Autor Wątek: mathews  (Przeczytany 3380 razy)

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
mathews
« dnia: Czerwiec 21, 2008, 01:51:57 am »
Czy ktos z Was uzywa luku Mathews Drenalin?Bardzo prosze o opinie na temat tego sprzetu.Z gory dziekuje i pozdrawiam
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: mathews
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2008, 11:30:19 am »
Witaj,

Nie używam, i nikt z moich znajomych.
Model Drenalin pojawił się w sprzedaży z wielką pompą jakieś 2-3 lata temu. Niby świetna konstrukcja och, ach itp...
Zastanawiające jest jednak to, że już kilka miesięcy po premierze nastąpił ogromny "wysyp" tych łuków na rynku wtórnym.
Czyżby jednak "coś" nie tak?
Równolegle sprzedawany model Swithchback do dzisiaj cieszy się dobrą opinią. Może zainteresuj się właśnie nim? Jest bardzo podobny do Drenalin.

Powtarzam. Nie miałem go w rękach i moja wypowiedź stanowczo nie jest wynikiem doświadczenia.

Pozdrawiam
Maciek

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: mathews
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2008, 02:14:17 pm »
Dzieki za odpowiedz.Tylko ze tak-niby racja ale jak wejdziesz np na ebaya to sie okazuje ze np Hoytow nowych typu trykon albo vetrix jest od groma i sa oferowane po nizszej cenie,natomiast drenalinow z kolei nie jest tak duzo a kosztuja zwykle drozej wiec chyba nie jest to najlepsza sugestia ale nie wiem.W kazdym razie czekam na opinie szanownych forumowiczow:)
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: mathews
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2008, 04:49:48 pm »
Hej!

Pozwól, że powtórzę:
Moja opinia wynika tylko z faktu, że obserwowałem rynek w tym czasie. Nie jest wykluczone, że właśnie ten łuk "przypasuje" Ci idealnie. Oby!
Pamiętaj, że nie wszystko co nowe wychodzi z fabryki musi być lepsze niż starsze konstrukcje.
Jeżeli ma być to Twój pierwszy łuk, to spróbuj trochę z niego postrzelać (o ile to możliwe). Jeżeli nie pierwszy, to tym bardziej. Sam wtedy odczujesz różnicę.
Nigdy nie pokusiłem się o bezwzględną dyskredytację jakiegokolwiek łuku. Za mało ich miałem w rękach. A nawet gdyby... To i tak decyzja zawsze należy do kupującego. Tak czy owak: Łuk musi być jak... buty. Czyli albo czujesz się z nim dobrze, (kupujesz) albo nie (szukasz innego).
Kupno w ciemno to ryzyko, na które mnie nie stać - więc i wszystkim innym doradzam cierpliwość i chłodne podejście do tematu.

P.S. Szczerze życzę Ci, by ten właśnie łuk okazał się "tym idealnym".

Pozdrawiam
Maciek

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: mathews
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2008, 09:49:22 pm »
Dzieki.Co racja to racja.Buty tez musza byc na wymiar i byc wygodne:)Pozdrawiam Maciek
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250