Autor Wątek: Kącik chwalipięty czyli zdjęcia sprzętów ;)  (Przeczytany 679994 razy)

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 29, 2010, 08:21:26 pm »

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #391 dnia: Październik 28, 2010, 10:46:30 am »
No,...właśnie dowiedziałem się, że mój Carnage został wysłany do mnie ;D.
Po nienajlepszych przygodach z zakupemw internetowym w Hunter's Friend (USA) sprzed 2 lat (cała operacja - ponad 3 m-ce !!), mam pozytywne spostrzeżenia co do b.sympatycznej, obsługi klienta - przez duńskiego dealera ( http://www.dkwai.dk ). O łuk zapytałem 11.10.2010 o godz. 12:01,... i już do mnie leci. W międzyczasie ściagnęli go z USA do Danii. Żaden mój e-mail nie został bez szybkiej odpowiedzi, jak było to nagminne u Amerykanów, płatność kartą kredytową... koszt transportu USA-DK, pokrywa Bear.
Dodatkowo mam tę satysfakcję  ;), że było to pierwsze europejskie zamówienie tego modelu u Bear'a.
Koniec chwalenia się...  :D biegnę do okna i rozpoczynam wypatrywanie listonosza.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 10:18:21 pm wysłana przez PK »

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #392 dnia: Październik 28, 2010, 01:14:31 pm »
Byłem pewien, że się nie oprzesz. ;) :) ;D
Sage 35#

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #393 dnia: Październik 28, 2010, 02:44:00 pm »
Jak otrzymasz Carnaga i się nim "pobawisz" podaj swoją opinie na temat łuku.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

jeż

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #394 dnia: Październik 28, 2010, 02:51:09 pm »

...a przy okazji "chwalenia się", dzisiaj spotkała mnie niespodzianka:
rok temu strzelając na oficjalnych zawodach pełną fitę, uzyskałem 1279pkt. Wynik mierny...ale organizacja FITA konsekwentnie przysłała mi Blue Star za przekroczenie 1200...:

Szczęściarz jesteś. Ja na swoich pierwszych zawodach w 2006 roku strzeliłem 1150, rok później 1250, a gwiazdek do dzisiaj nie widać. Wielokrotne pytania do Pzłuczu pozostają bez echa...

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #395 dnia: Październik 28, 2010, 02:53:32 pm »
Jak otrzymasz Carnaga i się nim "pobawisz" podaj swoją opinie na temat łuku.
Pozdrawiam
...nie omieszkam. Aczkolwiek mam tremę, bo łuk z pewnością będzie trudniejszy - niż mój dotychczasowy "samotraf" - Truth2 (póki co na wszelki wypadek nie sprzedaję go jeszcze :)).
Pozdrawiam

Ja na swoich pierwszych zawodach w 2006 roku strzeliłem 1150, rok później 1250, a gwiazdek do dzisiaj nie widać. Wielokrotne pytania do Pzłuczu pozostają bez echa...
Czy trener, kapitan drużyny, lub Ty sam zgłaszałeś swój wynik do FITA Star ? Jeśli tego nie zrobiłeś, to gwiazdek raczej nie dostaniesz. Bezpośrednio po zawodach trener lub zawodnik wypełnia i składa w biurze zawodów specjalny formularz na gwiazdkę FITA.... i potem czeka się do skutku. Ja w związku z tym, że to trwało w sumie ponad rok, stwierdziłem, że organizatorzy zawodów widocznie nie przesłali zgłoszenia mojego wyniku - do FITA i zapomniałem już o tym...a tu jednak.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 07:35:23 pm wysłana przez PK »

jeż

  • Stowarzyszenie
  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #396 dnia: Październik 28, 2010, 03:21:26 pm »
W tamtych czasach "specjalny formularz" to była zwykła kartka, na którą się wpisywało dane. Podobno kartki te zaginęły. W latach późniejszych hungry4sport próbował ponownie zebrać te informacje, ale jaki był dalszy los tych starań, tego już nie wiem   :(

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #397 dnia: Październik 28, 2010, 04:23:15 pm »
W tamtych czasach "specjalny formularz" to była zwykła kartka, na którą się wpisywało dane.

W moim wypadku, Pan sędzia szukał przez kwadrans formularzy które mu się gdzieś zapodziały,..a że stała kolejka "gwiazdkowiczów",...to w końcu zanotował nazwiska i wyniki na skrawku papieru jakich pełno miał na biurku  :)...dlatego byłem na 100% pewien, że nic z tego nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2010, 07:06:36 pm wysłana przez PK »

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 02, 2010, 03:05:47 pm »
No i doszedł (czas operacji "zakup nowego łuku" - od pomysłu do otwarcia przesyłki - 22 dni) :

na zdjęciu zawartość paczki:
- łuk Bear Carnage 70#, specyfikacja części, manual
- akcesoria Trophy Ridge: celownik Micro Alpha v5, kołczan Shooter 6
- i gratisy: nalepka, czapeczka

Łuk jest piękny i już korci do tuningu i strzelania, ale muszę poczekać jeszcze na moduł 30", który mają mi dosłać, bo przyszedł ze standardowym 29".
Akcesoria Trophy Ridge - rzucają na kolana. Pierwszy raz mam do czynienia z tą firmą - i muszę przyznać, że jakość, precyzja wykonania i spasowania elementów - jest najwyższa.

W wolnej chwili porobię lepsze zdjęcia niż te z komórki...na gorąco.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 11:21:33 pm wysłana przez PK »

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 02, 2010, 05:24:56 pm »
Ładny.
Daj  w wolnym czasie zbliżenie roller guard - ciekawy jestem jak te "sznureczki" się mijają.
No i jak postrzelasz czekamy na opinię.
Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

@(o.o)@

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #400 dnia: Listopad 02, 2010, 05:53:59 pm »
Jeżeli chodzi o Trophy Ridge Micro Alpha to akurat nie odczułem uniesienia pod względem jakości wykonania:
- frontowa, odblaskowa nalepka (a mogłoby być wyfrezowane i pomalowane farbą fluorescencyjną) średnio dobrze się trzyma
- wyłącznik do podświetlenia światłowodów mógłby być lepiej dopracowany. Przy obecnym zdarza się, że patrząc wydaje nam się, że podświetlenie jest wyłączone a bateria się rozładowuje

In plus - na pewno piny z "zero gap".

Ale mimo wszystko fajny celowniczek i dobry zakup :)

Piotr Knapczyk

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 02, 2010, 08:09:48 pm »
A gdzie w RP można nabyć takie celowniki bo jestem właśnie takim zainteresowany?
Bear Carnage 70#
Mathews Monster 6 70#

PK

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 02, 2010, 10:36:46 pm »
patrząc wydaje nam się, że podświetlenie jest wyłączone a bateria się rozładowuje

Praktyczne jest to, że lampka nie rozświetla przestrzeni wewnętrznej w osłonie pinów - jak w wielu innych celownikach, tylko emituje zamknięte w obudowie światło wyłącznie na końcówki światłowodów...w efekcie czego światło to jest przekazywane światłowodami na główki pinów widziane przez łucznika. Przez to świecą tylko piny a nie pół celownika. 
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2010, 07:09:57 am wysłana przez PK »

N

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 02, 2010, 10:57:08 pm »
Piękny łuczek Piotrze...

Pozdrawiam


Bowhunter

  • Gość
Odp: Kacik chwalipiety czyli zdjecia sprzetow ;)
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 03, 2010, 06:10:47 am »
Niezly :)