Autor Wątek: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON  (Przeczytany 2855 razy)

TOSZEK ARCHERY 3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • https://picasaweb.google.com/lh/myphotos
PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« dnia: Wrzesień 20, 2010, 03:42:28 pm »
Puchar Europy 3D w Sopron na Węgrzech - SUPER. Bardzo ładne miasto.
Na zawodach była ładna pogoda ( w niedzielę do południa było troszeczkę chłodniej ale potem się znowu wypogodziło - łucznictwo terenowe). Do Sopron wyjechaliśmy już w piątek w składzie Adam Bisok, Ewa Huzar, Mirek Huzar, Asia Kamińska i Grzegorz Kamiński.

BRAWA dla EWY HUZAR, która zdobyła III miejsce i brązowy medal.

Zawody mi się bardzo podobały - odległości były dosyć dalekie zwłaszcza do małych zwierzaków, ale super się strzelało i poznałem fajnych ludzi. Świetna rekreacja i wypoczynek.

Bardzo mi się podobało, że z minisami i kadetami w grupie szli opiekunowie ( rodzice, którzy nie strzelali lub brali udział w zawodach). Nie było żadnego zamieszania przy podziale grup. Bez zamian i kombinowania kto z kim chce iść w grupie itd. Wszyscy podzieleni na grupy bez względu na to kto jest z jakiego kraju. Ja byłem jedynym Polakiem w grupie i wszystko było OK. Kultura w czasie strzelania - Jak celujesz to inni w grupie nic nie mówią. Jest cisza i można się skupić na celu. Były dwa koła po 28 celi. Brało udział około 210 zawodników (Niemcy, Czesi, Węgrzy, Austriacy, Słowacy, Chorwaci, Serbowie, Polacy i inni). Osobno szli bloczkowcy i osobno tradycyjni. W niedzielę była zmiana trasy. Bloczkowcy poszli na trasę tam gdzie tradycyjni byli w sobotę i na odwrót. Wszystko poszło sprawnie. Dobra baza łucznicza na zawody 3D. Zawody były fajnie zorganizowane.

Fajny był TYGRYS i krokodyl. Jak podchodziliśmy do TYGRYSA, to Bela zawodnik z Węgier z mojej grupy zażartował i powiedział do mnie, że "teraz strzelamy do Dariusza Michalczewskiego".

Grzegorz Kamiński

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2010, 03:49:17 pm wysłana przez Przemko Toszek »
TOSZEK ARCHERY 3D - Drużyna Łuczników Tradycyjnych

@(o.o)@

  • Gość
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2010, 07:43:36 pm »
Brawa dla Ewy! Grzesiu, a macie jakieś zdjęcia...? :~

PK

  • Gość
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2010, 08:52:47 pm »
Brawo Ewa !!! ;D gratuluję międzynarodowego sukcesu !

a przy okazji ciekawi mnie wg jakiego regulaminu rozgrywano te zawody... EAA czy FITA ?

@(o.o)@

  • Gość
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:50:52 pm »
a przy okazji ciekawi mnie wg jakiego regulaminu rozgrywano te zawody... EAA czy FITA ?
To była ostatnia runda  Pucharu Europy EAA :)

kobusz

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:30:05 am »
Gratulacje dla Ewy  ;D

majero

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 200
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2010, 02:29:24 pm »
Ja również gratuluję Ewie i pozostałym !
łuk: Merlin
celownik: Toxonics
strzałki: Easton ACC (do tarczy), Easton Lightspeed (do 3D)
podstawka: MonArch
laga: Easton ACE

lukilak1994

  • Gość
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2010, 05:16:18 pm »
Gratulacje

Baila

  • Gość
Odp: PUCHAR EUROPY 3D WĘGRY 18 -19 września 2010 SOPRON
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2010, 08:11:21 pm »
Bardzo dziękuję za gratulacje  ;D
Byłoby jeszcze przyjemniej gdyby startowało więcej zawodników z naszego kraju. Myślę,że w przyszłości będziemy w szerszym gronie uczestniczyć w takich imprezach.

Serdecznie pozdrawiam:)