Autor Wątek: NAP SMART REST  (Przeczytany 14098 razy)

kissielec

  • Gość
Odp: NAP SMART REST
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2009, 06:32:59 pm »
na stronie producenta są filmiki dla każdej podstawki NAP:
http://www.newarchery.com/gallery/18/arrow-rests.html

Konstrukcja i działanie tej podstawki nie budzą we mnie zaufania, ale to jest moje subiektywne zdanie (Z pewnością dobrze wyregulowana - chodzi poprawnie). 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 09:32:34 pm wysłana przez kissielec »

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 573
Odp: NAP SMART REST
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 05, 2009, 06:54:04 pm »
Witam.
Czy wogóle ta podstawka jest dobrze tam zamontowana? Na filmiku tym widełki ledwo co opierają się o majdan a według instrukcji powinny się opierać całą częścią plastikową?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 11:36:11 am wysłana przez szybalski »

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 573
Odp: NAP SMART REST
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 19, 2011, 05:46:16 pm »
Witam.
Odświeżę temat a dokładniej mam pytanie odnośnie opadania tej podstawki. Czym się kierować w ustawieniu szybkości opadania? No i jak pytałem wcześniej w poście czy podstawka z filmiku dwa linki wyżej jest poprawnie zamontowana?

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: NAP SMART REST
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 20, 2011, 02:53:27 pm »
Witam.
Odświeżę temat a dokładniej mam pytanie odnośnie opadania tej podstawki. Czym się kierować w ustawieniu szybkości opadania? No i jak pytałem wcześniej w poście czy podstawka z filmiku dwa linki wyżej jest poprawnie zamontowana?
jak chodzi o Smart Rest to ustaw prędkość opadania na maxa! nie wiem po jaką cholerę jest tam możliwość regulacji szybkości opadania :) ważne żebyś przy ustawianiu tej że podstawki sprawdził koniecznie czy strzała czysto opuszcza łuk najlepiej użyj pudru. Ja np. w swojej podciąłem widełki ażeby zmniejszyć ryzyko kontaktu lotek z widełkami - działało 8) :D
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 573
Odp: NAP SMART REST
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 20, 2011, 03:12:42 pm »
Dzieki wielkie za odpowiedz. Jesli ma ktos jeszcze jakies sugestie to bardzo prosze o wskazowki.