Autor Wątek: uchodzcy!!!  (Przeczytany 7823 razy)

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2015, 07:46:08 pm »
DeK - 100% racja. wielu rodaków marzy by stąd spierdzielac, emigranci wszelkiej masy omijają nas szerokim łukiem...
Ja bym się nie martwił syryjczykami. Z resztą w świecie dobrze wiedzą jak to się nad wisłą żyje, jako były (a może i przyszły?) emigrant coś o tym wiem. Martwy się o to żeby nam cokolwiek było lepiej bo jak na razie różowo to nie wygląda...
Nawet jak komuś to "szczęście" dopisze i trafi nad Wisłę to długo tu nie posiedzi a jak posiedzi to znaczy że na prawdę zwiewał prze ostrzałęm i marzy o spokoju a nie socjalu.
Niemcy to dopiero mają prze***ane  :)
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Artz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 135
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 18, 2015, 04:19:55 pm »
Osoby nie związane z łucznictwem które przeczytają ten wątek mogą uznać że łucznicy to uśpieni mordercy.
Ciekawe czy na forach związanych z gotowaniem, też piszą że ostrzą noże...

Osobiście uważam że powinniśmy przyjść kobiety i dzieci, oczywiście na określony czas. Jednak widząc że 75% to męszczyźni w wieku poborowym, przypuszczam że nie jest to emigracja związana tylko z ucieczką przed wojną.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2015, 04:23:15 pm wysłana przez Artz »
Bowtech Carbon Icon 70#
Ripcord Code Red
G5 OPTIX LE 5 Pin
Octane Balance X 7-11"

Darek1982

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2015, 09:09:29 pm »
Co mnie najbardziej dziwi, ze uciekaja glownie faceci. Zostawiaja swoje zony a sami daja noge bo jest niebezpiecznie. Ja bym raczej zone i dzieci poslal a sam bym walczył za ojczyzne.
Odpowiedzcie sobie na pytanie, kiedy nie da sie dopasc wroga?
PSE StingerX 70# 29"

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 20, 2015, 09:13:58 pm »
To nie są uchodźcy a przynajmniej nie 60% z nich to są najeźdźcy
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Darek1982

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 14, 2015, 04:57:44 am »
No i co dzisiaj moge napisac... a nie mowilem.. żal mi nas Europejczyków. Przenieslismy wojne na swoje podwórko.
PSE StingerX 70# 29"

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 14, 2015, 06:02:49 am »
Cała Europa jest sfrustrowana.  Myślę że problem leży w całkowicie innej kulturze.  Nie da się w wojnie z terroryzmem odróżnić żołnierza od cywila. To wojna partyzancka. Z partyzantami nikt jeszcze nie wygrał a są u nas a nie u siebie.

Pomimo wszystko apeluje do kolegów o powsciagliwosc w wypowiedziach bo nie chce aby to forum zamknęli.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 14, 2015, 06:41:02 am »
Ale można było temu w pewien sposób zapobiec ale unia znów wyrazi zaniepokojenie potępi i przyjmie kolejnych terrorystów, a czas dla nich dopiero nadejdzie wypchane galerie handlowe przed świętami, sylwestry na wolnym powietrzu gdzie bawi się tłum ludzi obym się mylił.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Munin

  • Gość
Odp: uchodzcy!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 14, 2015, 11:01:32 am »
Cóż można powiedzieć poza tym, że Bruksela otworzyła furtkę dla rządu nacjonalistycznego który najprawdopodobniej pierwszy raz w historii zjednoczy całą Europę, ustanowi stan wyjątkowy z godziną policyjną i na siłę wszystkich tych którzy się nie przystosowali i jadą na socjalu od czasu przyjazdu zwyczajnie odeśle z powrotem. Mam taką cichą nadzieję, że kosztami deportowania tych pseudo wojennych uchodźców do swoich pierwotnych lokacji obciążą tych którzy ich tu "zaprosili" choćby w postaci konfiskaty majątku i mogliby ich też niechcący do tego pociągu z uchodźcami wrzucić.