WYNIKI I RUNDY
Łuk bloczkowy:
CU
1.Bartosz Rewers -Środa ...98 pkt.
CB
1.Krzysztof Kleszczewski -Ruda Śląska ...96 pkt.
HU
1.Stanisław Kalisiak - Zamęcin...........287 pkt.
2.Ireneusz Jurkiewicz -Drezdenko .....276
3.Arkadiusz Gawron - Sandomierz ....274
4.Andrzej Król - Środa .....................213
5.NartowskiRadoslaw-Sandomierz .....212
Łuk Tradycyjny
Kobiety:
1.Anna Płotycia ..............109 pkt.
2.Ewelina Gabała .............42
3.Dorota Czajkowska .......41
4.Agnieszka Sampławska..29
Mężczyźni
1.Adam Klimek .................162 pkt.
2.Grzegorz Bilecki .............134
3.Jerzy Domachowski ........113
4.Krzysztof Płotycia ..........111
5.Krystian Majek ...............105
6.Grzegorz Kostrzewski......104
7.Bogdan Gumiński .............96
8.Tomasz Imiołczyk ............88
9.Mariusz Szamburski .........72
10.Bartosz Kolasiński ..........71
11.Jacek Płotycia ................60
12.Przemysław Walkowski ...59
13.Krzysztof Janaszak .........58
14.Adam Górniak ................54
15.Bartosz Lewandowski ......48
16.Rafał Grudnik .................41
17.Krystian Maciejak ...........17
Młodzież
1.Dominika Hęćka ............79
2.Tomasz Jaszczyński .......70
3.Wojtek Hęćka ................37
4 Tatiana Zbroja ...............35
5.Waldemar Ciesielski .......22
WYNIKI II RUNDY :
CU
Bartosz Rewers ..........117pkt
CB
Krzysztof Kleszczewski.....183 pkt
HU
Stanisław Kalisiak............292pkt
Ireneusz Jurkiewicz....270
Andrzej Król...............175
TR -Mężczyźni
Krzysztof Płotycia........174pkt
Krystian Majek.............144
Przemysław Walkowski..142
Grzegorz Kostrzewski....137
Grzegorz Bilecki............127
Jerzy Domachowski.......110
Krzysztof Janszak.........110
Mariusz szamburski........98
Wojtek Rybarczyk..........95
Adam Górniak................68
Bartosz Lewandowski.....51
Krystian Maciejk............49
TR - Kobiety
Anna Płotycia..............145pkt.
Daria Olszowy...............96
Agnieszka Sampławska..88
Juniorzy:
Tatina Zbroja............82pkt
Waldemar Ciesielski...60
Mikołaj Walkowski......42