Autor Wątek: Osprzęt do Samicka SHT.  (Przeczytany 2285 razy)

Boss

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Osprzęt do Samicka SHT.
« dnia: Czerwiec 01, 2012, 07:40:45 pm »
Mieszkam w pobliżu starej policyjnej strzelnicy terenowej. Trzeba to konstruktywnie wykorzystać. Mam dostęp do 13 kg polarisa, na własny użytek chciał bym coś mocniejszego. Nie mam zamiaru brać udziału w zawodach, interesuje mnie strzelanie czysto rekreacyjne, intuicyjne, ew. drobne polowanie, (na makiety rzecz jasna  ;)) z czasem bowfishing. Od dłuższego czasu mam fazę na Samicka SHT, naciąg 50#.
Wiek 24, Wzrost 170, waga 75kg. Aktywnie uprawiane sporty siłowe, naciąganie 22 kg nie sprawia większego problemu (taki naciąg został już ostrzelany kilkukrotnie i wydaje się być w sam raz), z drugiej strony nie mam zamiaru oddawać 100 strzałów na sesję. Długość naciągu ok 70-75 cm. Interesuje mnie dobór wszelakich niezbędnych akcesoriów, w szczególności strzał, tłumików i konserwantów. Celowniki i stabilizatory w sumie darował bym sobie. Liczę na fachową pomoc.

N

  • Gość
Odp: Osprzęt do Samicka SHT.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:47:00 pm »
Zadaj to pytanie we właściwej sekcji tego forum a ktoś na pewno coś doradzi...  ;)

SHT to łuk tradycyjny...no chyba że przykręciłbyś do niego wszystkie "bajery"... a to jak sam napisałeś chcesz sobie darować...

Boss

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Osprzęt do Samicka SHT.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2012, 09:18:48 am »
Przekonany byłem, że SHT to klasyk, w każdym razie dzięki za uświadomienie, zakładam temat w nowym dziale, a ten można usunąć.  ;)