Autor Wątek: Łuk bloczkowy Cobra  (Przeczytany 25606 razy)

Munin

  • Gość
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 31, 2015, 02:37:05 pm »
Po poziomie i retoryce kilku wypowiedzi które się pojawiły na forum stwierdzam, że ludzik ukrywający się pod nickiem MójStary jest mentalnie ledwo gimnazjalistą i zdecydowanie łapie się pod pojęcie Trola. Nie dokarmiamy Trola i cierpliwie czekamy na administratora albo moderatora aż gościowi wyłączy możliwość pisania i włączy dla nowych akceptację postów, wtedy będzie możliwość przed publikacją odstrzelenia co inteligęntniejszych wypowiedzi.

Irion

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2015, 02:52:08 pm »
Święta racja. Chyba, że mu ktoś płaci za reklamę tego g**na. Chociaż trudno w to uwierzyć.
Bowtech RPM360 70#/28"
Mathews Conquest pro Z4

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2015, 03:03:23 pm »
Z drugiej strony dziwię się ludzią którzy kupują różne rzeczy bez namysłu nie pytając nikogo ja przed zakupem pierwszego łuku pytałem przed zakupem czegokolwiek czytam recenzje chyba że ktoś ma za dużo kasy
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2016, 11:42:25 am »
A tak BTW czy nie można w końcu poprosić łaskawie nam panującego admina o przekazanie uprawnień dla kilku zaufanych użytkowników forum, żeby robili porządki. Wiemy, że admin jest bardzo zajętą osobą (sam czekałem miesiąc aż zauważył, że chcę dołączyć) , ale tolerowanie od tak długiego czasu takich upośledzonych Trolli, to już przesada. Powinien być zbanowany od razu po pierwszym jego chorym wpisie!

Wiem, że niektórzy znają osobiście naszego admina, więc proszę pogadajcie z nimi i niech da komuś prawa moda chociaż skoro sam tu nie zagląda. Szkoda naszego forum na karmienie idiotów.

Może ktoś by się sam chciał zgłosić na ochotnika na MODA? ;)
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

hans18

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 26, 2016, 12:17:46 pm »
I tu jest problem ,kilka lat bywalem na pewnym forum i nastąpila taka sama sytuacja ,kilku forumowiczow zaczeło podnosic larum ze schodzimy na psy i zeby zrobić z nich administratorow ,zrobiła sie klika, kołko kolesi kturzy wychwalali sie i uznawali tylko siebie .Z racji mojej nieznajomosci(a raczej luźnego podejscia do tematu pisowni)ortografi bylem czesto atakowany,nie liczyla sie merytoryka nie czytano tresci tylko wyłuskiwan błedy ,dochodzilo do takich absurdow że byly pogruzki za niepostawienie przecinka lub napisanie a zamiast ą,mialem na tym forum ok 2500 i zrezygnowalem ,co to zmieni ze da mu bana lepiej go olac ,zlekceważyć i zapomniec o nim to jest kara bo on liczy na rozpetanie afery i zwrucenie na siebie uwagi ,a jeden admin zupelnie wystarczy forum tworza zywi urzytkownicy a nie zasoby encyklopedyczne pozdrawiam .

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2016, 12:56:34 pm »
Hans dbanie o pisownię to też szacunek dla innych użytkowników. Chodzi o to że często posty niedbale napisane, z błędami, bez przecinków są słabo czytelne i zwyczajnie jest czasem problem z rozszyfrowaniem "o co chodzi". Dzisiejsze przeglądarki podkreślają błędy więc poprawne pisanie nie powinno być żadnym problemem. A przecinki lub ich brak potrafią zmienić sens całego zdania.

Co do moderacji to zdecydowanie jest potrzebny przynajmniej jeden aktywny moderator z prawami do banowania.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2016, 12:59:20 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


hans18

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:10:03 pm »
Nigdy nie pisze niedbale i swoich czytelnikow lub osoby kture prosze o pomoc szanuje a ortografia nie ma najmniejszego sesu ,udowodnine jest ze ludzki mozg inaczej postrzega litery niż fascynaci pisowni ,można powyzucać lub zaminić czesc liter a wyrazy nie tracą sesu ,nie uzywam korektorow pisowni bo nie mam nic do ukrycia , spotkalem juz wielu geniuszy piszacych nienaganne posty a piszac z nimi na czatach internetowych wyglądało to już zupełnie inaczej ,mam zamiar zostac na tym forum i mam nadzieje ze nie bede sie z nikim przegadywał na temat pisowni interesuje mnie tylko fachowa wiedza jakkolwiek bylaby napisana ,jesli czegos nie uda mi sie odczytac poprosze o sprostowanie .

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:11:45 pm »
Niestety piszesz niedbale. Mi się to zwyczajnie ciężko czyta. Naprawdę nie rozumiem jakiż to problem poprawić błędy podkreślone na czerwono. Wtedy nawet zwiększasz szansę na otrzymanie odpowiedzi gdyż po prostu łatwiej cię zrozumieć. Oczywiście, każdemu zdarza się popełnić błędy, zapomnieć ogonka czy czasem zrobić orta. Ale błędy w prawie każdym słowie, pisanie bez podziału na zdania to inna sprawa ;)

Hans jeszcze raz - posty z dużą ilością błędów się zwyczajnie ciężko czyta i stąd na forach modzi czasem gonią za pisownię. Inna sprawa że czasem przybiera to kuriozalne formy. Tu naprawdę nie chodzi o czepianie się dla zasady.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2016, 01:17:47 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


hans18

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 26, 2016, 01:47:20 pm »
Jesli cieżko ci się czyta moje posty poprostu je ominaj znasz moj nick ,taki inteligentny user jak ty nie powinien miec z tym problemow ,ortografia to jedyny twoj argument w rozmowie ze mną wiec napewno nie wypuscisz go z rąk a ja to poprostu mam tam gdzie  kura ma jajko ,wiec utarczka nigdy sie nie skonczy. Bledy robilem robie i robił bede ,nie mam zadnego kaca moralnego z tego powodu ,jedyne kuriozum jakie przychodzi mi do głowy to przerost ambicji i pruba zdyskredytowania kogos jednym smiesznym argumentem -ortografia ???jakos wszystko daleś rade przeczytac i zrozumeć .To samo mozna zaobserwowac w programie "Ugotowai"zjedza wszystko a potem marudzą jakie to było niedobre ,jeszcze raz -jesli czytanie moich wypocin cie deprymuje ,prosze omijac inteligentni ludzie mają wolną wole i potrafią dokonywać wyborów.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 26, 2016, 02:17:53 pm »
Widzę że nic nie zrozumiałeś i odbierasz to jako mój atak na ciebie. No trudno, jaśniej już nie mogę napisać o co mi chodzi. Co do do czytania twoich postów to zgodnie z życzeniem, odpisałem ci merytorycznie kilka razy - w zamian dostałem przytyki o inteligencji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2016, 02:29:27 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 26, 2016, 02:37:48 pm »
AyE!

Panowie spokojnie. Uprawnienia Moderatora ( nie mylić z adminem) dla kilku osób przydałyby się jak nic. Chociażby po to żeby pozbywać się takich troli "na pniaku". Sam prowadzę kilka forów tematycznych już kilkanaście lat i coś na temat spamu i troli wiem.

@Hans, pisanie niedbale to Twoja sprawa. Jednak musisz wiedzieć o tym że jest różnica pomiędzy "zrobieniem komuś łaski" a "zrobieniem komuś laski". Więc w Twoim interesie powinno leżeć przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji. To w końcu po tym jak piszesz jesteś identyfikowany w sieci.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 26, 2016, 02:48:14 pm »
Jak najbardziej, to forum jest w zasadzie pozostawione w samopas, admin wpadnie raz na miesiąc, aktywuje hurtem utworzone konta i to wszystko. Ja oczywiście rozumiem że ktoś może mieć mało czasu, ale wtedy należy znaleźć moderatorów. W sumie zaproponowałem z rok temu pomoc ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


hans18

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 26, 2016, 03:21:30 pm »
Ale jakie znaczenie ma sposob mojej identyfikacji w sieci ?dzis jestem hans jutro kloss a pojutrze heniek ,kogo to obchodzi.Nie mam zwyczaju nikomu zwracac uwagi jesli mnie nie zaczepia,to zachowanie przyzwoite ,opowiesc o lasce pewnie jest prawdziwa ,mam nadzieje że to nie ty się pomyliłeś a jeśli.... to wspołczuje . Zeby coś sie prawidłowo rozwijało i dawało satysfakcje obu stronm polonisci i poligloci ne sa potrzebni ,to admin decyduje o kształcie forum jesli nie chce nikogo do społki to jego sprawa ,jestem ciekawy czemu "face to face "nie słyszy sie takich uwag ,ludzie sa bardzo odważni w sieci .

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 26, 2016, 05:05:59 pm »
AyE!

Pewnie dlatego że przy artykułowaniu głosek nie ma mowy o ortografii. Źle mnie zrozumiałeś Hans, nie miałem zamiaru Cię w żaden sposób atakować. Stwierdziłem tylko że po tym jak piszesz - tak jesteś odbierany. Po prostu.

PS.

Schodzimy z tematu Panowie. Generalnie - temat chyba jest wyczerpany. Może można by go zamknąć?

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: Łuk bloczkowy Cobra
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2016, 12:25:46 am »
Zamknąć, ale kto ma to zrobić jak nie ma moda hehe.

Hans18 żeś się czepił jak nie wiem co tej pisowni. Póki wiadomo co piszesz i piszesz mądrze, a nie jak ten czub, to tutaj na pewno nikt Cię nie usunie. A w drugą stronę jak Ci się nie podobają zasady i regulaminy forum, to się nie rejestruj wcale skoro potrafisz tylko burczeć na delikatne sugestie naszego kolegi. Zamknij się w swojej samotni i narzekaj jak to wszyscy są źli dla biednego Hansa! A już tekst nie czytaj jak Ci się nie podoba i omijaj mój nick, to pokazuje tylko jaki ograniczony Ty jesteś, a nie inni użytkownicy forum. To Ty musisz się dostosować do tego forum, a nie forum do Ciebie...

Poza tym mówisz, że gdzieś tam zrobiła się klika itd. OK, ale to jest łucznictwo i wszyscy tu się znamy w większym lub mniejszym stopniu, więc jakby jesteśmy kliką :P Tego forum nie sposób porównać do forum o motocyklach choćby, gdzie użytkowników jest miliony. Nas jest mało, a pewnie 1/4 z tych co są zarejestrowani, to nie korzysta aktywnie lub nawet nie strzela już, więc JA osobiście wolałbym mieć to forum bardziej kameralne (zresztą taka miała być chyba zasada, skoro nie da się zarejestrować w minutę nie?), ale z większą dawką profesjonalizmu, bo to nie ma być kolejny kanał społecznościowy tylko biblioteka online dla szukających wiedzy łuczników...

A trolli trzeba killim od razu i tyle! ;)
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL