Autor Wątek: Parodia łucznicza w Milówce!!!  (Przeczytany 14992 razy)

ReAkToR

  • Gość
Parodia łucznicza w Milówce!!!
« dnia: Grudzień 18, 2007, 05:05:13 pm »
Jestem oburzony zachowaniem sędziego głównego (nazwanego przez część zawodników "lachą"). Na zawodach panował taki bajzel, że nie wiadomo było za co się złapać ani do czego i kiedy strzelać, jakiś dzieciak dostał gwizdek i gwizdał jak chciał. Ludzie jeszcze strzelają a on gwiżdże żeby iść po strzały (nie znam się na tym bo byłem pierwszy raz na zawodach tarczowych ale tak chyba być nie powinno).
Metryczki z naszymi wynikami leżały 45 minut i nikt z organizatorów nawet na nie nie spojrzał. Jednak gdy zawodnicy klubu X-10 Jaworze zabrali się za podliczanie i zestawienia (nikt z organizatorów przez 45min się do tego nie zabrał) w momencie gdy już prawie wszystko było rozpisane sędzia gówny zaczął się pieklić o to że mu przeszkadzamy.
Po całym wykładzie na temat tego kto tu jest sędzią gównym a kto hołotą zawodnicy zostali losowo wybrani do "pojedynków" (chyba tak się to nazywa) problem był tylko taki że była ich nieparzysta liczba. To dla sędziego nie stanowiło problemu; do półfinału weszło 5 z czego jeden (zawodnik X-10 Jaworze) miał wolne przejście do finału.
wszystkie "pojedynki" były ustalane na zasadzie ty strzelasz z tym, bo ma krzywą nogę, a ty z tamtym, bo jest łysy... normalnie parodia...

Jeżeli kompletnie bym się na tym nie znał stwierdziłbym po tych zawodach że to pan Lach wymyślił łuk a cała reszta łuczników nie wie do czego ten "patyk ze sznurkiem" służy.

przyjechałem na te zawody z kolegą Lucjanem Sochą i razem z nim je opuściłem ...przed czasem podobnie jak mój brat, i kuzyn oraz Tomasz Pomorski.

Całkiem przypadkiem byłem świadkiem jak pan Lach wręczał medale dzieciom... o ile można to rzucenie kawałka metalu za 2,50zł nazwać wręczeniem medalu... te dzieci nie wiedziały czy śmiać się czy płakać. Podobnie z resztą jak ja.

To po prostu jest wstyd i hańba pozwolić na organizację zawodów łuczniczych komuś takiemu jak pan Lach...

payonk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Parodia łucznicza w Milówce!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2007, 08:54:47 pm »
:/ a sa jakies normalne zawody? tzn bez takich zenujacych sytuacji? bo tak naprawde to niewiadomo co zrobic w takich momentach..  na takich 'nieudanych' zawodach powinny byc dodatkowe pkt za zestrzelenie takiego sedziego xD

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Parodia łucznicza w Milówce!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2007, 09:01:34 pm »
:) jest ich wiele i odbywają się w normalniej atmosferze :) i mówię tu zarówno i zawodach FITA jak i 3D :)
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Parodia łucznicza w Milówce!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:08:10 pm »
Ja zazwyczaj jezdzilem na MP i nie mam zlych doswiadczen, no moze poza strzelaniem pod smietnikami w Zamosciu.
Ale Zamosc generalnie dla mnie byl tragedia osobista wiec moge nie byc sprawiedliwy.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

ReAkToR

  • Gość
Odp: Parodia łucznicza w Milówce!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2007, 10:59:01 pm »
byłem na dobrze zorganizowanych zawodach - mistrzostwach polski 3D w Jaworzu i widziałem zaangażowanie prezesa i członków X-10. Prezes osobiście załatwiał noclegi, nosił maty, rozkładał zwierzaki, namioty i całą resztę. Były osoby odpowiedzialne za podliczenia i zestawienia punktowe, była kawa, herbata, ciacho, piwo i kiełbasa (po zawodach), a wpisowe tak samo jak na halowych w Milówce... 

może dlatego tak mnie to zirytowało... po prostu miałem złe porównanie...

p.s. do  Cyny:  zapisałem się w końcu do X-10  federacja 3D rusza pełną parą...

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Parodia łucznicza w Milówce!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2007, 12:28:46 pm »
:) no mam nadzieję ;)
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl