Łucznictwo tradycyjne > Tematy związane z techniką strzelania

Jak radzić sobie z odciskami od zekiera?

<< < (3/3)

Munin:

--- Cytuj ---Tatsuhebi yumi #58
--- Koniec cytatu ---
Dobrze, że Sebastian tego nie widzi bo jak to on mawia "zdjąłby majtki przez głowę" na sam widok mocy tego krzywego patyka :D

A tak przy okazji to do Yumi nie jest dedykowana rękawica (yugake) ze sztywnym kciukiem i kieszonką na palce wskazujący i środkowy?

Rage:

--- Cytat: Munin w Wrzesień 06, 2017, 01:45:53 pm ---
--- Cytuj ---Tatsuhebi yumi #58
--- Koniec cytatu ---
Dobrze, że Sebastian tego nie widzi bo jak to on mawia "zdjąłby majtki przez głowę" na sam widok mocy tego krzywego patyka :D

A tak przy okazji to do Yumi nie jest dedykowana rękawica (yugake) ze sztywnym kciukiem i kieszonką na palce wskazujący i środkowy?

--- Koniec cytatu ---
Łooj tam.. łoj tam.. raptem 26 kg... fajny jest - choć śmiesznie nieraz popatrzeć jak jakieś "bysiory" próbują napinać ;) i tak walę z 33" patyków to mniejszą moc jest (choć i posiadam handmejdowe bambusy 38" ale są tak piękne, że szkoda ich używać).
Tak jest dedykowana rękawica, tyle że pewnie orientujesz się ile kosztuje ;)
Nie trenuję kiudo, dlatego nie jestem ortodoksem - przy tak silnym łuku po nastu razach wypuszczenia strzały robił mi się krwiak na kciuku stąd poszukiwanie alternatyw. Przerabiałem dwa zekiery, "skórkę" na kciuka i inne wynalazki i cały czas miałem przy dłuższym strzelaniu dyskomfort, z tą rękawicą co pisałem nic mi się nie dzieje.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej