Autor Wątek: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - koniec perypetii  (Przeczytany 5019 razy)

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - koniec perypetii
« dnia: Wrzesień 22, 2013, 09:47:48 pm »
Cześć!

Sprzedam powyższy łuk tarczowy, kupiony latem ub.r. na forum od zacnego kolegi który z powodzeniem strzelał nim na zawodach. Łuk z 2008 roku, ATA 40", mało strzelany (zero suchych), solo cam (NRG system), BH 8", ramiona 40-60# wymienione dwa lata temu, aktualnie ustawiony na ok. 45#, let-off 85%, dł. naciągu 29" (regulowana 25-31" bez modułów).
Stan dobry+, małe ślady na majdanie przy gniazdach do montażu akcesoriów; ramiona, cięciwa i kable stan bdb- (ew. do poprawki 5 mm owijki przy dolnym bloczku - delikatnie odstawała, tymczasowo naprawione). Cięciwa/kable konserwowane Xceleratorem.
W zestawie STS vibracheck, tłumiki ramion Bow Jax, celownik 3-pinowy Trophy Ridge, podstawka Nap Quicktune 800, 4 strzały GT Pro Hunter, spust palcowy PSE, stabilizator laga Easton Black Sheep.

Zdjęcia:





Cena za całość 1400 zł z wysyłką, najchętniej sprzedam bezpośrednio - doświadczonych zapraszam w okolice Sulejówka do przestrzelania. W przypadku poważnie zainteresowanych zgadzam się na przetestowanie np. w Łuksporcie (organizacja w gestii kupującego). Generalnie zależy mi na spokojnej, udanej transakcji.

Powód sprzedaży zupełnie prywatny, skutkiem jest chroniczny brak czasu - w tym sezonie strzelałem jedno popołudnie...

Pozdrowienia dla zainteresowanych,

Tomek

PS. Możliwe są rezerwacje, negocjacje, dodatkowe pytania... "Biorę" nie ma pierwszeństwa dlatego poważnie zainteresowanych na wszelki wypadek proszę o wzmiankę w wątku poniżej o wysłaniu PW aby uniknąć zamieszania co do kolejności.

ZAREZERWOWANY!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2014, 10:03:22 pm wysłana przez tnt »

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2013, 12:20:16 pm »
Możliwe rozliczenie z uwzględnieniem niedrogiego łuku typu hunter, ok. 40 lbs., np. Javelina, RH.

Pozdrowienia!

Tomek

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 10, 2013, 09:48:25 pm »
Aby przekonać niezdecydowanych: 1200 zł + ew. wysyłka!

Pozdrowienia!

Tomek

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2013, 04:48:10 pm »
The final countdown:
1000 zł + wysyłka!

Mam nadzieję że ktoś go jednak przygarnie, nie strzelany odkąd dałem ogłoszenie, szkoda by dalej zbierał (nawet w pudle) kurz...

Pozdrawiam zainteresowanych!

Tomek

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2013, 06:15:45 pm »
Czy ten model ma regulowany DL czy trzeba dokupić moduły?
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2013, 06:38:55 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 23, 2013, 08:36:22 pm »
Zdaniem kolegi od którego kupiłem łuk długość naciągu jest regulowana bez modułów w zakresie 25-31". Uzgodniłem z nim jaka długość będzie dla mnie optymalna i tak ustawiony przyszedł, nie regulowałem później łuku tak więc doświadczalnie nie mogę tego potwierdzić. W razie czego mogę zamieścić/wysłać zdjęcia camów.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 23, 2013, 08:53:29 pm »
Zatem jeśli to nie problem to prosiłbym o zdjęcia camów w dużym zbliżeniu;)

Nigdy nie miałem do czynienia z tymi camami ale z postów na AT wynika raczej że aby zmienić długość naciągu trzeba zmieniać moduły.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2013, 08:59:12 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 24, 2013, 07:57:37 pm »
http://imageshack.com/a/img191/3338/9uow.jpg
http://imageshack.com/a/img199/6031/cw97.jpg

Mam pewne przypuszczenie jak zmiana DL działa (przenoszenie kołka na imbus, aktualnie w otworze nr 9) ale nie jestem specem, nie dam sobie uciąć za to ręki. Niestety kolega który mi go sprzedał rzadko się loguje, nie wiem kiedy/czy mi odpisze na pytanie. Może ktoś pomoże wyjaśnić zagadkę, ew. napiszę do PSE.

Pozdrawiam,

Tomek


Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 24, 2013, 08:49:07 pm »
Ten kołek o którym wspominasz to prawie na pewno draw stop, ale DL jeszcze się reguluje modułem, pytanie czy moduł ma pełna regulację 25-31 czy jak mi się wydaje jest teraz w opcji 29" i umożliwia regulacje tylko w małym zakresie powiedzmy +/- 0,5 cala.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw)
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 24, 2013, 10:18:47 pm »
Ze swojej strony aby rozwiać wątpliwości wysłałem pytanie na "help desk" do jednego z przyzwoitszych dystrybutorów PSE w USA (strona główna PSE nie zapewnia pełnego wsparcia technicznego - ws. pytań odsyłają do dealerów). Jestem ciekaw czy odpiszą, jakby co będę informował w wątku aby zainteresowani mieli jasność.

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - aktualizacja parametrów!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2013, 09:32:14 am »
Dlaczego aktualizacja - bo okazały się inne niż podawał jego poprzedni właściciel - doświadczony "kolega" z forum...

Niestety "kolega" umywa ręce, nie widzi problemu w takim obrocie sprawy...

Łuk idzie pod młotek gdyż jego faktyczne dane zdecydowanie odbiegają od tego co było ustalone, nie nadaje się na przesiadkę z klasyka 32# a czasu na strzelanie nie przybyło. Jest to Mojo z ramionami nr 72, nominalnie 70#, można opuścić do ok. 60. Założony moduł nr 6, pozwala na ustawienie DL ok 27-28" (aktualnie ok. 27,5) ale ponieważ trudno określić rok modelowy więc to ostatecznie kwestia do rozstrzygnięcia. Miał być ustawiony na 40-45#, okazało się że jest 55 przez zastosowanie niewymiarowych kabli, z których jeden kwalifikuje się do wymiany (postrzępiony). Stan wizualny bez zmian: ramiona bdb-, majdan db+ ze śladami po akcesoriach.

Łuk do ogarnięcia, dla osób znających się na rzeczy, myślę że cena 700 zł będzie uczciwa.
W komplecie STS, tłumiki, podstawka Nap Quicktune 800, 4 strzały GT Pro Hunter.
Preferuję odbiór osobisty (W-wa i okolice), dosyć mam niespodzianek.
Jeśli nie znajdzie kupca trafi na serwis do Łuksportu.

Pozdrowienia,

Tomek

szczepan-k

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - aktualizacja parametrów!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2013, 07:44:19 pm »
Witam, za 700 wezmę jeśli  jest opcja  wysyłki bo podjechać nie dam rady.

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - aktualizacja parametrów!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 31, 2013, 07:07:14 pm »
W realizacji

tnt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Sprzedam PSE Mojo Pro Series (zestaw) - koniec perypetii
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 01, 2014, 10:02:08 pm »
Dla porządku - sprzedany, trafił w dobre ręce.

Dziękuję wszystkim zainteresowanym!
Jedno dodam - miejcie się na baczności aby nie spotkała Was podobna historia, są ludzie i ludziska, niestety także na tym forum. Tym bardziej że o zrozumienie i wsparcie trudno. "Sad but true".
Chciałoby się napisać dosadniej ale szkoda nerwów a "mądrej głowie..."

Pozdrowienia,

Tomek