Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 679841 razy)

Łukaszewski

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1455 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:37:58 pm »
Balrog sam prowokuje takie dyskusje. Z jednej strony przeciwny polowaniom, z drugiej co chwila chwali się nowymi zabawkami do zabijania zwierzyny.
PSE Evolve 35      -  LH  -

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1456 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:52:59 pm »
Groty raczej nie ,,,,na szczęście... Bo wtedy,,,  to by było jechane....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 07:05:39 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1457 dnia: Styczeń 26, 2015, 07:44:49 pm »
 Czytam i nie wierzę, czyżby P. Barlog podświadomie się łamał. Pisze że jednak jak by była przyczyna to by mógł zabić. Uuuuu chyba zaczął działać instynkt pierwotny ( samoobronny )
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

czar7777

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 133
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1458 dnia: Styczeń 26, 2015, 08:58:51 pm »
Witam!
Koleżanki i koledzy, te rozdział przeznaczony jest na to, aby się pochwalić jakimś fajnym sprzętem a nie wszczynać trzeciej wojny na łuki, może ów przeciwnik polowań stanie na jakiś zawodach i pokaże co umie z tego Beara trafić.
Czarek

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1459 dnia: Styczeń 26, 2015, 09:32:25 pm »
Balrog sam prowokuje takie dyskusje. Z jednej strony przeciwny polowaniom, z drugiej co chwila chwali się nowymi zabawkami do zabijania zwierzyny.

"Mamo ale to on zaczął"  ::)
Nic nie prowokuję, owszem jestem przeciwny polowaniu ale nie pokazuje zabawek do zabijania zwierzyny
Pokazałem łuk strzały i kilka akcesoriów do strzelania tarczowego i 3D
Jak tego nie pojmujesz to masz problem!!!

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1460 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:09:08 pm »
Witam!
Koleżanki i koledzy, te rozdział przeznaczony jest na to, aby się pochwalić jakimś fajnym sprzętem a nie wszczynać trzeciej wojny na łuki, może ów przeciwnik polowań stanie na jakiś zawodach i pokaże co umie z tego Beara trafić.
Czarek
A po zawodach proponuje napić się wspólnie piwa i pogadać spokojnie face to face.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1461 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:27:14 pm »
Już widzę tą spokojną rozmowę i dobre chęci  :-\,, co niektórych rozmówców,, po takich zatargach.. :) :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 10:04:20 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1462 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:31:27 pm »
Już widzę tą spokojną rozmowę i dobre chęci  :-\,, co nie których rozmówców,, po takich zatargach.. :) :).

jestem bardzo spokojny i wyluzowany
mogę usiąść przy piwie z każdym nawet z łukaszkiem  ;D

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1463 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:34:23 pm »
Nie bądź naiwny to pułapka... 8) 8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 10:36:31 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1464 dnia: Styczeń 26, 2015, 10:39:12 pm »
Nie bądź naiwny to pułapka... 8) 8)

przyjdę uzbrojony  8)

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1465 dnia: Styczeń 26, 2015, 11:14:16 pm »
Haaa,,,,, masz na myśli łuk...????? :) :) :) :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 11:21:12 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1466 dnia: Styczeń 27, 2015, 07:53:40 am »
Haaa,,,,, masz na myśli łuk...????? :) :) :) :)
Mało poręczny w starciu bezpośrednim.
Chyba że użyję łuku zamiast pałki.  8)

Munin

  • Gość
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1467 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:27:57 am »
bleeeech wreszcie w "domu"...
I gość się dziwi że ludzie go traktują jak go traktują skoro sam wysyła sygnały takie jakie wysyła, na spotkanie przy piwie z pałka, do lasu strzelać do myśliwych. Tobie wystarczy podrzucić temat a Ty już sam z siebie wykreujesz strasznego brutala i seryjnego mordercę :)
Dorośnij i przestań łykać każdą zaczepkę jaką ktoś wrzuca na forum bo zbankrutuje na tej forumowej loteryjce pod tytułem BALROG łyknie czy nie łyknie koleją prowokację stawiając że tym razem już się nie uda. Większość istot uczy się na doświadczeniach, Ciebie, jopsy i kilku innych to nie dotyczy. Wystarczy wzmianka na określony temat i wyłaniacie się z ostępów sieci aby się wywnętrzyć. Ponad półtora roku już tak z Ciebie dra tu łacha a Ty się w tym czasie niewiele zmieniłeś.
Tak, masz rację to my mamy problem 8-)
Dla mnie to koniec tematu jest,
Przepraszam za dołożenie od siebie do tego śmietnika który się tutaj zrobił.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1468 dnia: Styczeń 27, 2015, 08:42:18 am »
No niestety, ludzie kierują się tym a nie innym ..A jeśli wiesz  i masz świadomość czym ,,ale to zlewasz ,,to chyba masz  zarazem świadomość ,,,, co za czym idzie i będzie szło...Już znosisz wiele a ile jeszcze??????

Mam świadomość czym niektórzy się kierują oceniając mnie i zal mi tych osób bo osoby które mnie poznały mają inne zdanie o mnie.
I owszem zlewam kompletnie to co ktoś o mnie myśli, mam to naprawdę gdzieś i nie bedę się zmieniał bo ktoś tego nie widzi, bo musi być stereotypowo.
Życie mnie nie oszczędzało i jestem twardym osobnikiem, mogę konkurować z karaluchami  ;D

Ale oceniając ciebie czy to po wyglądzie czy co gorsza na temat głoszonych poglądów to, ŻADEN z tych aspektów nie przemawia za tobą, a najłagodniej można powiedzieć, że masz problemy z samooceną, i jesteś niedowartościowanym mścicielem w słusznej sprawie..
Zlitj się z tym, że życie cię nie oszdzędzało... chcesz nam powiedzieć, że ta nienawiść do myśliwych itp wzięła się z tego, że jak byłeś mały to stado wściekłych myśliwych splądrowało twoją wioskę, zgwałciło ci matkę, siostrę i zabiło ojca a na koniec odstrzeliło ukochanego reksia ??, czy w szkole cię bili, i teraz udajesz pseudo twardziela w moro ....

I ty naprawdę uważasz, że wszelkie CAMO/MORO itp wymyślili ORNITOLODZY, wymyślone zostało na potrzeby WOJSKA , dalej Polowań itp, to że teraz takie osobniki jak ty mogą korzystać z tej dobroci zawdzięczasz to właśnie czy to myśliwym czy wojskowym ....


Co do łuku ŻE MUSIAŁEŚ KUPIĆ CAMO ... Zlutuj się w 100% kupowałeś osprzęt stricte MYŚLIWSKI, bo TAKI CHCIAŁEŚ, bo taki ci pasuje do ubioru itp, nie mów, że nie miałeś wyjścia... mogłeś sprzedać wszystko z łukiem przy zmianie łuku, brnąłeś w to dalej, strzały w camo ??

Tak J23 to fikcja, podobnie jak twoje wyimaginowane JA, które tylko ty rozumiesz i może grono psychiatrów, które jakby poczytało twoją twórczość zastanowiło by się czy jednak nie potrzebujesz czasem czegoś mocniejszego niż APAP...


A to to mnie rozbawiło do łez "Nic nie prowokuję, owszem jestem przeciwny polowaniu ale nie pokazuje zabawek do zabijania zwierzyny
Pokazałem łuk strzały i kilka akcesoriów do strzelania tarczowego i 3D
Jak tego nie pojmujesz to masz problem!!!"

Czyli co... chcesz nam powiedzieć, że nie pokazujesz ŁUKU DO POLOWANIA, KOŁCZANU MYŚLIWSKIEGO, STRZAŁ CAMO, tylko co pokazujesz ??
ty naprawdę w to wierzysz xD, że pokazując swój sprzęt zrobiony z myślą do POLOWANIA i ZABIJANIA, i wystarczy, że powiesz, że nie nie nie to nie jest łuk do polowania xD.

To tak jak byś napisał że twój łuk jest różowy i jesteś ślepy jak tego nie widzisz :)


https://www.facebook.com/BearArchery?fref=ts   wejdź na profil BEARa zobacz na co FIRMA jest nastawiona ;)



pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 10:01:02 am wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1469 dnia: Styczeń 27, 2015, 10:56:26 am »
kupując łuk, strzały, ciuchy w camo wspierasz myśliwych wiesz o tym nie bądź naiwny  :) wspierasz i to całkiem świadomie więc nie krytykuj bo sam w tym siedzisz "ornitologu" ;D :D ;D
wiesz kim był Fred Bear??? chyba nie.... 8) ;D ;D ;D ;D
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???