Autor Wątek: [K] Śruba długa do montowania ciężarków na stabilizatorze  (Przeczytany 551 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
[K] Śruba długa do montowania ciężarków na stabilizatorze
« dnia: Czerwiec 26, 2015, 09:26:32 pm »
Koledzy może ktoś poratuje i odsprzeda (lub ewentualnie wymieni się na dwie krótsze) śrubę na którą wkręcamy ciężarki stabilizatora(stab to BeStinger-ale to chyba bez znaczenia,bo sruby są chyba jednakowe dla wszystkich firm). Szukam dłuzszej niż 38 mm. Sprawa pilna.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

rafcio

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 126
Odp: [K] Śruba długa do montowania ciężarków na stabilizatorze
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2015, 10:00:06 pm »
Nw jak są zbudowane Twoje Bee ale ja do swoich Eastonów dorabiałem ciężarki i śrubkę, i mam jednolitą śrubkę bodajże 12cm(dłuższej już nie chciałem), jak nie zamontuje ciężarków na całej to stab nie ma ograniczenia i moge ją wkręcić do środka i nie wystaje xd Ale magik który mi to dorabiał wszystko jest zawalony robotą i na wczoraj takich drobiazgów nie robi(ja na śrubkę i ciężarki czekałem ponad miesiąc) ale ciężarki zrobił mi po 22zł za sztukę 1oz(w sklepie do mojego modelu zaśpiewali 29zł), i śrubkę gratis... Specjalnie ściągał gwintowniki i narzynki bo to bardzo nietypowe gwinty w Polsce i dlatego nie dał rady zejść niżej z ceną, ale ewentualnie jakbym chciał wiecej ciężarków/śrubek to już bedzie taniej...  Jakbyś chciał to moge Ci dać numer do faceta albo do niego podjechać i pogadać na kiedy by dał rade ale wątpie w szybkość bo facet jest na prawde dobry :D

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [K] Śruba długa do montowania ciężarków na stabilizatorze
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2015, 10:41:27 pm »
Chetnie wezmę numer. jak możesz wyślij mi na PW.
Ciężarki mam,potrzebna mi tylko śruba. 55-60mm wystarczy. Może samą śrubę da radę zrobic szybko.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500