Autor Wątek: Sprzedam Grozer extra2  (Przeczytany 2937 razy)

Thorleif

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Sprzedam Grozer extra2
« dnia: Lipiec 14, 2009, 06:23:24 pm »
Witam,

Mam do sprzedania łuk firmy Grozer. Jest to typ Węgierski extra 2. Bardzo piękne wykonanie. Różni się od wystawionych zdjęć jedynie czarnym oplotem. Jest to łuk o naciągu 80lbs zatem dla dość silnej osoby. Jest oklejony płytkami rogowymi polerowanymi. W chwili obecnej takie łuki osiągają cenę około 700 Euro. Łuk sprzedaję ponieważ mam drugi. Łuk posiada nieznaczne ślady użytkowania, które w ŻADEN sposób nie wpływają na efektywność strzelania. Jest drobne przerysowanie na majdanie. Do łuku dołączam lniany pokrowiec i cięciwę. Więcej informacji udzielę przez GG: 2238940

Aukcja jest także na allegro.
 http://www.allegro.pl/item687821931_grozer_luk_okazja.html
Pozdrawiam

Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Odp: Sprzedam Grozer extra2
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:16:08 am »
Dla lekko, zaznaczam, lekko przechodzonego węgra cena na allegro jest ok. ale z tym 700 euro to ktoś tu chyba delikatnie o jakieś 200 euro przegiął pałkę...  :-\
Rozumiem różne chwyty marketingowe typu przecena butów z 700 PLN na 500 PLN, żeby ktoś miał złudzenie, że kupuje tanio ale bez przesady  ;D
Inną sprawą jest, że Grozer już nie produkuje tych extra 2-jek i być może teraz ich cena mogła podskoczyć, przyznaję, nie sprawdzałem. Jeśli tak rzeczywiście jest to oczywiście - mój błąd  :)
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

Thorleif

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sprzedam Grozer extra2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2009, 11:44:43 am »
Rzeczywiście extra 2 nie są produkowane. W momencie sprzedaży kosztowały istotnie 500 Euro. Czyli w przeliczeniu na nasze to jest i tak ponad 2000zł Jak wiadomo cena się zmienia wraz z upływem czasu (dochodzą też czynniki kolekcjonerskie). Ponadto Grozer za zamówienia niestandardowe też trochę więcej doliczał (chodzi tu o naciąg 80lbs). Jeśli ktoś będzie zainteresowany to służę informacjami.
Pozdrawiam

Thorleif

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Sprzedam Grozer extra2
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2009, 08:19:31 pm »
Jako, że ludzie generalnie są spłukani po sezonie - cena uległa zmianie.
http://www.allegro.pl/item705957702_grozer_extra2_okazja.html