Autor Wątek: Opinie łuku ragim taiga  (Przeczytany 3172 razy)

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Opinie łuku ragim taiga
« dnia: Marzec 05, 2016, 11:19:01 pm »
Witam.  Czy ktoś miał styczność z tym łukiem?  Jak tak to niech na pisze co onim sądzi.  ps. Jest napisane łuk konny typu wschodniego 3
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2016, 11:50:16 pm wysłana przez sebo434 »

Bartoliomeus

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Opinie łuku ragim taiga
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2016, 02:58:38 pm »
Siema,
będę się wymądrzał, chociaż nie strzelałem z tego łuku :) Nie bardzo to może być łuk konny ponieważ ma półkę z lewej strony majdanu, więc raczej nie nadaje się do strzelania z kciuka, a przynajmniej nie jest to łatwe :) Natomiast czy z konia można strzelać z 3 palców, pewnie tak, ale czy skutecznie ?? :)
Pozdro

Munin

  • Gość
Odp: Opinie łuku ragim taiga
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2016, 11:33:11 pm »
Na stronie producenta jest napisane , że to łuk w stylu wschodnim dla tych co lubią łuki dynamiczne. Półka wskazuje, że jest przewidziany pod 3-y palce. Ciekawe czy podziela losy Kaya Khan, bo ta półka mi nie pasuje do długich naciągów.

Lajos Kassaj strzela z 3-ch palców z grzbietu końskiego i nie tylko. Polecam obejrzeć kilka filmów na YT.
Edit
Później poprawię ten skrót myślowy bo na chwilę obecną za bardzo mnie ubawił poza tym zrobię to z kompa gdzie będę widział całego posta a nie jego część.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2016, 12:31:41 pm wysłana przez Munin »

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Opinie łuku ragim taiga
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2016, 05:13:44 pm »
Planuje strzelać z niego trzema ten,, konny" to chodziło o model :) głównie chciałem wiedzieć jak się sprawuje

Munin

  • Gość
Odp: Opinie łuku ragim taiga
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2016, 09:57:37 am »
Można powiedzieć, że wszystkie kurduple nadają się na konika bo są poręczniejsze. Po dziewczynach i chłopakach uprawiających Yabusame wszystkie pozostałe wydaja się być poręczniejsze, nawet bloczkowe :D