Autor Wątek: kupie celownik mysliwski do bloczka  (Przeczytany 2212 razy)

el_muerto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
kupie celownik mysliwski do bloczka
« dnia: Lipiec 15, 2010, 01:18:11 pm »
Witam, kupie celownik mysliwski do bloczka oraz podstawke i przyziernik jakby moze tez ktos miał. Nie chciałbym wydawac zbyt duzo wiec na drozdszy sprzet sobie nie moge pozwolic, potrzebuje cos niedrogiego ale dobrego.
Chodzi mi o celownik na lewe oko

kontakt : 793396810 Mateusz
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2010, 02:33:20 pm wysłana przez el_muerto »

@(o.o)@

  • Gość
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2010, 01:25:13 pm »
Przezierniki Jim Fletcher kupisz bez problemu w każdym ze sklepów łuczniczych - wydatek rzędu 10pln + koszt listu. To na wypadek, jakby nikt nie złożył Ci oferty.


el_muerto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2010, 08:17:18 pm »
czy ten celownik bedzie pasował do lewego bloczka?bo w ofercie nie ma wyboru prawy lewy
http://www.luksport.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=1297&category_id=45&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=31
i czy to dobry sprzęt bo nikt sie nie zgłasza jakos i chyba musze kupic cos tanszego ze sklepu
albo to; celownik Allen EQUALIZER II 3-pin kosztuje 74 zł w łuksport, czy to szajs czy stary niewygodny sprzęt?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 08:40:31 pm wysłana przez el_muerto »

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:16:47 am »
Akurat tak się składa, że mamy obydwa, no i ten droższy jest zdecydowanie lepszy (z tworzywa jest tylko pierscień z pinami), jaśniejszy (piny), jak go dobrze ścisniesz śrubami to trzyma jak trzeba, część kolegów na forum używa takiego ( w wersji z regulowanej bez kluczy ampulowych ), więc bym go polecił. Ten drugi tańszy, mniej zbiera swiatła, cały jest z tworzywa w poziomie regulowany srubą, gorzej trzyma ustawienia, do słabszych łuków czemu nie? jak masz na tyle kasy to zdecydowanie polecam Toxonicsa. Odnośnie ustawienia lewo, to chyba sie da ale poziomica będzie u góry.
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 07:53:20 am wysłana przez dany »
Sage 35#

el_muerto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2010, 01:13:33 pm »
dzięki  :) to własnie chcieałem wiedziec

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2010, 10:07:45 pm »
A ja zdecydowanie polecam tego sprzedającego! mam z nim kontakt na bierząco, ponieważ kompletuje mi cały sprzęt, jest rzetelny i zna się na rzeczy.
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

el_muerto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: kupie celownik mysliwski do bloczka
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 27, 2010, 02:48:43 pm »
sprzęt został zakupiony