Autor Wątek: Problem z osadami  (Przeczytany 4257 razy)

Wyrak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Problem z osadami
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 26, 2011, 09:53:00 am »
Tyle że w mojej okolicy takiego serwisu nie ma z tego co mi wiadomo :(. Chyba pozostaje mi zdać się na rady i pomoc kogoś mądrzejszego-bo nie ukrywam jestem w tej materii kompletnie "zielony ze wskazaniem na odcień seledynowy" i poprosić o pomoc w okiełznaniu tego wszystkiego. Ktoś po prostu będzie na to musiał rzucić okiem. Już jednej rzeczy żałuję-mogłem odłożyć ciut więcej pieniędzy i odżałować i kupić kompletny, ustawiony łuk z dobranymi strzałkami-tylko brać i strzelać. Bloczek to nie to samo co tradycyjny łuczek :( 
:)

Wyrak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Problem z osadami
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 26, 2011, 11:17:29 am »
Dzięki wielkie, podniosłeś mnie na duchu kolego :)
:)

Wyrak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Problem z osadami
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 28, 2011, 04:11:42 pm »
Przyznam szczerze, że nie ma to jak coś zobaczyć na własne oczy. Czasem niektórych rzeczy nie będziemy w stanie sobie wyobrazić-a tu proszę: foto i wszystko jasne :-) Dzięki za takie pełne "zobrazowanie". Będę teraz mógł zacząć kombinować w podobny sposób:)
:)

Wyrak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Problem z osadami
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2011, 03:59:42 pm »
Dla minie i tak prędkość z jaką wyrzuca to moje bloczkopodobne urządzenie jest niesamowita. Przyzwyczaiłem się przez te wszystkie lata do łuków tradycyjnych i teraz widzę ogromną różnicę w prędkości-wiadomo-technika :-)
:)