Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane z techniką strzelania

Wyniki punktowe na 18m i 50m WA

(1/81) > >>

Robroy28:
Witam
Na forum jest dużo cennych porad dla każdego łucznika.
Mnie jednak interesuje jak Wam wychodzą strzelania na podane wyżej odległości i nie tylko.
Podzielcie się swoimi wynikami  ;). I nie chodzi o to że ktoś strzelił  trzy dziesiątki. Jakie wyniki uzyskujecie oddając pełną serie? No i do jakich tarcz celujecie?
Np tarcza 120cm odległość 20m  :D
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

majdanek66:
ja na początku z 20m.trafiałem prawie zawsze w drzwi do garażu  ;D, teraz, w parasol z 20m. żaden problem, a z 30 w figurkę 2D. mojej żony, 100/100. trafiam w każde miejsce na plakacie,  :D, :D, :D,   a na poważnie, czasami trafiam talerzyk obiadowy z 40m, uważam że jak na inwalidę to nie źle. :).

paczek46:
 ;D ja bym zaczął od sprawdzenia wyników na jakichś zawodach PZŁucz :-X... no i do tarczy 120 cm z 20 metrów ;D chyba Cie letko poniosło...

PS: wybierasz się  za tydzień do Ornety na zawody?

Robroy28:
Jadę do Ornety
Mam nadzieję że znajdą odpowiednio dużą tarczę  ;) Dla mnie
A tak serio będzie to pierwsza możliwość sprawdzenia się więc jadę i już, bez względu na wyniki będzie to bezcenne doświadczenie
A swoje wyniki wpiszę po zawodach  ;D
A zawody PZłucz i ich wyniki to na razie nie dla mnie

Robson:
 Witam  ja z kolegą zaczynaliśmy od 30metrów i było rożnie a nawet fatalnie ale cierpliwie do tego podchodziłem wiedziałem że to nie moja  wina   Czysta przyjemność z samego strzelania i tym bardziej cieszył dobry wynik Nie będę ukrywał że na początku 10na 10 strzał w tarczy  1m na 1m już było czymś cieszącym  Ale po zmianie sprzętu zaczęła się już inna historia Wyniki były zadziwiające te nawet na 80

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej