Autor Wątek: Pomoc dla nowego .  (Przeczytany 863 razy)

Mateusz32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Pomoc dla nowego .
« dnia: Październik 23, 2011, 03:46:53 pm »
Witam jestem nowy . i zielony w łucznictwie . Proszę o pomoc doświadczonych łuczników. Chciałbym abyście pomogli mi przy wyborze łuku bloczkowego do kwoty 1500 zł . Czy mógł by ktoś ułożyć obiektywną listę luków dla początkujących wraz z ceną . (obiektywna czyli ze nie same np Hoyt lub PSE ) . mam jeszcze pytanie czy są jakieś firmy które są dobre i w granicach półki cenowej 1000-2000 zł ? . Chodzi mi oczywiście o jakieś firmy które robią łuki na bazie tych znanych firm (nie chce tez żeby były to azjatyckie firmy bo z innych tematów wiem ze nie warto ich brać do domu i wyrzucać kasę w błoto ) jeśli napisałem coś złego to proszę o wyrozumiałość i o pomoc . po prostu nie chce wpaść w złej klasy sprzęt i zrazić się do tego sportu jesli chodzi o parametry to interesowały by mnie łuki powyżej 50ibs . z góry dziękuje za odpowiedz .
uczeń technikum ....

burykot

  • Gość
Odp: Pomoc dla nowego .
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2011, 04:17:05 pm »
Po pierwsze, skąd jesteś i ile masz lat (orientacyjnie - czy w wieku juniora czy w wieku XXL)? Po drugie jakie łucznictwo chcesz uprawiać. Tarczowe czy terenowe. Te podstawowe informacje dopiero mogą ukierunkować porady. Po trzecie to do ceny 1500 zł. można kupić łuk w miarę dobry, ale z drugiej ręki i to bez oprzyrządowania.

Mateusz32

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Pomoc dla nowego .
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2011, 07:54:34 pm »
Jestem spod Łęcznej jakieś 30-pare km od lublina . mam 17 lat 180 cm wzrostu 85 kg wagi . jestem silny i wysportowany wiec z naciągnięciem łuku nie powinno być problemu . narazie chciałbym dla treningu strzelać do tarczy ale w przyszłości chciałbym startować w zawodach 3D .
uczeń technikum ....