Autor Wątek: Poszukiwana żywa lub martwa  (Przeczytany 3983 razy)

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 08, 2015, 11:28:44 pm »
ten apex7 to zdecydowanie najlepsza opcja i jeśli Marcin ma go na zbyciu to tylko brać.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 09, 2015, 05:53:08 am »
Gadka byla o zestawie za 1500 zl wiec dalem realny luczek. Sam apex 7 to ponad 2k za uzywke w dojechanym stanie a co dopiero do tego jakis znosny sprzet. W zestawie luk do strzelania tarczowego za 1500 zl komplet nie kupi sie nic. Mozna kupic jedynie myslika i uczyc sie strzelac. Ata 31 a 33 to zadna roznica dla lucznika cobry. Ale jak ktos ma stingera i powie mi ze to jest lepsze od questa to znaczy ze nigdy tego drugiego nie mial w rekach, roznica jest w wykonaniu i samej kulturze strzelania. Potwierdzi to Lukasz bo na 100% strzelala z niego jego zona a i pewnie on sam
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 09, 2015, 07:12:04 am »
Seba, ale tym apexem7 to Irion jest chyba zainteresowany jako łukiem dla siebie, a przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Twój łuk to bardzo przyzwoita propozycja, w tej cenie co go masz to raczej nie znajdzie się nic lepszego, do tego w zestawie z kołczanem fieldowym eastona (teraz to kosztuje w sklepie chyba z ponad 250 zł jako zestawie z pasem).

I na pewno można z niego robić niezłe wyniki na zawodach. Tak jak pisałem kilka postó wcześniej, sam łuk to może być ledwo połowa albo i w tym przypadku mniej niż połowa kosztów takiego zestawu.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 09, 2015, 09:33:20 am »
Kulturze strzelania Stingera 3G nie można wiele zarzucić, prawie bezdrganiowy i cichy łuk ;) Jak na swoją kategorię bardzo wybaczalny. A Apexa 7 w naprawdę dobrym stanie kolega kupił za 1800 zł. Problemem jest raczej dostępność używek.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2015, 09:59:19 am wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Irion

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2015, 04:59:54 pm »
Wysłałem priwa do Marcina w sprawie tego Apexa, mam, szczerze mówiąc, zagwozdkę, czy kupić dla siebie A7, czy czekać na C4 ;) . Jak się uda, to może da się jedno i drugie...
Ten limit 1500 to za golasa. Osprzęt do niego mam.
Nie strzelałem z Questa, więc trudno mi się wypowiadać, a ze Stingera 3G tak i naprawdę bardzo przyjemny łuk, z którym można spokojnie na zawody jechać, a na hali śmiało da się wysokie wyniki robić.

Zakładamy właśnie stowarzyszenie, więc może za jakiś czas uda się dostać pieniążki na sprzęt. Wtedy będziemy grubsze zakupy robić. Na razie to, niestety, rzeźbienie za własne pieniądze, więc z kasą każdy się liczy.
Bowtech RPM360 70#/28"
Mathews Conquest pro Z4

Munin

  • Gość
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 10, 2015, 11:29:05 pm »
Może to? http://www.ebay.co.uk/itm/221821942925
Tylko trzeba wygrać i ewentualnie kuriera "drobnicowego" organizować?

Skubaniec

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 17, 2015, 02:56:40 pm »
zakupiony został Apex 7

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 17, 2015, 07:10:34 pm »
Nie będziesz żałował. Samych X życzę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Poszukiwana żywa lub martwa
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 17, 2015, 07:13:34 pm »
Bardzo dobry zakup :)
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One