Autor Wątek: Kupno luku.  (Przeczytany 1328 razy)

Hayha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Kupno luku.
« dnia: Listopad 01, 2015, 07:03:36 pm »
Witam na wstepnie chcial bym powiedziec ze przegladalem tematy wiem ze bylo ich duzo, ale no wlasnie, sprzet jest coraz to nowszy ceny tez sie zmieniaja, w zwiazku z tym :
Budzet 4000zl (1000 euro) max, moze byc mniej nie moze byc wiecej.
Wzrost 183
Silny, co do dlugosci naciagu po zmierzeniu, z tabeli wynika ze jak dla mnie 29-30 cali.
Luk bardziej do 3d, czasem tez do tarczy dla praktyki.
Bedzie to moj pierwszy luk, aczkolwiek nie chce kupowac "czegos na poczatek", wole od razu kupic cos na dluzej. Cz waszym zdaniem kupowanie takiego pakietu ma sens ?
https://www.wicasus.de/pse-compoundbogen-bow-madness-34-field-ready Czy lepiej cos poskladac samemu, czy moze za te pieniadze da sie cos kupic lepszego gdzies indziej ? Staralem sie zdobc jak najwiecej informacji sam, jednak wole tez zeby doradzil mi ktos duzo bardziej doswiadczonych ode mnie. Jezeli ktos by mial chwilke, i wie jakie najlepiej elementy dobrac, zakladajac w drugim wariancie ze kupowal bym "goly" luk, prosil bym o wypisanie poszczegolnych czesci osprzetu jak do zamowienia, jeszcze jedna sprawa, naturalnie strzaly tez wlasciwe. Dzieki z gory ;).

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: Kupno luku.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2015, 07:48:49 pm »
Łuk jest ok, ale osprzęt by można zmienić -
Pytanie jeszcze czy ma to być nowy sprzęt czy może być używka?? czasem lepiej używkę z górnej pułki niż przeciętniak nowy.
Na pewno podstawka pod strzałę i celownik do wymiany w tym zestawie - i tak byś to zmienił po miesiącu...
Można by i stabilizator centralny 27-30"
1000€ to już ładna suma i można coś poskładać
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

Hayha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kupno luku.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2015, 08:05:00 pm »
Najlepiej jesli by to byl nowy luk, czytalem tez o uzywanych, i jak to ktos napisal ze luki moga miec duzo wad/uszkodzen ukrytych, ktore ciezko nawet fachowcowi od razu wylapac, wiec wolal bym sie za te pieniadze nie naciac.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Kupno luku.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2015, 08:35:05 pm »
W dziale sprzedaży kolega chce sprzedać Hoyta Carbon Spyder- prawie nie uzywany. Znajomy ma ten łuk i bardzo sobie chwali.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500