Autor Wątek: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce  (Przeczytany 6508 razy)

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:03:39 pm »
Jak to jest że autoryzowany dystrybutor PSE i Bear nie ma żadnego łuki PSE w ofercie, a z Bear-a ma tylko trzy modele? To tak samo ja sobie moge otworzyć salon Volkswagena w piwnicy :D

To otwórz i daj znać ile zajęły Ci formalności i pierwsze zatowarowanie (lokal już masz).

Zauważ że wiele dużych sklepów na świecie nie dodało jeszcze do oferty łuków 2012. Dlaczego? Prosta sprawa producent pokazuje nowe modele natomiast konkretny model często można dostać dopiero w lutym, marcu. Przykładowo zobacz dostępność łuków u największego dystrybutora Hoyta w Europie - JVD...
Pierwsze łuki Bear zamówiliśmy mniej więcej kiedy napisano tego posta, miały być gotowe do wysyłki w ciągu około 3 tygodni, w rzeczywistość nadal nie wszystkie łuki zostały zbudowane. Nie jest to tak że mają wszystkie łuki u producenta od ręki i tylko oczekują na magazynach na wysyłkę...
Nie sztuką jest dodać absolutnie każdy łuk od producenta na stronę sklepu a później czekać dwa kwartały aż go dostaniemy.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:05:22 pm »
że i Ty nigdy nie zawiodłeś się, gdy mnie zaufałeś, np. wysyłając mi bardzo drogi sprzęt "na gębę".
Zaufanie to podstawa stosunków międzyludzkich i na podstawie dotychczasowych moich kontaktów z Tobą mogę śmiało, z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa zarekomendować Ciebie jako osobę naprawdę godną zaufania.
Szacunek!

Również szacunek że zapłaciłeś :) bo nie jest to takie oczywiste, vide jeden typek z pewnego nadmorskiego miasta  8)

joopsa

  • Gość
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:17:30 pm »
Również szacunek że zapłaciłeś :) bo nie jest to takie oczywiste, vide jeden typek z pewnego nadmorskiego miasta  8)

To był mój psi obowiązek. Prędzej bym sobie w łeb strzelił, niż nie wywiązał się ze zobowiązania, choćby było ono nie do wyegzekwowania prawnie.
Verbum nobile debet stabile - nigdy dotąd w historii żaden S....ski nie był posądzony o defraudację, kanciartwo czy jakiekolwiek lewe interesy.

VERO

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 306
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:26:10 pm »

Primum non nocere ;)
Dawid jest bardzo w porządku, a łuki PSE Robert to również tarcza ( Dominator, Supra, Madness,Moneymaker).
Wolny strzelec wolnością zaniepokojony.

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:30:40 pm »


eee... no co Ty.. Mathews jak nic..  ;D
zapalony łucznik

VERO

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 306
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:39:49 pm »

Tak, listki klonowe lubią markę PSE i wcale się im nie dziwię, ponieważ to świetny sprzęt.
Wolny strzelec wolnością zaniepokojony.

tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 03, 2011, 01:17:36 pm »
Jak to jest że autoryzowany dystrybutor PSE i Bear nie ma żadnego łuki PSE w ofercie, a z Bear-a ma tylko trzy modele? To tak samo ja sobie moge otworzyć salon Volkswagena w piwnicy :D

POlecam sklepy Kolter tam masz na miejscu całą gamę  fajnych bloczków plus fachową obsługę, która doskonale wprowadzi Cię w świat łucznictwa bloczkowego. ;)

POzdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP

AuSer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 03, 2011, 06:59:02 pm »
Jak to jest że autoryzowany dystrybutor PSE i Bear nie ma żadnego łuki PSE w ofercie, a z Bear-a ma tylko trzy modele? To tak samo ja sobie moge otworzyć salon Volkswagena w piwnicy :D

To otwórz i daj znać ile zajęły Ci formalności i pierwsze zatowarowanie (lokal już masz).

Zauważ że wiele dużych sklepów na świecie nie dodało jeszcze do oferty łuków 2012. Dlaczego? Prosta sprawa producent pokazuje nowe modele natomiast konkretny model często można dostać dopiero w lutym, marcu. Przykładowo zobacz dostępność łuków u największego dystrybutora Hoyta w Europie - JVD...
Pierwsze łuki Bear zamówiliśmy mniej więcej kiedy napisano tego posta, miały być gotowe do wysyłki w ciągu około 3 tygodni, w rzeczywistość nadal nie wszystkie łuki zostały zbudowane. Nie jest to tak że mają wszystkie łuki u producenta od ręki i tylko oczekują na magazynach na wysyłkę...
Nie sztuką jest dodać absolutnie każdy łuk od producenta na stronę sklepu a później czekać dwa kwartały aż go dostaniemy.
Nie wiem czy jesteś z tym sklep związany czy tylko go bronisz ale masz racje, biurokracja w naszym kraju jest najlepiej rozwijającą się dziedziną :)
Niekrytykuje tego sklepu tylko się dziwie poprostu :) jako posiadacz bloczka PSE wchodzę na stronę autoryzowanego dystrybutora a tam tylko dwa celowniki owej marki są dostępne. Mam nadzieje że wkrótce się to zmieni na plus i tego też tej firmie życzę

Tomek "Czarny"

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 12, 2011, 07:38:55 pm »
Mam pytanie do "Wielkiego Dystrybutora"  ;D

Czy w ofercie będą tylko bloczki, czy też będzie można liczyć na klasycznego Misiowego huntera?

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: PSE i BEAR - autoryzowani dystrybutorzy w POlsce
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 12, 2011, 08:29:49 pm »
Będą, ale to raczej tylko zamówienie.
Napisz do mnie na maila:  info@sklepluczniczy.pl