Autor Wątek: Cześć z Kutna  (Przeczytany 958 razy)

Witołd

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Cześć z Kutna
« dnia: Lipiec 27, 2015, 12:40:36 pm »
Cześć wszystkim.

Uprawiam od ładnych paru lat bieganie długodystansowe, oraz na zmianę rower szosowy i crossowy.
Teraz szukam sportu który pozwoli czasami odpocząć nogom i dla odmiany rozwinie mi trochę górną część ciała (pakerni nie lubię - duszno).

Łuk wydaje się być fajny, bo outdoorowy :)

Sprzętu jeszcze nie kupiłem, nie wiem jaki naciąg będzie dla mnie odpowiedni. Czytam że najlepiej iść do jakiegoś klubu albo sklepu i wypróbować. Najbliższy sklep - 150km, najbliższy klub - 60km. Zatem zostaje zakup przez internet i strzelanie indywidualne. Łuku jeszcze nie kupiłem, na razie czytam.
Kuszą mnie łuki tradycyjne, chętnie pobawiłbym się nawet w rekonstrukcję wczesnego średniowiecza połączoną z łucznictwem.
W pobliżu nie znalazłem jednak żadnej takiej ekipy, a jeśli mam strzelać sam, to rekonstrukcja jest bez sensu, więc pewnie pójdę w Samicka Polarisa, który tradycyjny nie jest, ale za to wygodny w transporcie, bo składany.

rafcio

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 126
Odp: Cześć z Kutna
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2015, 01:55:06 pm »
Jak będziesz w okolicach Sochaczewa to możesz wpaść do mnie pogadać i obczaić :D z Kutna masz około 80km ale może przejazdem bedziesz

Witołd

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Cześć z Kutna
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2015, 02:01:36 pm »
Dziękuję za zaproszenie  :)
Jeśli przypadkiem będę kiedyś w Twoich rejonach, dam znać.