Autor Wątek: Kupno Zamiana spust palcowy  (Przeczytany 2543 razy)

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Kupno Zamiana spust palcowy
« dnia: Październik 09, 2015, 07:43:17 am »
Czy szanowni koledzy mają na zbyciu spust palcowy rozmiar M. Jestem Zainteresowany, jeśli ktoś ma do odsprzedania bądź ewentualnie zamiany, obecnie posiadam spust Carter Sensation ale jest trochę za duży jak dla mnie bo mam małe dłonie. Posiadam również dwa spusty BT jeden Tru Ball Tension 3 palce ( bez klika ) oraz Carter Colby 2. Jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą bądź zamianą to proszę o informacje, będę bardzo wdzięczny :D :D :D
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Andrzej_w

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2015, 06:19:16 am »
Hoyt Podium-X  27"  54#
Hoyt Alpha Elite 27 '54#
Shibuya Ultima+ CBE 0,75
Arrow Rest Arc System MonoRest
AAE PRO BLADE
T.R.U BALL The Incredible / ARC SYSTEME INDEX

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2015, 10:13:15 am »
Andrzej piszesz w swoim ogłoszeniu że temat nie aktualny a teraz tu go proponujesz. To jak to w końcu jest?

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2015, 02:13:53 pm »
Jak można to proszę o ewentualną cenę i jakieś wymiary spustu, mam małe dłonie i nie wiem czy nie będzie za duży.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Andrzej_w

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2015, 03:50:44 pm »
Cena 400 zł http://www.fotosik.pl/zdjecie/d50648fa0df42216 miał zostać jako zapasowy ale lepiej niech ktoś go używa niż ma leżeć.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2015, 03:53:35 pm wysłana przez Andrzej_w »
Hoyt Podium-X  27"  54#
Hoyt Alpha Elite 27 '54#
Shibuya Ultima+ CBE 0,75
Arrow Rest Arc System MonoRest
AAE PRO BLADE
T.R.U BALL The Incredible / ARC SYSTEME INDEX

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2015, 04:12:46 pm »
Dziękuję za szybką odpowiedź. Mój sensation jest bardzo podobny, ale chyba ciut większy. Chce kupić coś bardziej subtelnego, nie takiego klocka jak mój czy twój. Myślę też o Tru Ballu, ale nówka trochę straszy ceną, jak możesz to napisz jak spisuje się twój Tru Ball.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Andrzej_w

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2015, 04:43:51 pm »
T.R.U BALL The Incredible jest dość duży trzeba do niego się przyzwyczaić.Też mam małe dłonie.Jak chcesz go kupić, wcześniej weź go w ręce.Gdyby Marek Klimczak nie dał mi go do testowania to bym go nie kupił.Obecnie się do niego przyzwyczaiłem i jest super.
Hoyt Podium-X  27"  54#
Hoyt Alpha Elite 27 '54#
Shibuya Ultima+ CBE 0,75
Arrow Rest Arc System MonoRest
AAE PRO BLADE
T.R.U BALL The Incredible / ARC SYSTEME INDEX

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2015, 04:51:05 pm »
rozejrzyj się za spustami STAN JustX bardzo subtelne i tak myśle, że takie jakich szukasz.

http://www.lancasterarchery.com/stan-justx-xtraordinary-four-finger-ds-medium-release.html
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2015, 05:23:19 pm »
STAN-y są bardzo fajne ale używek jak na lekarstwo, a nowy to koszt 900,00 zł polskich, nie żebym nie mógł sobie na niego pozwolić, ale musiał bym mieć takie cacko w łapkach i ocenić, w ciemno nie wywalę takiej sumy, bo jak wiemy nigdy jej nie odzyskam.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2015, 05:45:26 pm »
no to jest problem naszych sklepów, brak towaru od ręki i brak możliwości pomacania, w bowhunting.pl mają wersję 3L teoretycznie kupując w necie masz prawo odesłać bez podania przyczyny.

u robin-hooda niestety trzeba by zamówić bo spuścik wyszedł http://www.sklep-robinhooda.pl/spust-palcowy-stan-just-x-m-4f-rozmiar-medium-4-palcowy-trigger-relis-by-stanislawski-duplikat-1.html
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2015, 06:07:08 pm »
Marku ten Stan L będzie na pewno za duży. A Łukasz pewnie by zamówił, tylko tak jak pisałem jak nie dotknę i nie przymierzę się do niego, to nie wydam takiej kwoty. Już szybciej bym się zdecydował na czekoladkę Addiction 3 Trigger Release, bo znam. Problem tak jak napisałeś jest tego typu że kupujemy w ciemno i to my dopasowujemy się do spustu ,a powinno być odwrotnie spust powinniśmy dobierać pod siebie. Ale jest jak jest. Ci co są " standardowi " maja ciut łatwiej, a ci nietypowi jak ja mają krzywo :) Serio mówiąc trochę już strzelam i wiem jak ważny jest spust, a dokładniej jego dobranie. Dlatego chce kupić spust żeby mi leżał , anie zalegał.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

makato

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 177
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2015, 07:24:32 pm »
Maciej niedawno przechodziłem przez to samo, dzięki uprzejmości Karola z Bowhunting miałem  wgarści Stana: SX3 , Shootofa i Just X wsztstkie w L-ce i wszystkie 3finger. Rozbierzności w wielkościach były duże żeby nie powiedzieć ogromne. SX3 w L  był największy ,Shootof pasował na moją dłoń ( standardowa M-ka ), a Just X mimo, że to była także L-ka był zdecydowanie najmniejszy. Ja bym okreśłił że Just X w L-ce był jak SX3 w S-ce. Jak masz małą dłoń to nie obawaij się Just X w Lce tylko go przymierz.
Niestety o komforcie, dopasowanie spustu do swojej dłoni mierząc ich w jednym miejscu kilkanaście, to na razie możemy z Polsce zapomnieć.  :'(
Łuk: Prime One STX36 59,5#,29"
Elite Energy 32, 62#,29"
Celownik: AXCEL Achieve Carbon CXL 31mm,
HHA Optimizer Lite King PIN 41mm
Podstawka: Vapor Trail Elite Micro,
AAE FerakShow
Spust: Stan: Shootoff, Just-X
Stab:B-Stinger Premier Plus 33

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2015, 07:52:25 pm »
Maciej niedawno przechodziłem przez to samo, dzięki uprzejmości Karola z Bowhunting miałem  wgarści Stana: SX3 , Shootofa i Just X wsztstkie w L-ce i wszystkie 3finger. Rozbierzności w wielkościach były duże żeby nie powiedzieć ogromne. SX3 w L  był największy ,Shootof pasował na moją dłoń ( standardowa M-ka ), a Just X mimo, że to była także L-ka był zdecydowanie najmniejszy. Ja bym okreśłił że Just X w L-ce był jak SX3 w S-ce. Jak masz małą dłoń to nie obawaij się Just X w Lce tylko go przymierz.
Niestety o komforcie, dopasowanie spustu do swojej dłoni mierząc ich w jednym miejscu kilkanaście, to na razie możemy z Polsce zapomnieć.  :'(

Sam chciałem wybrać spust Stana, ale bez przymiarki nie ma na to szans, nie będę ryzykował takiej kasy.

Ale ja mam pożyczonego Cartera, całkiem zgrabny, Tomek Szybalski chce go sprzedać, to zagadaj do niego.
Dla mnie jest za mały, mogę Ci potem zdjęcie wysłać.
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2015, 08:05:52 pm »
Jeśli możesz to napisz jaki to carter, jeszcze lepiej jak byś miał fotkę, Tomek pisał na tym poście ale spustu nie zaproponował a szkoda.
Bardzo dziękuję wszystkim kolegom za porady, i proszę o dalsze  :D temat jest rozwojowy bo sam po sobie wiem że dużo maneli leży i człowiek je kisi bo może się przydadzą.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: Kupno Zamiana spust palcowy
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2015, 08:24:20 pm »
Hej.
Tomek nie piał bo obecnie pożyczyłem go koledze. Ale owszem jest on na sprzedaż. Niech wyśle Ci fotki a jak będziesz zainteresowany to zapraszam na PW.