Autor Wątek: Paintball  (Przeczytany 4916 razy)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Paintball
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:43:52 pm »
Po wymianie lufy to co innego ale stockowy Tippmann to masakra. Strzelałem z wielu egzemplarzy i przy każdym nie było mowy o celowaniu a raczej o naprowadzaniu na cel na podstawie lotu poprzednich kulek :)

Skoro to takie dobre to ciekawe dlaczego żaden z profów tego nie używa.

Albo mówimy o najtańszym sprzęcie godnym uwagi i wtedy Tippmann albo o sprzęcie pro i wtedy o nim zapominamy...
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MateuszN

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
Odp: Paintball
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:52:06 pm »
No wlasnie pro sprzetu nie potrzebuje bo nie bede bral udzialu ligach itp.
A miales stycznosc seavolve z markerami Empire BT 4 Delta lub Omega?
PSE Stinger X

seavolve

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 112
Odp: Paintball
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 08, 2016, 08:56:53 pm »
No oczywiście ze to nie jest sprzęt pro. Ale i cena podana przez kolegę Mateusza, nie pozwala mówić o sprzęcie "pro". Mnie osobiście Tippmanny tez nie pasowały, ale koledzy z mojej grupy sobie chwalili i radzili tez całkiem ok.  Sprzęt pro to tak jak w lucznictwie inna półka cenowa (chyba że używany)

seavolve

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 112
Odp: Paintball
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 08, 2016, 09:55:52 pm »
Osobiście strzeliłem tylko z bt-4 combat to taki tippman 98. Jak juz pisałem nie leżał mi jakoś w ręku podobnie jak 98. Omega to właściwie to samo tylko trochę obudowane i "lepiej" wygląda. Delta ma większe możliwości tuningu np e-grip, chociaż nie wiem czy to sie opłaca. Do budynków delta powinna być wygodniejsza i bardziej "na miejscu":). Dla mnie bylo najważniejsze jak mi marker leży w ręku.
Skąd jesteś? Masz możliwość u znajomych wzięcia i przestrzelania jakiegoś markera?