Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 679947 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1440 dnia: Styczeń 26, 2015, 11:54:41 am »

To, że twój łuk nie splami się krwią luzz ważne, że wspierasz firmy które wspierają ludzi którzy to robią ;), masz swoją cegiełkę w tym udziale


pzdr. Łukasz

Zrozum oszołomie że niema marki produkującej łuki wyłącznie dla sportu
Więc twój argument jest denny

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1441 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:55:43 pm »
Usuwasz  posty ??? nieładnie .. Pozbywasz się swych zalet,,,, SZCZEROŚCI..iiiii.ODWAGI...
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1442 dnia: Styczeń 26, 2015, 01:04:45 pm »
Usuwasz  posty ??? nieładnie .. Pozbywasz się swych zalet,,,, SZCZEROŚCI..iiiii.ODWAGI...

I SKROMNOŚCI  ;D
A zostały usunięte bo dyskusja niema sensu.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1443 dnia: Styczeń 26, 2015, 04:09:25 pm »
Boś baran ;), Ameryki nie odkryłeś, że nie ma firmy która robi łuki tylko do tarczy, czy też z głównym przeznaczeniem na tarcze, pic polega na tym, że ty wspierasz dział zajmujący się łukami stricte do tego z czym próbujesz walczyć ;), dużo poważniej wyglądał byś ze sportowym łukiem ubrany jak człowiek. Póki co wyglądasz jak idiota od stóp do głów w moro z łukiem na polowanie i głosisz dumne hasła precz z myśliwymi, z łuku nie wolno polować xD. To tak jakby talib z bombą na klacie krzycząc allah akbar poszedł na manifestować do walki z terroryzmem..


pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 04:12:41 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1444 dnia: Styczeń 26, 2015, 04:24:02 pm »
No tylko się właśnie nad tym zastanawiałem ..Czy można lubić barwy swoich wrogów ,,Jak widać ,,widać że tak. Przeważnie jest tak że pomijamy,, rezygnujemy ze  wszystkiego ,,co  NAM akurat,,kojarzy się,,, ze złem ,,, a tu odwrotnie .?????                    ..                     
J 23 nienawidził nazistów a przywdziewał ich mundur. ;) ;) ;) ;)....Tyle że  J  miał swój cel.. 8) 8) 8) 8)..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 04:44:10 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1445 dnia: Styczeń 26, 2015, 04:38:01 pm »
Baran to ty jesteś
Po pierwsze ten rodzaj ubioru nie jest przeznaczony wyłącznie dla myśliwych
przyrodnicy i fotografowie przyrodniczy też sie tak ubierają tępy  baranie

J 23 nienawidził nazistów a przywdziewał ich mundur. ;) ;) ;) ;)....Tyle że  J  miał swój cel.. 8) 8) 8) 8)..

J-23 to fikcja stworzona na potrzeby kina, ale może coś w tym jest
inwigiluje środowiska myśliwych które są tak tępe że myślą że jak już mam strój to jestem myśliwym.
Jak dowiem się wystarczająco dużo to uderzę we wroga  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 04:46:28 pm wysłana przez BALROG »

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1446 dnia: Styczeń 26, 2015, 04:51:46 pm »
Tu wydaję się jednak rażące, że przywdziewasz ubiór tych których nie akceptujesz .Twój cały styl sugeruje kogoś całkiem innego ...robisz zmyłę ....to trudne jak sam widzisz do zaakceptowania...Ludzie wola czytelność...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 04:53:40 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1447 dnia: Styczeń 26, 2015, 04:58:30 pm »
Tu wydaję się jednak rażące, że przywdziewasz ubiór tych których nie akceptujesz .

Robson to że łukaszek jest debilem nie znaczy że wszyscy muszą się zniżać do jego poziomu by nie odstawał
koleżeństwo koleżeństwem ale wszystko ma swoje granice.
Miałem cię za bardziej kumatą osobę.
Zobacz fotografów przyrodniczych i zobacz jak sie ubierają, ma to cel.
Chodziłem w camo ubrany sporo wcześniej zanim w moich rękach zawitał łuk, czyli od momentu jak bawię się w fotografię.

I jeszcze jedno nigdy nie byłem czytelny i taki jak wszyscy
zawsze od tego uciekam i to też jest mój styl.

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1448 dnia: Styczeń 26, 2015, 05:18:31 pm »
No jasne że nie ubiór czyni zabójcę ....Jednak ,,,,Jak Cię widzą ,,itd...a jeszcze Twój łuk .....To trochę Twoja wina że jesteś odbierany tak a nie inaczej....Niestety od przykładu wymaga się ideału,,,
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 05:22:19 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

Munin

  • Gość
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1449 dnia: Styczeń 26, 2015, 05:28:23 pm »
Każdy mający "misję" do spełnienia koncentruje się na realizacji "misji" gdyż czyny i sposób życia broni się sam, bez potrzeby wdawania się w pyskówki czy przepychanki. Ty za wszelką cenę chcesz słowami udowodnić coś czego nie są w stanie udowodnić Twoje czyny. Będzie ciężko. Gdybym oceniał ludzi po wyglądzie Tobie nie powierzyłbym opieki nad zdechłą myszą. Jakbym oceniał Cię po słowach które piszesz i sposobie w jaki piszesz zalecałbym wizytę u specjalisty ale na powodzenie leczenia nie liczylbym gdyż schizofrenia jest nieuleczalna. Chyba że ta mania wyższości i poniżanie rozmówców wynika z niskiej samooceny lub innych frustracji w tym tych na podłożu zawodowym, co mogą złośliwe uwagi o zabojczych zapędach Twoich potęgować.

EDIT
Dokończę jak dojadę do celu, na ten czas pisanie tego kawałka wiadomości kosztowało mnie 50 euro, tylko tyle bo dałem się złapać stojac na światłach :-)


Wysyłane z HTC za pomocą Tapatalk 2
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 05:43:25 pm wysłana przez Munin »

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1450 dnia: Styczeń 26, 2015, 05:37:30 pm »
No jasne że nie ubiór czyni zabójcę ....Jednak ,,,,Jak Cię widzą ,,itd...a jeszcze Twój łuk .....To trochę Twoja wina że jesteś odbierany tak a nie inaczej....Niestety od przykładu wymaga się ideału,,,

Może troszkę masz racji odnośnie łuku ale jak kupowałem pierwszy to nie było w wersji innej niż camo
potem dobrałem do niego cały osprzęt też w camo bo lubię mieć coś kompletne a nie każda część z innej parafii.
jak wymieniałem łuk to miałem osprzęt który niemało kosztował i czarny łuk byłby dziwny dlatego mam w camo.
Pozatym nie tylko ubiór nie czyni zabójcą bo łuk też jest zależny od tego kto go dzierży, a ja nie zabiłbym ani człowieka ani zwierzaka bez przyczyny.
może i jestem kontrowersyjny ale świat byłby nudny jakby wszyscy byli jak z jednej sztancy


Munin, mylisz się to nie ja mam problem tylko wy więc najpierw oceń siebie samego zanim zaczniesz oceniać innych
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 05:39:21 pm wysłana przez BALROG »

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1451 dnia: Styczeń 26, 2015, 05:55:03 pm »
No niestety, ludzie kierują się tym a nie innym ..A jeśli wiesz  i masz świadomość czym ,,ale to zlewasz ,,to chyba masz  zarazem świadomość ,,,, co za czym idzie i będzie szło...Już znosisz wiele a ile jeszcze?????? Prowokowałeś i jest jak jest ....
Cytuj
EDIT
Dokończę jak dojadę do celu, na ten czas pisanie tego kawałka wiadomości kosztowało mnie 50 euro, tylko tyle bo dałem się złapać stojac na światłach :-)
   To się MUNIN zaśmiałem  ;D ;D  Niezły żarcik .. :D..
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 06:06:10 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1452 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:00:28 pm »
No niestety, ludzie kierują się tym a nie innym ..A jeśli wiesz  i masz świadomość czym ,,ale to zlewasz ,,to chyba masz  zarazem świadomość ,,,, co za czym idzie i będzie szło...Już znosisz wiele a ile jeszcze??????

Mam świadomość czym niektórzy się kierują oceniając mnie i zal mi tych osób bo osoby które mnie poznały mają inne zdanie o mnie.
I owszem zlewam kompletnie to co ktoś o mnie myśli, mam to naprawdę gdzieś i nie bedę się zmieniał bo ktoś tego nie widzi, bo musi być stereotypowo.
Życie mnie nie oszczędzało i jestem twardym osobnikiem, mogę konkurować z karaluchami  ;D

matrix

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1453 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:15:42 pm »
Koledzy po co ta kłótnia ?   :P Balrog ma swoje zasady tak samo jak każdy z nas.
Łuk-  Bowtech RPM 73,2# 28''
Celownik- Viper Predator Micro Realtree 5 pin
Podstawka- Quad HDX
Strzały- Axis N-Fuse 300 26,2''
Stabilizator- Latarka Nitecore CG6 Green
Spust- T.R.U Ball Hornet
Dalmierz- Bushnell Tour V2
Camera Shot Track HD

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)
« Odpowiedź #1454 dnia: Styczeń 26, 2015, 06:32:16 pm »
Popieram Kolegę,czas to skończyć. To miał ,być wątek o chwaleniu się swoim nowym ekwipunkiem łuczniczym,a teraz od paru stron ciężko to czytać.
Jeżeli jednak chęci do dalszego" przekomarzania " nadal są,to może trzeba założyć jakiś dział o nazwie "rynsztok" i tam przenieść tę dyskusję.
Tak czy siak zauważyłem juz,że ta pora roku i spowodowane tym ograniczenie aktywności w swoim ukochanym hobby, generuje takie niepotrzebne dyskusje.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500