Autor Wątek: Puchar Świata 2008  (Przeczytany 12156 razy)

Hungry

  • Gość
Puchar Świata 2008
« dnia: Marzec 17, 2008, 11:57:13 am »
Bardzo mnie zainteresowała informacja, że w śród 32 krajów zgłaszających swoich zawodników na I rundę Pucharu Świata, było aż 9, które wysyłaja tylko bloczkowców :D
W tym USA!, Chorwacja, Brazylia, Czechy i Hiszpania.


msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Puchar Świata 2008
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2008, 06:46:42 pm »
Hmm...

Też bym "się wysłał". Ale portfel za chudy. A na Dominikanie w kwietniu może być miło.
Nie mam pojęcia co musiałoby się stać, by PZŁ potraktował bloczkowców poważnie... Przecież nawet trenera nie zatrudnili.

Ech!

Pozdrawiam
Maciek

Hungry

  • Gość
Odp: Puchar Świata 2008
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2008, 04:50:41 pm »
weź pod uwagę fakt, że nie dostają na nas bloczkowców żadnych środków z Ministerstwa.
A własnych środków łatwo sie nie zdobywa :(

Aczkolwiek to co mogliby zmienić, to jest podejście emocjonalne do łuków bloczkowych, co przecierz nic nie kosztuje :) .

Nadal jest szanse że bloczki będą w 2012 na Olimpiadzie ..... wyjasni się to w przyszłym roku. Oby, ale to byłoby prawdziwe trzesienie ziemi w PZŁ :)

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Puchar Świata 2008
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2008, 08:05:57 am »
No... wreszcie jakieś światełko w tunelu!!! Powiem szczerze, że było by cudnie gdyby bloczki brały udział w Olimpiadzie, nie liczę na to by reprezentacja Polski była wysłana (chociaż, kto wie...), ale faktycznie miało by to wpływ na zmianę podejścia do tej grupy łuczników :) Myślę, że bez takiego "szoku i zatrzęsienia" nie ma co liczyć na zmiany w PZŁ :(
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl