Autor Wątek: Ubrania Bowtech  (Przeczytany 3867 razy)

Bizon3D

  • Gość
Ubrania Bowtech
« dnia: Październik 05, 2010, 08:22:20 pm »
Witam
Wiem ,wiem problem niby śmieszny (w porównaniu do wyboru stabilizatora albo podstawki)  :) ale jak dla mnie dosyć duży...
Dluuugi czas czaje sie na bluze lub kurtke w malowaniu camo i znalazlem coś takiego...
http://www.bowtecharchery.com/merch/clothing/men-s-outerwear/bowtech-s-sport-wick-camo-hooded-sweatshirt.html
Jak dla mnie totalny wypas ,musze ja mieć itd. ale raczej nie do zdobycia u nas :(
Gdzie moge jeszcze taką bluze kupić?
Moze ma ktos przypadkiem do sprzedania  :) Kurde albo taka czapka tez fajniutka :)
http://www.bowtecharchery.com/merch/clothing/hats/bowtech-mossy-oak-break-upr-beanie.html
I tez lipa bo nie jest dostępna...
Pomocy :)
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 08:25:33 pm wysłana przez Bizon3D »

PK

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2010, 09:44:58 pm »
Ubrania w kamuflażach myśliwskich są dostępne u nas w kraju, nie trzeba tego ściągać z USA. Chyba, że zależy Ci na logo producenta łuku.

A propos czapek z logo łuku...to słyszałem o nastepującej praktyce:
otóż przy zakupie nowego łuku, producenci z reguły dołączają gratisy, m.in. w postaci reklamowej bejsbolówki. Niestety pośrednicy (sklepy wysyłkowe) chachmęcą te gratisy... i wystawiają je do oddzielnej sprzedaży  ???.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2010, 10:20:43 pm »

A propos czapek z logo łuku...to słyszałem o nastepującej praktyce:
otóż przy zakupie nowego łuku, producenci z reguły dołączają gratisy, m.in. w postaci reklamowej bejsbolówki. Niestety pośrednicy (sklepy wysyłkowe) chachmęcą te gratisy... i wystawiają je do oddzielnej sprzedaży  ???.


Nie koniecznie. Np. Hoyt generalnie daje do większości łuków, ale czasami jest info że czapkę wyślą po rejestracji łuku lub wysłaniu maila do producenta.
Inna sprawa że czasami czapki z jakiegoś powodu nie ma.

Najłatwiej u Europejskich dystrybutorów dostać ciuchy i czapki z logo Hoyt, Easton czasami Mathews.

Sami trochę tych czapek sprzedajemy (nie są zachachmęcone  ;D ). Mają siłę przebicia bo najczęściej kupują je osoby które akurat mają łuki innych firm.

Bizon3D

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2010, 10:49:22 pm »
Na logo producenta łuku zależy mi też jak najbardziej  :)
Co do bluz z kapturem u nas w kraju nie widziałem w tym kamuflażu niestety...

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2010, 12:11:31 am »
Hej,
Jakiś czas temu rozmawiałem z Lutkiem i wiem, że ma w ofercie Centrum trochę ciuchów typowo myśliwskich. Na stronach co prawda pisze o Hillmanie ale idę o zakład, że innych producentów też da radę załatwić.

No, ale jeżeli o logo się rozchodzi - to do głowy przychodzą mi dwie opcje. Pierwsza to oczywiście zamówić odpowiednie wdzianko za wielką wodą. Druga - to naszykować sobie logo Bowtecha w jakimś programie graficznym i udać się z tym do firmy poligraficznej czy innej, która zajmie się naszyciem loga. Z tym, że nie wiadomo jak na tym wyjdą własności odzieży ;) Najbezpieczniej byłoby to zrobić na kubku czy T-shirt.

W każdym razie dawno temu ja i kilka osób zapragnęło mieć koszulki z logiem Debiana. A że fundacja niekomercyjna i ciuchów takowych nie sprzedaje - to właśnie wspomnianym wyżej sposobem zrobiliśmy sobie te koszulki we własnym zakresie...

P.S. Przyjeżdżasz na zawody? Kilka miesięcy temu kupowałeś łuk i...zniknąłeś ;P

lupus1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2010, 08:55:28 am »
Fajne ciuchy skompletowałem z aledrogo.Jak się odp...lę to wyglądam jak katalogowy bowhunter 8).Ja mam w kamuflażu REALTREE AP.Szukaj też w Traperzy.pl
Bear Carnage 70#;Trophy Ridge - Hit-Man 5 ;Ultra Rest;Tru-Fire;SVL S-Coil;ICS-Hunter300

Bizon3D

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2010, 10:14:52 am »
Hej,
Hm...zamawiac za wielkiej wody raczej sie nie opłaca i jakieś tam ryzyko jest ze nie dojdzie chociaż do końca pewny nie jestem bo nigdy tego nie przerabiałem :)
W Polsce znalazlem jedną bluzę która od biedy mogła by być ale troszke zieleni jej brakuje :) Poszukam jeszcze...

Ps.Nie zniknąłem  :) Jestem cały czas tylko nie udzielam się za bardzo...

PK

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 06, 2010, 10:17:24 am »
Dość użyteczny jest komplet camo francuskiej f-my Verney Carron z przewiewnej siatki (bluza, spodnie, kominiarka, rękawice) który zakłada się na odzież. Kolor ubrania pod spodem nie prześwituje na zewnątrz. Możesz być w żółtej kurtce i czerwonych spodniach  :D...a w 2 minuty jesteś podobny do krzaczka. Całość zwija się w mały pakuneczek, który można zmieścić w niewielkiej saszetce lub  kieszeni cargo w spodniach wojskowych. Siatka ta oczywiście nie posiada węglowych membran przeciwzapachowych i jest wyłącznie optycznym kamuflażem. Do celów bowhunterskich przeciwzapachową odzież należałoby mieć pod spodem.

Ja posiadam to w chyba najpopularniejszym kamuflażu - Realtree APG, zgodnym z camo mojej firmowej czapki i okleiny łuku  ;).
http://www.militaria.tm.pl/komplet-maskujacy-verney-carron-surcap-real-tree-lvpk001-5033.html
Niestety po zmianach w reulaminie z 2010r, do 3D...tego nie używam.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2010, 01:44:18 pm wysłana przez PK »

Bizon3D

  • Gość
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2010, 01:19:14 pm »
Witam
Mial moze ktoś z Was do czynienia z ubraniami REDHEAD tzn. jakosc wykonania ,materiału itp...
Chyba ze sa u nas dostepne bluzy innych jakosciowo dobrych marek ? Zwlaszcza w kamuflarzu Mossy Oak :)

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Ubrania Bowtech
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2010, 01:36:48 pm »
Witam
Mial moze ktoś z Was do czynienia z ubraniami REDHEAD tzn. jakosc wykonania ,materiału itp...
Chyba ze sa u nas dostepne bluzy innych jakosciowo dobrych marek ? Zwlaszcza w kamuflarzu Mossy Oak :)

Red Head to marka amerykańskiego Bass Pro.
Jakość generalnie dość dobra -ale zależy od ceny produktu tzn. kupując najtańsze nie ma co się spodziewać super jakości.
Wiele artykułów szyją dla nich inne znane firmy a oni tylko brandują swoim logo.