Autor Wątek: nowy prosi o pomoc  (Przeczytany 3312 razy)

vardoger

  • Gość
nowy prosi o pomoc
« dnia: Styczeń 07, 2008, 08:17:51 pm »
witam jestem nowy zarówno na forum jak i w temacie łucznictwa. szukam pomocy przy wyborze łuku i gdyby ktoś był na tyle uprzejmy z zapoznaniem mnie z podstawami łucznictwa. szukam łuku bloczkowego głównie do strzelań w terenie. jestem dość wysportowanym trzydziestolatkiem 188cm ponad 150 kilo wagi i sile raczej większej niż przeciętna (nie łysolem z przerostem karku). szukam łuku odpowiedniego do moich warunków raczej ze wskazaniem na mocniejszy niż za słaby w cenie do 2000pln. jestem z poznania i gdyby znalazł sie ktoś chętny do zapoznania mnie z podstawami strzelania w zamian oferuję chatę w puszczy noteckiej ze świetnymi jak myślę terenami do strzelań. strzelanie w klubie raczej nie wchodzi w grę gdyż z natury jestem raczej odludkiem i dla mnie więcej niż parę osób to już jest tłok.

Ahroun

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: nowy prosi o pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2008, 05:31:23 pm »
Heyka!!

Jesli chcialbys nauczyc sie strzelac to zapraszam do nas do klubu. Mamy dość prężnie działająca sekcje łukow bloczkowych. Co prawda wszyscy strzelaja wyłącznie FITA ale podstawy sa takie same :) Jeżeli jestes zainsteresowany daj znać na priv lub e-mail ( xenomorph@o2.pl). Pozdrawiam. Michu

ReAkToR

  • Gość
Odp: nowy prosi o pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:52:40 pm »
proponuję skontaktować się telefonicznie ze sklepem luczniczym z Jaworza http://www.centrum-lucznicze.pl/ to chyba największy ośrodek łucznictwa terenowego 3D w Polsce, większość z nich to pasjonaci łucznictwa bloczkowego.  numer telefonu znajdziesz na ich stronie. Nie patrz na ofertę proponowaną na stronie bo oni jeżeli czegoś nie mają na sklepie (a mają sporo rzeczy) to Ci to sprowadzą w przystępnej cenie, sprawdzą i ustawią tak jak być powinno, a jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć na tematy związane z łucznictwem (od histortcznego przez olimpijskie aż po bloczkowe) to zawsze możesz się umówić i wpaść na kawę pogadać.

adamc1

  • Gość
Odp: nowy prosi o pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2008, 07:56:49 pm »
Jak by coś dość często bywam w Gostyniu możemy sie jakoś umówić i spotkać jeżeli te 60 km nie jest dla Ciebie problemem ja dojeżdżam tam z okolic Częstochowy będę na pewno pod koniec stycznia i w lutym pozdrawiam