Autor Wątek: Kupię nie kupię !  (Przeczytany 1600 razy)

VERO

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 306
Kupię nie kupię !
« dnia: Kwiecień 24, 2012, 07:11:45 pm »
Mam propozycję dla wszystkich kolegów z forum, aby w dziale kupię-sprzedam nie wstawiać żadnych komentarzy oraz uwag !!!

Proponuję o zadawanie pytań sprzedającemu tylko i wyłącznie na priva !!!

Nie interesuje mnie co jest tanio, a co jest drogo. Proponowana cena jest wyłączną sprawą i prawem sprzedającego. Proszę to zrozumieć i uszanować w naszym wspólnym interesie.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 08:06:16 pm wysłana przez VERO »
Wolny strzelec wolnością zaniepokojony.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Kupię nie kupię !
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:46:44 pm »
Jako moderator tego działu popieram - staram się jednak nie ingerować aż tak aby usuwać posty każdy założyciel wątku ma możliwość usunięcia wątków w swoim temacie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 10:19:47 pm wysłana przez Herr Otto Flick »

Adam Zygarlicki

  • PBA
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 169
Odp: Kupię nie kupię !
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:39:05 pm »
Mam propozycję dla wszystkich kolegów z forum, aby w dziale kupię-sprzedam nie wstawiać żadnych komentarzy oraz uwag !!!

Proponuję o zadawanie pytań sprzedającemu tylko i wyłącznie na priva !!!

Nie interesuje mnie co jest tanio, a co jest drogo. Proponowana cena jest wyłączną sprawą i prawem sprzedającego. Proszę to zrozumieć i uszanować w naszym wspólnym interesie.




Popieram kolegów dzielenie się takimi uwagami jest jak najbardziej Passe... jest to indywidualną sprawą sprzedającego ,kupującego co kto ,jak ,dlaczego i za ile, wolny  rynek  ;)masz pytania  wątpliwości..... "pisz priv" słuszna uwaga panowie Pozdrawiam kupujących jak i sprzedających  :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 09:33:16 am wysłana przez Adam Zygarlicki »
Jakiś tam łuczek jest .....

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Kupię nie kupię !
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2012, 10:43:07 pm »
Popieram! Nie kupujesz.. milcz, kupujesz, targuj jeśli można.. ustalaj ze sprzedającym cenę na priva. To chyba tędy droga?? Pozdrawiam  :)
zapalony łucznik

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Kupię nie kupię !
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2012, 11:34:11 pm »
Coś w tym jest, nie w....j się między wódkę a zakąskę... Ja nie miałem póki co problemów ze sprzedażą, mamy wolny rynek i priv to chyba najlepsze wyjście.
Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2012, 11:36:35 pm wysłana przez dany »
Sage 35#