Autor Wątek: Witam, Dawid z Katowic.  (Przeczytany 1318 razy)

dpc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam, Dawid z Katowic.
« dnia: Listopad 26, 2010, 11:22:43 am »
Witam,

Mam 25 lat i właściwie żadnego prawdziwego doświadczenia z łucznictwem. Jednak wygląda na to, że temat ten zalęgł mi się w głowie i już nie odejdzie.

Szukam osób ze Śląska, które mogłyby mnie wprowadzić w świat łucznictwa. W sensie podpowiedzieć, gdzie co się dzieje ciekawego i czasem wybrać ze mną postrzelać.

W tej chwili nie mam jeszcze łuku, ale już wiem że chciałbym kupić łuk bloczkowy. Docelowo ... chciałbym móc z takiego łuku coś upolować (teoretycznie), czyli rozumiem że kategoria 3D.

Na razie nie mam jeszcze pojęcia o niczym, czytam sobie różne miejsca w sieci i przyswajam informacje. Zastanawia mnie w jaki sposób dobrać łuk ,,pod siebie''. Najbliższy sklep łucznicy znalazłem w Bielsku-Białej i nie wiem czy muszę tam jechać, żeby sobie po prostu poprzymierzać i zobaczyć co mi pasuje (zresztą nie wiem na co w ogóle zwracać uwagę).
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 11:37:19 am wysłana przez dpc »

bodzio-Bogdan Guminski

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 263
    • www.slowianscylucznicy.fora.pl
Odp: Witam, Dawid z Katowic.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2010, 11:40:37 am »
Witam.
Sklepow luczniczych w samym Bielsku nie ma tylko w Jaworzu k/ Bielska

www.sklepluczniczy .pl internetowy i centrum-lucznicze.pl   Jaworze ul Bielska 73

najlepiej sie przejechac osobiscie daleko nie masz z Katowic a tam wszystkiego sie dowiesz


Lucznicze Towarzystwo Sportowe 3-D Ruda slaska tam chlopaki strzelają zbloczkow
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 12:05:03 pm wysłana przez bodzio »
Samick Vision +Ramiona Fiber 38#, Basic 32#
Turek Styrczula 35#
Samick Sage 35#


Strzaly Cedrowe
Strzaly carbonowe Stepic 500
Strzaly carbonowe Beman Flasch 630
Strzaly carbonowe Black Max Elite 500