Autor Wątek: Pierwszy Łuk Klasyczny  (Przeczytany 6643 razy)

yokai

  • Gość
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 05, 2014, 12:49:53 pm »
Bez urazy ale nie próbuj oszczędzać na siłę i dorabiać kretyna który nie rozróżnia pojęć i pisze wszystko co mu do głowy przyjdzie aby zainteresować ludzi nie mających pojęcia i zaczynających swoją przygodę.
W tytule jest napisane "łuk klasyczny", w treści czytamy o "łuku bloczkowym", na zdjęciu mamy coś co wygląda jak łuk ale ma dwa różnej długości ramiona i nie wiadomo czy to norma czy efekt wizualny zdjęcia.
Łuk ma 20# siły naciągu i strzały z włókna szklanego czyli ciężkie, co przy mocy tego łuku da duży opad strzały i raczej mało komfortowe strzelanie bo będziesz musiał brać dużą poprawkę na wysokość przy próbach strzelania na dalsze odległości.

Za te kwotę kupisz już nowy łuk klasyczny lub tradycyjny, czasem pojawiają się okazje na forach czy innych tablicach/allegro wtedy można utrafić w tej kwocie coś ze strzałami czy innymi akcesoriami. Nie wiem jak się ma Kap Pro Style do takiego Polarisa, nie mam pojęcia czy jest porównywalny czy dużo gorszy jakościowo bo nigdy nie miałam go w rękach, nie mniej jednak centrum-lucznicze.pl ma go w swojej ofercie za chyba 200 zł a występuje w naciągach 18#-22# i jest to łuk klasyczny. Na łuk i strzały gotówkę musisz mieć, resztę rzeczy możesz zrobić we własnym zakresie aczkolwiek 9-10 zł na skórkę to też przy ogólnym rozrachunku wydatek już nie jest.

Gromon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 05, 2014, 01:25:09 pm »
Sprawdzałem na allegro Kap Pro Style i znajdowałem zestawy z 10 strzałami,skórkami itp.Kosztował 250 zł czyli w sumie niedrogo.Wysokość miał 68" a naciąg 18 lbs.

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 05, 2014, 01:52:32 pm »
Na 15m max da ci trochę zabawy... ale łuk niejaki . Trochę długi dla ciebie będzie. A siła naciągu jak dla 10 letniego dziecka... dziwna konfiguracja...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2014, 02:29:32 pm wysłana przez Tomasz_R »
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

bodzio-Bogdan Guminski

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 263
    • www.slowianscylucznicy.fora.pl
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 05, 2014, 02:32:16 pm »
http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=4770.0 masz tu pod reką , kup chlopcze sobie ten luk i nie wynajduj zadnych juz wynalazkow
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2014, 02:38:53 pm wysłana przez bodzio-Bogdan Guminski »
Samick Vision +Ramiona Fiber 38#, Basic 32#
Turek Styrczula 35#
Samick Sage 35#


Strzaly Cedrowe
Strzaly carbonowe Stepic 500
Strzaly carbonowe Beman Flasch 630
Strzaly carbonowe Black Max Elite 500

yokai

  • Gość
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 05, 2014, 02:54:57 pm »
Ładna Dianka i bardzo przyzwoita cena, może będzie na start trochę za mocny ale dzięki temu będziesz miał ciekawszy ekspander do wrzucenia odrobiny mięsa na kościec  :)

wysłane z mojej budki telefonicznej


Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 05, 2014, 03:54:12 pm »
tak jak tutaj koleżanki i koledzy piszą, kup sobie Dianę, dobra cena i bardzo przyzwoity łuk, a już zdecydowanie lepszy od wszytskich wynalazków które podawałeś z allegro. Chyba, żebyś zdecydował się celowac w półkę wyżej to pomyśl o polarisie, ten pozwoli Ci na zmianę ramion co jakiś czas, ale Diana w zupełności na początek wystarczy, a i odsprzedać za jakiś czas też nie powinno być problemu.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Gromon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Pierwszy Łuk Klasyczny
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 05, 2014, 04:49:03 pm »
Właśnie napisałem do osoby sprzedającej tą Dianę.