Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 679986 razy)

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 19, 2011, 08:14:20 pm »
 :)...Bear, to chyba teraz u nas najpopularniejsza marka. I pomyśleć, że 2 lata temu byłem chyba sam ze swoim Truth2  ;D.
Gratulacje dla kolejnego członka "klanu".

ChP Bear

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 19, 2011, 08:26:29 pm »
Dziękuje Wam wszystkim, nie żałuje swojego sprzętu bo jest naprawdę całkiem całkiem całkiem niezły :)
Piotr Chali

Bear Assault 70#
Viper Predator Pro
Qad HDX Ultra Rest
X Factor F-6
TRU Ball Short N Sweet

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 20, 2011, 01:32:26 am »
:)...Bear, to chyba teraz u nas najpopularniejsza marka. I pomyśleć, że 2 lata temu byłem chyba sam ze swoim Truth2  ;D.
Gratulacje dla kolejnego członka "klanu".
Nic dziwnego, jak wchodzisz na forum to Niedźwiedzie atakują z każdej strony, strach się bać. Niezłe promo zrobiłeś tutaj PK.
Mathewsy to przy Bear jakaś egzotyka :)

VERO

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 306
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 20, 2011, 07:26:35 am »
Kolega Piotr PK oprócz tego, że bardzo dobrze strzela, jest świetnym ambasadorem marki NIEDŹWIEDŹ :) I nie dziwota, bo niedźwiadki zawsze lubiły nasze puszcze i bory. I trzeba szanować tradycję. ;D
 PK cieszy się na tym forum dużym i zasłużonym zaufaniem z racji obiektywnej i merytorycznej oceny tej marki.

Ale ja dla przykładu, od pierwszego face to face, czy raczej strzału jestem wierny firmie Mathews, no i może niekiedy dla płodozmianu Hoyt. :)

Wymieniane przez nas marki łuków zajmują w rankingu górne miejsca, ale dla mnie najlepszy jest ten, który sprawia, że kiedy strzelam to o nim wcale nie myślę. Czyli ja nie przeszkadzam jemu a on mnie. ;)
Sądzę że jest to też kwestia, wiem co mam i potrafię sam serwisować i ustawiać.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 07:37:42 am wysłana przez VERO »
Wolny strzelec wolnością zaniepokojony.

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 20, 2011, 10:02:18 am »
Bear-y wypadają dosyć atrakcyjnie stylistycznie i cenowo jak na nowe łuki, no... życie ;) ja osobiście lubię Mathews-y i PSE, może, dla tego, że te 2 firmy siebie tez lubią:P, ostatnio strzeliłem z Truth2 w dodatku leworęcznego kolegi Przemasa i przyznam, że to świetny łuk bardzo przyjazny użytkownikowi.

..kolega Przemas zaliczył pierwszą strzelankę pod moim okiem i z 20 metrów po chwili robił takie skupienie, że zaczął niszczyć sobie strzały :]
połączenie zdolności i zdecydowanie dobrego łuku.

..,ale nie zapominajmy strzela zawsze łucznik a sprzęt to teraz kwestia gustu w sumie..
zapalony łucznik

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 20, 2011, 10:27:05 am »
Ja już miałem HOYT-a Turbo Hawk-a bez wyposażenia i jak zobaczyłem u Piotrka CARNAGE w krótkiej chwili się w nim zakochałem. Na szczęście udało mi się go z małą stratą sprzedać i po długim oczekiwaniu mam DŹWIEDZIA.
Ponieważ zaczynam przygodę był to wybór (jak baba samochód) na wygląd i wygodę chwytu itp. Podoba mi się gracisko i tyle.
Strzeliłem z niego (bez celownika na który czekam) i po prostu miód, żadnego kopnięcia i totalna cisza. Myślę że BEAR jest dlatego tańszy gdyż nie pompuje tak wielkiej kasy w reklamy. Może się mylę ale filmów i gadżetów reklamowych jest mało.
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 20, 2011, 10:29:49 am »
Rzeczywiście ceny Beara są atrakcyjne i mogą się te łuki podobać.
Ja jednak niebawem pewnie zapłacę więcej i dokupię Mathewsa
POzdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 20, 2011, 11:34:44 am »
tomo
Nie widziałem tego łuku ale na pewno zobaczę jak zacznę się pojawiać na łuczniczych imprezach. Niewątpliwie jest to firma z czołówki światowej jednak widzę że są strzelcy którzy posiadają sprzęt z niższej półki a stają na pudle po zawodach. To tak jak u nas w łowiectwie się mówi - " Nie pomoże strzelba Kruppa jeśli strzelec doopa" ;D święte słowa prawda??
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

Adam Cymkiewicz

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 20, 2011, 01:29:27 pm »
 ;D

Vito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 20, 2011, 06:47:52 pm »
...

Ale ja dla przykładu, od pierwszego face to face, czy raczej strzału jestem wierny firmie Mathews, no i może niekiedy dla płodozmianu Hoyt. :)

...
Jest to stara prawda marketingowa oparta na psychologii iż pierwsza marka będzie zawsze tą do której jest sentyment,
dlatego Ford robił nieokonomiczne i niepraktyczne Mustangi które sprzedawali relatywnie tanio ale segmentem docelowym była młodzież. Ci co kupili w miażdzącej większości byli wierni marce Ford do końca życia. Emocje związane z "pierwszą miłością" nie rdzewieją.

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 20, 2011, 07:37:02 pm »
Zgadza się wszystko...mój pierwszy łuk to był Mathews Switchback.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 20, 2011, 08:03:57 pm »
Kolega Piotr PK...jest świetnym ambasadorem marki NIEDŹWIEDŹ

No cóż,... łuk myśliwski Truth2 zaprojektowany przez gwiazdora amerykańskiego bowhuntingu - Willa Primosa*, zrobił na mnie wrażenie. To był pierwszy Bear jakiego miałem w ręku - (i kupiłem go bez sprawdzania, na podstawie reklam i zagranicznych, internetowych opinii)...a wrażenie jakie zrobił, polegało na tym, że ten łuk na prawdę "strzela sam". Tak wybaczalnego łuku w ręku nigdy nie miałem, mimo, że krótki i mocny. Ile się strzał napsuło!
A strzelam równolegle z tarczowego Hoyta - który jest takim belfrem i taką kosą, że wypunktuje na tarczy każdą "złą myśl"... i by trafiać, muszę się za każdym razem na nim rozstrzelać, wyciszyć, co trwa z pół godziny.
Natomiast niepozorny, zielony Bear? budzą Cię nagle o 4-tej nad ranem i masz 0.5minuty na strzał ;D i strzelasz,... a pocisk w celu  ;D. Mój obecny Bear Carnage, już takim Copperfieldem nie jest... strzela jeszcze ciszej i równie precyzyjnie, ale jest na błędy nieco wrażliwszy. Takie są moje subiektywne oceny.

*- nota bene - W. Primos po wyprodukowaniu przez Bear'a łuku Truth2, przeszedł do team'u Mathewsa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2011, 08:19:20 pm wysłana przez PK »

g13r0

  • PBA
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 472
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 21, 2011, 10:11:49 am »
może był rozczarowany stylistyką ;)
mam nadzieję że nie wywołam tym wojny niedźwiadków z mateuszami :)
pamiętajcie o starej rzymskiej maksymie:
de gustibus non est disputandum


tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 21, 2011, 03:03:54 pm »
mam nadzieję że nie wywołam tym wojny niedźwiadków z mateuszami :)
pamiętajcie o starej rzymskiej maksymie:
de gustibus non est disputandum
Podroczmy się troszkę:
Jaka wojna.. wiadomo, że Mathewsy są lepsze ;D
Pozdrawiam właścicieli wszystkich marek łuków
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 21, 2011, 03:38:47 pm »
Podroczmy się troszkę...
;D Podejmuję droczenie:

Mathews to podobnie jak Hoyt - firma dbająca o swoją markę,...przeznaczająca krocie na reklamę, gadżety, oprawę,... nie tylko w łowiectwie, ale również w mniej licznym, acz elitarnym segmencie sportowym, poprzez sponsoring wybitnych talentów, nagrody dla zwycięzców,...itd. Przykładowo Mathews hoduje swoich "wiernych" już od wczesnych klas szkolnych, oferując prosty sprzęt łuczniczy do edukacyjnych programów.
Czołówka sportowa świata strzela z Hoyt'ów i Mathews'ów, nie dlatego, że sportowe PSE, Bowtech'y czy Martin'y nie gwarantują X-ów i dziesiątek w tarczy.
Natomiast rzesza łuczników takich jak my, na tej podstawie wyciąga zwykle mylny, a jak najbardziej zamierzony przez marketing Hoyt'a i Mathews'a wniosek,...że jeśli chcesz wygrywać na torach, a w lesie spotykać same medalowe byki jelenia... to bądź poważny i daj sobie spokój z innymi markami :D.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2011, 03:56:54 pm wysłana przez PK »