Zasady korzystania z forum > Proszę przeczytać przed rozpoczęciem korzystania z forum

Rejestracja

<< < (6/6)

Akama:
Błędnie zinterpretowane Munin, nie obraziłem, Jacko ma rację co do wyboru ja jestem greenhornem strzelającym z podstawowego łuku jakim jest polaris. Po drugie o bloczkam wiem tyle co krowa o reaktorze fuzyjnym, po prostu kompletnie mnie nie interesują. Historyczne tylko jeśli chodzi o wiedzę z kąd i jak się rozwijało łucznictwo. Za to refleksyjne to jest coś dla mnie :D i na dzień dzisiejszy nie przewiduję aby cos się w tym temacie zmieniło, to cos jak miłość od pierwszego wejrzenia :D
I biorąc pod uwagę to wszystko twoja wiedza na bank jak teoretyczna i praktyczna jest o niebo większa od mojej. I dlatego krok w tył przed znającymi się w temacie lepiej.

P.S jesli ktoś zna się lepiej to należy go słuchać i obserwować, takie jest moje prywatne zdanie.

Munin:
Ja nie interpretuje, ja tylko czytam i stosuje. Nie widzę problemu z Twoją kandydaturą na klasyki bo ja w tym temacie noga :p

Johnny Walker:
Proszę o aktywację konta JohnnyWalker bądź drugiego założonego dziś JohnnyUstron. Sprawa pilna.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

Johnny Walker:

--- Cytat: Johnny Walker w Grudzień 21, 2022, 11:35:26 am ---Proszę o aktywację konta JohnnyWalker bądź drugiego założonego dziś JohnnyUstron. Sprawa pilna.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---
Aha konto zostało założone w marcu 2014 roku

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej