to ma kły aby to robić, przynajmniej ten pies ma jaja i potrafi zadbać o własny garnek,  jak go właściciel wyzuci z domu i stanie się psem bezdomnym, to nie zdechnie...


No tak :), pewnie ;) niech napadnie ciebie sfora takich psów, zagryzie ci żonę dziecko może ciebie ... przecież mają jaja, żeby przeżyć, może zagryzą dziecko sąsiada, jakąś staruszkę czy coś :). Pewnie hulaj duszo piekła nie ma :), aaa ano my jako ludzie broń boże nie możemy się bronić :), biedny piesek ma kły i musi gryźć :) najlepiej od razu rzuć mu swoje dziecko na pole niech jedzą ... :), za tydzień teściową albo sam siebie ...


A co do psa mojego kolegi to on MORDOWAŁ te zwierzęta dla przyjemności, czasem przynosił kota żywego tylko po to, żeby przy panu odgryźć mu łeb i padlinę rzucić na ganek ... A no tak to z głodu przecież bo w misce bida ....

Luzzzz :)  pewnie niech latają sfory psów napadają na zwierzęta ludzi itp :)

w USA widzisz, że pies lata po nie swojej posesji albo ciebie atakuje , albo atakuje innych ludzi zwierzęta, wyciągasz strzelbę i tyle go widzieli ...

pzdr. Łukasz

Kto ci broni się bronić, też masz zęby :P
Życzę powodzenia w USiA skoro ci się tam podoba, droga wolna nikt cię tu nie trzyma.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 12:46:37 pm wysłana przez BALROG »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 03, 2015, 01:15:22 pm »
A co to za kraj "USiA"?
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 03, 2015, 01:22:50 pm »
A co to za kraj "USiA"?

USiA, taki jest po prostu ;P

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 03, 2015, 01:28:54 pm »
Ponawiam pytanie.

A co do psa to ekooszołomy już podchwyciły temat, i zaczynają się czepiać nawet 3D:
"Szkoląc się strzelają do psów i kotów domowych" nosz kurwa..

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=637149026431425&id=325356154277382
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 01:34:39 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 03, 2015, 02:39:26 pm »
uwielbiam te ekobzdety powinni umówić sie na jakieś masowe samobójstwo, żeby ulżyć matce ziemi. Najlepiej to tu było zanim pojawił sie człowiek. Zwierzątka sobie żyły spokojnie i żywiły się roślinkami ...

I żeby nie było nieporozumień, nie mam nic przeciwko ekologii bo z dóbr naturalnych trzeba korzystać z umiarem, ale też bez jaj.

Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 03, 2015, 02:46:12 pm »
Tu jest ewidentna gra, cwaniak manipuluje ludźmi wykorzystując do tego zwierzęta, kłamiąc i oczerniając łuczników, myśliwych itd. Owszem w każdej grupie społecznej znajdą się czarne owce, ale tu mamy przykład tak ohydnej generalizacji, wrzucaniu wszystkich do jednego wora, że to aż nie do wiary. A rzesze mało inteligentnych ludzi łykają to jak pelikany. A kasa na koncie rośnie.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 03, 2015, 02:59:08 pm »
Niestety masz rację, ktoś tam sobie chce coś ugrać. Równie dobrze mogą wnosić o zakazanie tworzenia grup rekonstrukcyjnych ASG, rycerskich co z mieczami chodzą (i kuszami, łukami też), czy innych folklorów np. polskich indian itp.

A i tak najwięcej zwierzyny ginie pod kołami samochodów, a skoro tak to jestem za całkowitym zakazem porusznia się takich pojazdów po polskich drogach .. 
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Munin

  • Gość
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 03, 2015, 03:01:08 pm »
Ktoś na nadwrażliwości ludzkiej i jej chęci dowartościowania się dorabia do wypłaty a może nawet próbuje się z tego utrzymać ...

Cytuj
Jeśli doceniacie to co robimy, możecie wpłacić nam darowiznę. Wykorzystamy ją na walkę z takimi patologiami. Każdy grosz się liczy.
BGŻ 36 2030 004 5111 0000 0039 11370
tytuł: LPM - darowizna na rzecz stowarzyszenia
Trzyrzecze ul Młynowa 19 15-404 Białystok
Jeśli chcecie przekazać pieniądze na naszą działalność przy pomocy karty kliknijcie w ten link :
http://www.trzyrzecze.pl/#!paypal/c1189
I prosimy nie używajcie wulgaryzmów i gróźb. Walczymy tylko i wyłącznie metodami zgodnymi z prawem.
Pokonamy ich nie zniżając się do ich metod.
Ale dobrze, tam gdzieś jest numer konta a jak numer konto to i dane personalne.
Zabawne jak łatwo jest manipulować ludźmi

Jak dla mnie to niech w polsce w ogóle zabronią używac aut bo są wypadki, prądu bo razi nieostrożnych, ognia bo ludzie się potrafią zaczadzić i to wystarczy dla trawo-przeżuwaczy
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2015, 03:03:16 pm wysłana przez Munin »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 03, 2015, 03:38:00 pm »
Hassassin -  Nie zrozumiałeś mojego przekazu.



Łukasz, to dobrze że ten pies przynosił lisa czy zająca lub innego zwierza, chyba po to ma kły aby to robić, przynajmniej ten pies ma jaja i potrafi zadbać o własny garnek,  jak go właściciel wyzuci z domu i stanie się psem bezdomnym, to nie zdechnie...


No tak :), pewnie ;) niech napadnie ciebie sfora takich psów, zagryzie ci żonę dziecko może ciebie ... przecież mają jaja, żeby przeżyć, może zagryzą dziecko sąsiada, jakąś staruszkę czy coś :). Pewnie hulaj duszo piekła nie ma :), aaa ano my jako ludzie broń boże nie możemy się bronić :), biedny piesek ma kły i musi gryźć :) najlepiej od razu rzuć mu swoje dziecko na pole niech jedzą ... :), za tydzień teściową albo sam siebie ...


A co do psa mojego kolegi to on MORDOWAŁ te zwierzęta dla przyjemności, czasem przynosił kota żywego tylko po to, żeby przy panu odgryźć mu łeb i padlinę rzucić na ganek ... A no tak to z głodu przecież bo w misce bida ....

Luzzzz :)  pewnie niech latają sfory psów napadają na zwierzęta ludzi itp :)

w USA widzisz, że pies lata po nie swojej posesji albo ciebie atakuje , albo atakuje innych ludzi zwierzęta, wyciągasz strzelbę i tyle go widzieli ...

pzdr. Łukasz

Kto ci broni się bronić, też masz zęby :P
Życzę powodzenia w USiA skoro ci się tam podoba, droga wolna nikt cię tu nie trzyma.

mam też narzędzia do obrony... pies też niech se weźmie coś do obrony jak potrafi, nie mam zamiaru rezygnować z tego przywileju ... Rozumiem, że ty z zębami skaczesz do psa czy innego zwierza, powodzenia życzę

Uwierz mi że jakby takie proste było jechać do usa i tam żyć to DAWNO bym tam był ....



A tak ty z zielononych :) wstaw jakaś rozklejającą fotk z prośbą o wpłaty na stowarzyszenie X pomocy ciapkowi...

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: pies postrzelony z łuku, 3miasto
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 03, 2015, 03:42:41 pm »

Uwierz mi że jakby takie proste było jechać do usa i tam żyć to DAWNO bym tam był ....

pzdr. Łukasz

Nom, wycwanili się i oszołomów już nie wpuszczają :P