Autor Wątek: zapisy do klubu łuczniczego  (Przeczytany 5973 razy)

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
zapisy do klubu łuczniczego
« dnia: Styczeń 29, 2014, 04:39:12 pm »
Witam chciał bym sie zapytać czy nikt nie wie ile może wynosić składka itp. Już kiedyś rozmawiałem z prezesem klubu i ogólnie zachowywał sie jak nie powiem kto ale widać tak już ma. Mówił mi że musiał bym mieć własny sprzęt i opłacić składki ... Bo normalnie na klubowy sprzęt nie chciał mnie przyjąć bo twierdził że szuka przyszłych olimpijczyków a mi powiedział że jestem za stary. Bo wciagu najbliższych dni ide znowu gadać....
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Piotrek W.

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2014, 04:47:15 pm »
co za knur >:(

mocno bym się zastanawiał czy chciałbym być w takim "klubie".
Hoyt Vector Turbo

NAP Apache
HHA optimizer 5519 + Rheostat
Fuse Connexion 8"  / Beiter 28''
Easton Powerflight/Axxis

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2014, 04:54:07 pm »
Wiem ale to praktycznie jedyny klub w okolicy..,, początkowo byłem oburzony ale jako iż nabyłem sprzęt to nawet nie zależy mi na należeniu do klubu ... chciałbym by mi użyczył torów łuczniczych bym mial gdzie bezpiecznie strzelać... Bo u mnie reszta domownikow panikuje że jak gdzieś w okolicy ustawie mate i strzałołap zrobię to strzała poleci niewiadomo gdzie i jeszcze kogoś sie trafi... gdyż owszem mieszkam na lekkim odludziu ale strzala też potrafi daleko polecieć
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2014, 04:56:17 pm »
ten klub jest dziwny jak taką selekcje robi to sie nie dziwie że ten klub owszem ma 2 dobrych i dość znanych łucznikow ale w okolicy nie ma praktycznie w ogóle zainteresowania łucznictwem... jak ograniczył tylko do łucznictwa klasycznego tarczowego...
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2014, 05:28:42 pm »
niestety jest to zjawisko dosyć powszechne i jest niewiele klubow które są otwarte na łuczników tzw rekreacyjnych, obojętnie czy klasycznych czy bloczkowych, ale bloczkowi to często są wręcz traktowani jako beee.

A dla propagowania dyscypliny jej rosnąca popularność i powszechność ma przecież ogromne znaczenie, ale ten fakt zdaje się nie docierać do większości trenerów, działaczy ... itp.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2014, 05:40:30 pm »
Standard, kopiuj wklej zachowanie trenera z morświna w gdyni
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:13:12 pm »
Ja przypomnę, że żyjemy w POLSCE :).

Najczęściej najlepiej wychodzą na tym te kluby które same ogarniają wszystko od A do Z, każdy sobie sprzęt, logiczne w sumie, że żaden klub nie ma na wyposażeniu 20 pro zestawów. Jak każdy ma swój sprzęt, to WIE co ma, zepsuje to zepsuje swoje, itd, ze składek kupuje się tarcze, opłaca salkę itp. I tyle, w Polsce kasa idzie na piłkę nożną z której nie ma pożytku, a poza piłkarzami którzy grać nie umieją, POJEDYNCZE osoby żyją z bycia sportowcem, u nas niestety trzeba pierw za przeproszeniem zapierdalać od rana do wieczora, wszystko sobie kupić, a trenować wieczorem po pracy, albo w weekendy. Radzę się przyzwyczaić do takiej perspektywy bo to POLSKA.  W skrócie robić swoje, w jakimś klubie warto się zaczepić, po licencję i ewentualnie miejsce do strzelania i już.


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:17:42 pm »
no tyle że ten klub nie opłaca hali gdyż posiada własną do strzelania nawet na 40m i tory łucznicze nawet do 90m. Sprzęt własny już posiadam i tylko na miejscu mi zależy
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:24:03 pm »
To zapisz się płać składki i strzelaj, nie ma co przeżywać na zapas...

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:27:40 pm »
Ja tam nie wiem jak jest w innych klubach ale jestem w swoim klubie od samego początku i też muszę płacić składkę, mieć własny sprzęt i być członkiem aby korzystać np. z mat klubowych. Natomiast odrzucanie bloczkowców czy łuczników rekreacyjnych no cóż drażliwa sprawa. U nas jest wręcz na odwrót bloczków sporo, klasyk... jeden.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 06:36:01 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:29:26 pm »
tylko mnie zastanawia ile taka składka może wynosić
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:31:54 pm »
Zadzwoń i spytaj.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:38:07 pm »
ja u siebie w Gdańsku płacę 50 zl / miesiąc, za korzystanie z torów otwartych, przywoże własną matę, żeby klubowych pilśniowych nie niszczyć.

W tym sezonie pewnie wiecej będę płacił bo jednak wożenie wlasniej maty jest wyjątkowo upierdliwe, i wolę własną pilśnie sfinansować na torze.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

lukilak1994

  • Gość
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:38:41 pm »
Dokładnie :) nie ma co filozofować, tylko pójść, wziąść deklaracje członkowską i wypełnić a przy okazji zapoznać się z regulaminem.
Jeżeli się nie myle, to chodzi Ci o Stelle w Kielcach ;D torów i aglomeracji wokół torów można im pozazdrościć.

A sprzęt wiadomo, tylko kadra i najlepsi zawodnicy w klubach mają pro sprzęt, na którym robią wyniki. Nie łudz się, że na dzieńdobry dostaniesz coś innego niż apacz z 3 strzałami z innej parafi każda :P Ale zapewniam Cię, że strzelając w stelli gdzie napewno jest kasa na klasyki, po osiągnięciu poziomu Rafała Dobrowolskiego np. dostaniesz też najnowszego HOYT'a  ;D

Pozdrawiam

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: zapisy do klubu łuczniczego
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2014, 06:48:01 pm »
na początek nie oczekuje ich sprzętu ... mam swój.. i myśle że na początek odpowiedni... tylko kwestią jaka mnie trapi jest majdan gdyż jest on 23" i w połączeniu z ramionami chyba tworzy 66" a ja mam 180 cm wzrostu... strzałek własnych troche mam ale  większość przy krótkich o 1 cal...bo stwierdzilem że strzały 27" są dla mnie odpowiednie(ewentualnie 28" i bardziej klikier wysunąc można)... A obycie z łukiem jakieś mam bo trenowałem w wieku 14lat przez półtora roku...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 06:54:16 pm wysłana przez Tomasz_R »
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#