Autor Wątek: Sklepy łucznicze online  (Przeczytany 19319 razy)

Ali

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Sklepy łucznicze online
« dnia: Luty 20, 2011, 11:30:06 am »
Witam. Znacie może jakieś sklepy łucznicze w sieci w których można zamawiać z powodzeniem i jest spory wybór??? Bo mam z tym spory problem w okolicy niema zadnego sklepu łuczniczego wiec niemam wyboru musze zamawiac w sieci jeśli znacie jakąś strone prosił bym o linki. :)


Z Góry Dziękuje.

lukilak1994

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2011, 11:56:43 am wysłana przez lukilak1994 »

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2011, 05:58:13 pm »
joopsa.
Fajne te sklepy zwłaszcza wybór ciuchów i akcesoriów. U nas brakuje tylko takiego wyboru bo ceny zbliżone na niektóre rzeczy.
Ciekawe np jak ja nie znam dobrze angielskiego ale bym sie dajmy na to zalogował i po prostu klikając w obrazki chciał kupować to jak wygląda sprawa płatności, koszty przesyłki cła vatu itp itd ?
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

Wilk

  • Gość
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2011, 06:29:54 pm »
Bowhuntersupplystore ma swoje konto także na eBayu i już kilka razy od nich kupowałem. Najlepiej założyć konto na eBayu oraz PayPal a zakupy wyglądają jak na allegro, po kupieniu pokazuje się opcja "Zapłać" z eBay przekierowywuje  nas do PayPal gdzie waluta jest przeliczana i potwierdzamy płatność. Wszystko może się odbyć dosłownie w parę minut. Z Paypalem czasami są problemy osobiście posiadam konto w Inteligo oraz kartę Visa Elektron i w takim przypadku nie ma problemów z płatnościami
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2011, 06:37:53 pm wysłana przez Wilk »

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2011, 03:27:13 pm »
Najgorsze jest cło. Po doliczeniu opłat celnych, ceny znacznie rosną.

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2011, 04:49:18 pm »
Vat

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2011, 05:05:33 pm »
Taki skrót myślowy. Oczywiście pisząc o opłatach miałem na myśli cło i vat. Czyli prawie 1/3 wartości.

Wilk

  • Gość
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2011, 08:14:24 pm »
Właśnie co do Vat'u wielokrotnie czytałem że osobom kupującym eBay w Polsce doliczano podatek, niektórzy aby tego uniknąć proszą aby sprzedawca napisał na przesyłce "GIFT" w nadziei że może nie będą musieli dopłacać do "prezentu" jednak szczerze nie wiem czy przynosi to skutek. Zakupy na eBayu robiłem zawsze za granicą jednak na moje szczęście nigdy nie doliczono mi żadnego podatku nawet kiedy kupowałem płyty zarówno muzyczne jak i cztery DVD z filmami o Fred Bear'ze. Dlaczego tak- nie mam pojęcia  ??? ale bądź co bądź nie mogę narzekać 8)
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 08:17:29 pm wysłana przez Wilk »

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2011, 04:08:34 pm »
Przy poważniejszych zakupach warto wybrać się do Bowhuntersuperstor. Świetna obsługa i jeszcze lepsze ceny. Niektóre rzeczy wychodzą na połowę taniej tego co u nas.

marianB

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2011, 08:50:09 pm »
Ja polecam e-luk.pl dobry miły kontakt towar zgodny z opisem.Kupno za granicą owszem, ale jak sie tam żyje i zarabia wtedy jest tanio ,a sprowadzanie z zachodu to ryzyko,koszta przesyłek,cło,cena zachodnia ,a o reklamacji to juz nie ma co gadać.Dlatego lepiej zapłacic trochę więcej i skorzystać z naszych sklepów to oczywiście jest moje zdanie.Bear charge w USA kosztuje 300$ u nas 1200 zł.to drogo??

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 22, 2011, 09:22:35 pm »
Akurat z e-luk mam nieprzyjemne doświadczenia i trudno było by mnie do nich znowu przekonać. W Polsce warto kupić niektóre rzeczy, tym bardziej jeśli zależy nam na czasie. Jednak w Bowhunters jest najtaniej, przykładowo Hoyt Alphaburner kosztuje tam 520$ -a u nas ponad 3000 zł. Dostałem u nich stały rabat. Poza tym da się wysłać bez pośrednictwa celników. Z reklamacjami nie ma najmniejszego problemu. Właśnie dostałem nową podstawkę QAD HD, bo stara chodziła trochę sztywno.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2011, 09:27:00 pm wysłana przez SUAHTTAM »

SUAHTTAM

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 162
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:08:19 pm »
Jest kilka sposobów... ;) Ale rzeczywiście, nie każdy może to zrobić. Przy następnym zamówieniu mogę dać znać, podzielimy koszty przesyłki.

tecmax

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:03:44 am »
Bear Charge w mega zestawie kosztuje 539$ czyli jakieś 1510,00 PLN.

http://www.huntersfriend.com/2010_Bear_Charge_Compound_Bow/bear_compound_bow_package_cheap.htm

 w Polsce dużo uboższy zestaw to koszt 1650,00 bez strzał i torby lub sztywnej walizki.

Zamawialiście juz coś od nich? jakie mogą byc przybliżone koszty przesyłki?Vatu cła?

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2011, 12:37:43 pm »
Przy poważniejszych zakupach warto wybrać się do Bowhuntersuperstor. Świetna obsługa i jeszcze lepsze ceny. Niektóre rzeczy wychodzą na połowę taniej tego co u nas.
ja mam z nimi złe doświadczenia, szczerze nie polecam,

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Sklepy łucznicze online
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2011, 12:43:53 pm »
ciekawym sklepem wydaje się ten:
http://stores.ebay.com/BowhuntersSupplyStore?_trksid=p4340.l2563
z informacji wynika iż mogą wysłać bezpośrednio do Polski
z przesyłką i kosztami typu cło, vat itd. jest różnie,
czasem dojdzie prosto do domu a czasem przechodzi przez celników i wtedy trzeba płacić

natomiast nie polecam sklepu zalecanego przez Joopse
bowhuntersuperstore ma problemy z rzetelnością itd.
nastawieni są na obrót i na zarabianiu na kosztach przesyłki, trzeba bardzo z nimi uważać i za nim się zapłaci dokładnie ustalić koszty i warunki wysyłki,
należy też pamiętać iż przesyłki w USA nie idą tak sprawnie jak np w Polsce.
to duży kraj a mieszkają w nim wyluzowani ludzie