Autor Wątek: I Mistrzostwa Polski 3D FITA  (Przeczytany 5025 razy)

comando

  • Gość
I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« dnia: Maj 22, 2011, 10:06:16 pm »
Zwracam się z prośbą do wszystkich zainteresowanych łucznictwem 3D o pomoc w organizacji I MP FITA. Zwracam się do klubu Arcus z Tomaszowa Mazowieckiego do Welsów ze Srody Wielkopolskiej do Helsów z Tarnowskich do chłopaków z Toszka i Opola( oczywiście wiadomo o kogo chodzi) do  klubu X10, kolegów z Zor i okolic klubu Marymont wszystkich tradycyjnych i strzelających z łuku w terenie o pomoc i współorganizację tej historycznej imprezy!!! Proszę w imieniu Polskiego Związku Łuczniczego jak i moim!!! Wprowadzenie w repertuar 3D w imprezy organizowane przez PZŁ jest wielkim sukcesem wszystkich działaczy PA 3D i dzięki determinacji tych którzy pracują a nie tylko piszą, nabyliśmy wiedzę i doświadczenie którego nie powstydziłby się nikt w strzelającej Europie!!! To dzięki Wam koledzy mamy dorobek którym możemy podzielić się z PZŁ na wspólnie organizowanych zawodach sportowych!!! Planujemy spotkanie organizacyjne w połowie czerwca a konkretną datę podamy na dniach!!!

                                                                 Zawodnik 3D Lucjan Socha
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 07:24:54 pm wysłana przez comando »

Hungry

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2011, 10:31:36 pm »
pomogę oczywiście, w miarę możliwości  :)

dobrze by było, by spotkanie to odbyło sie przy okazji zawodów w Tomaszowie

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2011, 10:36:45 pm »
Mamy jeszcze trochę czasu więc sprawa daty spotkania jest otwarta! Wszystko zależy od frekwencji na zawodach ale gdy ustalimy datę spotkania właśnie na nich to ilość startujących chyba wzrośnie co? ;)

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2011, 10:44:23 pm »
... do chłopaków z Toszka ...

Hmmmm, to chyba do mnie ( może do nas) ;D
Chyba wiesz jaka jest odpowiedź - TAK - narazie mówię za siebie

rommi

PS. Byleby nie Błatnia, bo nie chcę żeby znowu mi 4x4 padło ;D

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2011, 10:50:22 pm »
Współorganizatorem I MP będzie również Gmina Jaworze która sypnęła  z sakwy i to jest bardzo miłe!!!Polski Związek daje medale i dyplomy no i oczywiście licencjonowanych sędziów FITA których na ostatnich zawodach szkolił nasz kol. Arek G. Romek dzięki!!!
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 10:55:05 pm wysłana przez comando »

PK

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2011, 10:57:57 pm »
Nie mam żadnego doświadczenia w organizacji imprez a tym bardziej zawodów...i jestem jedynie zwykłym zawodnikiem...ale jeśli mógłbym się do czegoś przydać, to jestem do dyspozycji. Również uważam, że poszerzenie repertuaru dyscyplin w PZŁucz to wymóg dnia dzisiejszego. Niech w końcu w polskim łucznictwie sportowym - będzie normalnie.  
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2011, 11:02:46 pm wysłana przez PK »

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 22, 2011, 11:17:55 pm »
Dzięki Piotrek! Mam też  propozycję do przemyślenia, a mianowicie I Otwarte MP FITA ? Co wy na to ?

Hungry

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 22, 2011, 11:22:49 pm »
Polski Związek daje medale i dyplomy no i oczywiście licencjonowanych sędziów FITA których na ostatnich zawodach szkolił nasz kol. Arek G. Romek dzięki!!!

Panowie z PZŁucz powinni sami powąchać czym 3D pachnie i wystartować w mistrzostwach :)

PK

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 22, 2011, 11:41:07 pm »
Uwielbiam 3D... choć jeśli chodzi o łucznictwo terenowe pod patronatem PZŁucz., to osobiście bardziej marzy mi się silny rozwój konkurencji FIELD. W końcu to doskonała dyscyplina tarczowa, sprzęt sportowy, kolorowe - klubowe ubiory,...
Ale suma sumarum od 3D...do FIELD'a już baaardzo blisko... :).

Bardzo jestem ciekaw jak będzie się strzelało 3D FITA. Nie każcie czekać za długo... ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 09:35:24 am wysłana przez PK »

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 23, 2011, 04:45:17 pm »
Przepraszam i dziękuje! Podział prac nastąpi na spotkaniu organizacyjnym i będzie to prawdopodobnie w Tomaszowie na PP. Pozdrowienia!

Baila

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 23, 2011, 05:52:49 pm »
O ile się zawody odbędą :'(

Baila

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2011, 07:23:00 pm »
Jak napisałam w sąsiednim wątku zawody "w centralnej Polsce się odbędą" tak czy inaczej więc zapraszam na ustalenia odnośnie MP FITA.

My również zgłaszamy się do pomocy w organizowaniu tej imprezy.

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 23, 2011, 07:40:52 pm »
Tak sobie przypomniałem że wielkim marzeniem wielu zawodników 3D było żeby w końcu ktoś zaczął organizować zawody w centralnej Polsce no i marzenie się spełniło i teraz trzeba wesprzeć trud organizatorów swoją obecnością oczywiście w miarę swoich możliwości!!!A przy tej okazji spotkać się w szerokim gronie a w czasie oczekiwania na wyniki zawodów  podzielić się zadaniami i pracą przy organizacji I MP 3D FITA !!! W ten sposób możemy pokazać że łucznicy 3D Polska stanowią poważną grupę która może wnieść dużo dobrej energii  do Polskiego Związku Łuczniczego !!!

                                                                    łucznik Lucjan Socha
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2011, 07:56:54 pm wysłana przez comando »

comando

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 23, 2011, 07:54:09 pm »
Narady naradami a czas nagli !!! My Polacy jak chcemy to dajemy radę i myślę że frekwencja będzie na przyzwoitym poziomie!!! Polski łuk 3D rośnie w siłę i za kilka lat będzie potęgą! właśnie tworzymy historię razem w grupach i każdy z osobna!!! Zapraszamy na zawody w Tomaszowie !!!

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: I Mistrzostwa Polski 3D FITA
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 23, 2011, 10:39:36 pm »
Lucjan,

Co z tego, że ... byłem jednym z pierwszych którzy się zgłosili na zawody w Tomaszowie....
Co z tego, że ...  aby zmobilizować niezdecydowanych, próbowałem pobudzić do życia temat składek startowych dla osób nierejestrujących się, a przyjeżdżających na zawody (podobno już to kiedyś było przerabiane)....
Co z tego, że ... uważam jako zachowanie niekoleżeńskie, zarejestrowanie się, a potem brak uczestnictwa w zawodach....
Co z tego, że ... mamy się spotkać w Tomaszowie, aby omówić sprawy I MP 3D FITA ...
Co z tego, że ... właśnie miałem zarejestrować kolejne 3 osoby do zawodów ....

... jak właśnie dowiedziałem się, że 10-12.06 mam zajęcia i egzaminy !!! (Ty wiesz jakie), na których niestety muszę być.

I pomimo, że ogromnie zależało mi na uczestnictwie w tych zawodach, zebraniu - zmuszony jestem odpuścić Tomaszów. Co za tym idzie ...
Jeśli ja nie jadę, kolejne 3 osoby nie jadą.
Tracę bardzo dużo, bo nie będę strzelał.
Nie wiem co ustalicie na zebraniu.
Na dodatek jestem niekoleżeński  >:(

No chyba, że jeszcze coś się zmieni, termin egzaminów, zawodów ? nadzieja jest.

Pozdrawiam ? Romek

PS. Poza tym - Lucek, ja nie mam z czego strzelać !!!





HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych