Autor Wątek: Zaczynam przygodę...  (Przeczytany 2533 razy)

leopoldos

  • Gość
Zaczynam przygodę...
« dnia: Luty 27, 2011, 10:23:15 am »
Witajcie.
Nazywam się Leopold. Parę lat temu mocno wsiąkłem w strzelectwo pneumatyczne. Karabinki, butle, optyka, metalowe zwierzaki - słowem wszystko co potrzebne do zabawy w zawody FT. A zaczęło się niewinnie od najprostszej wiatrówki Slawi.
Potem pojawiło się kupno domu i cały sprzęt został zamieniony na drzwi, krany itp.
Teraz kończę już wykańczanie domu, a dom kończy wykańczanie mnie :)
W takich oto warunkach pojawił się pomysł na kontynuowanie pasji polegającej na wysyłaniu przedmiotów na odległość w ściśle określonym kierunku. Postanowiłem jednak zmienić urządzenie, które miało by mi do tego posłużyć i tak oto znalazłem się tutaj. Po wstępnej lekturze forum zdecyduję się chyba na Samicka SHB lub SHT. Jestem wzrokowcem i zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu te modele niż powszechnie polecany Polaris.
Uff to chyba tyle na początek.
Pozdrawiam serdecznie i byle do wiosny :)

N

  • Gość
Odp: Zaczynam przygodę...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2011, 10:40:12 am »
Witaj  :)

Polaris jest powszechnie polecany ze względu na dobrą relację jakości do ceny, która u wielu chcących spróbować swoich sił w łucznictwie ma główne i decydujące znaczenie ;)

Jeśli zaś ten "parametr" nie jest aż tak istotny przy wyborze to naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć podróż "drogą łuku i strzały" za pomocą SHT, SHB czy jakiegokolwiek innego strzeladełka ;)
Chociaż ze względu na różnice w osiągach i charakterystykach pracy różnych łuków stopień trudności a także czas potrzebny na dostrojenie i opanowanie sprzętu w stopniu nas zadowalającym może się nieznacznie różnić  ;)



Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2011, 11:06:48 am wysłana przez N »

leopoldos

  • Gość
Odp: Zaczynam przygodę...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2011, 11:45:48 am »
Wybór padł na SHT 30#. Świetna sprawa.

N

  • Gość
Odp: Zaczynam przygodę...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2011, 04:52:13 pm »
Wybór padł na SHT 30#. Świetna sprawa.

Wyobrażam sobie ;)