Autor Wątek: Propozycja dla administratorów  (Przeczytany 7658 razy)

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Propozycja dla administratorów
« dnia: Luty 17, 2016, 12:00:08 am »
Świat idzie do przodu, a z nim sport i nasze łucznictwo, dawno minęły czasy gdy łucznictwo to było po prostu łucznictwo, po woli mijają czasy gdzie łucznictwo jest podzielone na klasyczne (olimpijskie), bloczkowe i tradycyjne. Teraz praktycznie każda z tych trzech odmian dzieli się na tarczowe i terenowe stąd moja propozycja by administracja wzięła pod uwagę te zmiany i dostosowała nasze forum do tych zmian. Chyba większość osób zauważa podobnie jak ja, że zaczyna się przez to robić bałagan, jedni dyskutują o tarczówce inni o fieldzie lub 3d, przez to w jednym dziale powstaje wiele tematów i ciężko cokolwiek znaleźć.

Proponuję by każdy dział tj. Łucznictwo klasyczne, bloczkowe i tradycyjne oczywiście zostawić tak jak jest, ale wzbogacić o podkategorie np. tarczówka, 3d, field albo po prostu łucznictwo tarczowe, łucznictwo terenowe.

Co myślicie o takiej zmianie?

I moja prośba dostosowujmy forum do zmian szybciej niż władze PZŁucz dostosowują nasze podwórko do zmian na świecie. Tak jak to jest np z tematem bloczków, których na pucharach świata startuje więcej niż klasyków, a jak jest w Polsce każdy widzi.
Sam strzelam z klasyka, ale uważam, że bloczków ani żadnej innej grupy łuczników nie można w ten sposób dyskryminować jak to dzieje się u nas.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2016, 01:25:51 am »
Przepraszam, że pod własnym postem, ale muszę skomentować.

Widzę że zainteresowanie administratora się nie zmieniło. Jeżeli czasu brak to może honorowo oddać komuś "władzę"?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2016, 12:19:37 pm »
No niestety tak to na tym Forum wygląda. Ja też po swoim zgłoszeniu naruszenia regulaminu- zero odzewu i reakcji.
A wszyscy nowi jak wchodzą na Forum to na  głównej stronie widzą post z bluzgiem na adminów. Ciekawe ile on tam będzie tkwił i dawał świadectwo,ze mozna tu bezkarnie szkalować ludzi.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2016, 01:18:18 pm »
Nie ma co sobie zawracać głowy sprawami na które nie mamy wpływu.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2016, 01:39:28 pm »
AyE!

Nikt nie ma kontaktu do właściciela / administratora forum? No sory, ale w tak hermetycznym gronie to mocno nieprawdopodobne.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2016, 02:43:50 pm »
Już kilka osób z ogromną wiedzą i doświadczeniem odeszło z forum. Nie wiem czy to ma związek z panującą tu samowolką i brakiem kontroli ale jest to bardzo prawdopodobne. Prędzej czy pózniej efektem będzie powstanie nowego forum, tak mi się wydaje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2016, 02:51:10 pm »
To niech ktoś założy nowe forum .
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2016, 02:59:03 pm »
Skończy się to tylko tak że część ludzi odejdzie a część zostanie i trzeba będzie czytać oba fora. Nikt nie przeniesie tej skarbnicy wiedzy pisanej przez lata. Chyba nie jest w końcu tak źle...przecież jest sympatycznie.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2016, 03:04:42 pm »
Forum można założyć ale trzeba opłacić domenę i serwer, dwa tak jak Tomek mówi póki to forum istnieje szanse na rozwój i działanie nowego forum są raczej marne. Myślę ze najlepszym rozwiązaniem byłoby danie większych uprawnień modom albo powołanie nowych skoro admin nie ma czasu... Można spróbować pisać do admina przez FB albo maila. Przez PW albo przez apele na forum raczej nie ma sensu, ostatnio logował się 15 grudnia...
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2016, 03:06:51 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2016, 03:06:38 pm »
Jest sympatycznie ale czasami mam wrażenie jakby to forum umierało. Czasy świetności chyba to forum już ma za sobą.  Możemy próbować to sami zmienić ale trzeba większego zaangażowania, nowych tematów i ożywionych dyskusji :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 22, 2016, 03:09:45 pm »
AyE!

Administratora niema na FB, wysłałem mu maila na adres jaki znalazłem w bazie danych forum. A tak gwoli ciekawostki - Administrator, Marek Pietrusiak Ostatnio aktywny:
    Grudzień 15, 2015, 05:34:11 pm. Hmm...

Co do opłacania domeny i forum - to konkretne działa na darmowej bazie phpBB. Domena jest opłacona fakt - bo jest .pl - ale z drugiej strony czy komuś przeszkadzałoby gdyby zamiast na forumlucznicze.pl wchodził na forumlucznicze.phorum.pl / jaimojluk.phorum.pl ?

PS.
Nie reklamuję witryny phorum.pl, tak mi tylko przyszła do głowy jako że sam administruję tam dwoma forami.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 22, 2016, 03:16:18 pm »
Jest na FB - Marek Pie Szczecin.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 22, 2016, 03:19:56 pm »
Jest sympatycznie ale czasami mam wrażenie jakby to forum umierało. Czasy świetności chyba to forum już ma za sobą.  Możemy próbować to sami zmienić ale trzeba większego zaangażowania, nowych tematów i ożywionych dyskusji :-)

Dla mnie to źródło informacji a nie tania internetowa rozrywka. Wolę konkretnie poczytać to co mnie interesuje i iść postrzelać zamiast żyć w świecie wirtualnym i o strzelaniu gadać. Nie wyobrażam sobie takiego molocha jak Archerytalk gdzie dziennie lecą dziesiątki postów.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 22, 2016, 03:25:40 pm »
Tomek informacji tu fakt dla początkujących jest sporo ale brakuje ogromnie dużo jeśli chodzi wiedzę np trenerską.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Propozycja dla administratorów
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 22, 2016, 03:33:04 pm »
No tak. Tyle że to nie wina forum tylko ludzi którzy albo tą wiedzę mają i się nie chcą dzielić albo po prostu w Polsce ciężko znaleźć kogoś kto tak zaawansowaną wiedzę posiada.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.