Lista zgłoszonych zawodników.
1.
Andrzej Król - SENIOR HU Odwołano z przyczyn rodzinnych
2. Ireneusz Jurkiewicz - DOROSŁY HU
3. Wojciech Majcher ? DOROSŁU CU
4.
Mikołaj Walkowski - MINIS TRLB5. Przemysław Walkowski - DOROSŁY TRRB
6. Łukasz Przybylski ? JUNIOR TRLB
7. Stanisław Kalisiak - SENIOR HU
8. Tomasz Gralak ? SENIOR CU
9.
Bartosz Gralak ? Minis10. Andrzej Domaradzki - SENIOR HU
11. Hanna Król - DOROSŁY TR-LB
12. Jagienka Król - DOROSŁY OL
13. Krzysztof Janik ? DOROSŁY HU
14. Bogdan Gumiński ? SENIOR TRRB
15. Włodzimierz Nowak ? SENIOR HU
16. Piotr Kociołek - DOROSŁY HU zgłoszony 2011-03-14 14:41
17. Grzegorz Kołtun - DOROSŁY HU
18.
Patrycja Krupa - MINIS TRLB19. Dariusz Gawryś - CU M dorosły
20. Joanna Austyn-Gawryś - CU K dorosły
21. Roman Krupa - DOROSŁY TRLB
22.
Adam Bisok - DOROSŁY TRLB23.
Adam Cymkiewicz - DOROSŁY HU24.
Lucjan Socha - DOROSŁY CU25. Mateusz Wereszczyński - DOROSŁY HU
26. Piotr Literski KADET TRRB
27. Dominik Urbanik KADET TRRB
28. Paweł Tomanik KADET TRRB
29. Daniel Skubisz KADET TRRB
30. Krystian Wodarz KADET TRRB
31. Wojciech Feliks KADET TRRB
32. Radosław Puch KADET TRRB
33. Jakub Nurek DOROSŁY HU
34. Andrzej Mateoszek SENIOR CU
35. Grzegorz Kostrzewski DOROSŁY PBHB
36. Joachim Krupa DOROSŁY CU
37. Mariusz Wojtasiuk - DOROSŁY HU
38. Marek Pietrusiak DOROSŁY HU
39. Robert Kazik DOROSŁY PBHB
40. Marisz Kazik DOROSŁY HU
41. Paweł Bartoszek - Dorosły, TRLB
42. Filip Bartoszek - Minis, TRLB
43. Grzegorz Kobuszewski CU -dorosły
44. Tomasz Kobuszewski CU -dorosły
45. Michał Kobuszewski CU -kadet
46. Monika Kobuszewska CU -dorosły
47. Joanna Kobuszewska CU -dorosły
48. Stanisław Sobański PBHB DOROSŁY
49. Danuta Swoboda TRRB DOROSŁY
50. Adam Swoboda PBHB SENIOR
51. Kacper Gorgoń MINIS TRLB
52. Tatiana Zbroja TRRB Junior
53. Waldemar Ciesielski TRLB Kadet
54. Krystian Majek PBHB Dorosły
55. Tomasz Habrajski dorosły PB_HB
56. Milewski Jacek - TRLB dorosły
57. Milewski Aleksander - TRLB minis
58. Michał Kopeć DOROSŁY HU
59. Grzegor Gierek DOROSŁY HU
60. Paweł Kieruzel SENIOR CU
61. Tomasz Moszczyński DOROSŁY HU
62. Kryk Michał HU
63. Łukasz Gondro CU
64. Arkadiusz Gondro CB
65. Paweł Szymiczek TR-RB dorosły
66. Krzysztof Kozieł TR-RB dorosły
67. Piotr Gorus PB-HB dorosły
68. Karol Gorus TR-LB kadet
69. Jacek Dermont HU dorosły
70. Krzysztof Kleszczewski CB dorosły
71. Paweł Paryl TR-LB dorosły
72. Bartłomiej Bieleninnik DOROSŁY CU